+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69
    Nie zarejestrowany
    Guest

kamienie

znalazlam przez przypadek( pobranie kalu do badania )5 kamieni ,w kale ,chyba wapienne bo przez ucisniecie sie rozpadly jak jakas tabletka.
    bol brzucha ,mdlosci ,oslabienie,poty,rozdraznienie.
    czekam na analizy ,,ale nic nie idzie do przodu.czas tu czas tam a ja zazywam Buscapine w oczekiwaniu na USG--juz 3 miesiace.
    mieszkam w Hiszpani i mysle ,,,moze do kraju trza mi jechac na leczenie .

Nie zarejestrowany
    Guest

kuracje medycyny naturalnej

czy ktos stosowal moze przedstawiona kuracje medecyny naturalnej.? jesli tak to bardzo prosze o przedstawienie zdarzen.... dziekuje kamyczek

Nie zarejestrowany
    Guest

miejscowe znieczulenie przy laparoskopii

Witam , czy ktoś z Państwa moze mi udzielić informacji dotyczacej usuwania woreczka żółciowego metodą laparoskopi , ale wyłacznie w miejscowym znieczuleniu , ponieważ choruje jednocześnie na nadczynność tarczycy ( wyniki po jodowaniu nie są najlepsze - pełna narkoza w tym przypadku odpada ) Czy wykonuje się takie zabiegi poprzez znieczulenie miejscowe ? Bedę wdzieczna za informacje na maila personnel@tlen.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

Kamienie na woreczku a podwyzszona bilirubina

witam, mam pytanie... miewalam silne bole brzuche, wiec postanowilam cos z tym zrobic. ostatnio byłam na USG jamy brzusznej wykryli mi kamienie na woreczku zólciowym, zrobilam rowniez badanie krwi i mam podwyzszona bilirubinę(zwiazki w watrobie) ? czy bilirubina moze byc powiazana z kamieniami na woreczku czy powinnam się nastawić na kolejną chorobę zwiazana z jej podwyzszeniem ?

Nie zarejestrowany
    Guest

kamienie w woreczku

mam dwa kamienie 12mm boje sie operacji.

Nie zarejestrowany
    Guest

klipsy

Czy może mi ktoś pomóc odnośnie klipsów.
    Z czego w 1993 roku były one wykonane?
    teraz są tytanowe a kiedyś??
    Czy również czy może raczej ze stali chirurgicznej?

Nie zarejestrowany
    Guest

kamień w przewodzie żółciowym

mam 16 lat i czeka mnie laparoskopia. dlaczego w tak wczesnym wieku pojawił się kamień?
    dodam, że nie jestem otyła

Nie zarejestrowany
    Guest

po laparoskopii

Jestem dokladnie tydzien po usunieciu woreczka.Operowana bylam w Niemczech bo tam mieszkam.Dwa dni po operacji wyszlam do domu.Bole spowodowane rozchodzeniem sie gazu po organizmie ustapily po pieciu dniach.Diety nie mam zadnej.U nas po takim zabiegu mozna wszystko jesc.Unikac trzeba tylko rzeczy ostrych.Czuje sie w miare dobrze jestem tylko troche oslabiona.

Nie zarejestrowany
    Guest

leki na kamienie

mam też kamienie ,a właściwie cały woreczek do usunięcia ,stosuję lindan paishi pian ,piję wodę z cytryną bo ona rozpuszcza wapń a to składnik kamieni ,jeśli to nie pomoże jest jeszcze ciston i jakiś inny lek chiński co rozpuszcza kamienie w 96%,nie mam zamiaru wycinac sobie woreczka ,w końcu po coś on jest,ogólnie po tygodniowym braniu czuję się ok ,biore po 8 tabletek 3 razy dziennie przd posiłkami daję wszystkim domownikom po 4 tabletki 3 razy dziennie-maż i córka też mają złogi na woreczku ,tak a propos radzę przeczytac powikłania przy glistnicy ,bo zaczopowanie dróg zółciowych powodują glisty,popularna glista ludzka ,a leki chińskie są też odrobaczające,polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

W nowym tygodniu zabieg

15 stycznia bedzie zabieg. Sporo mam tego towaru: w najgrubszym miejscu 56 mm, dalej 26 mm. Dlugosc 144 mm. Czyli szklenka sie uzbierala. Dolegliwosci ogolnie male, bo sama lubie kulinarzyc. Bez ryb, gryybow, cebuli, miesa. Ale tragedia po stolowkowym: jakby kilofem w plecy; zadna tabletka nie dziala, bo nie ma pasazu jelitowego. juz bylam na dozylnym paracetamolu i morfinie. Ta ostatnia, gdy maly kaju wybral sie na spacer do trzustki. Wtedy stolce byly jak sciana. A temperatura mala: 35,2°C. Od wielu lat mam drobne zmiany skorne - takie do drapania. Wychodzi jajby ziarenko piasku. Mowile, ze to kamyki zolciowe na delegacji :-).

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości