+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Nie zarejestrowany
    Guest

Objawy po laparoskopowym usunieciu wyrostka robaczkowego

3 dni temu mialam usuniety wyrostek robaczkowy metoda laparoskopowa, teraz mam bole w dolnej czesci plecow .
    Czy to normalne ?

Nie zarejestrowany
    Guest

okres a wyrostek

Generalnie spóźniający się okres nie jest objawem ostrego zapalenia wyrostka, ale może być odwrotna sytuacja, która nie zdarza się wcale tak rzadko, ze przyczyną objawów sugerujących zapalenie wyrostka jest pęknięta ciąża pozamaciczna ( jeśli możesz być w ciąży) lub pęknięty pęcherzyk Graffa ( gdy objawy w połowie cyklu). Nie należy zwlekać ze zgłoszeniem się do lekarza

Nie zarejestrowany
    Guest

wyrostek

Jestem 13 dni po operacji ostrego ropowiczego zapalenia wyrostka robaczkowego. po zdjęciu opatrunku zobaczyłam, że mam nad blizną zgrubienie, guz, albo to jest jeszcze opuchlizna w wielkości połowy gęsiego jajka, a może to jest przepuklina pooperacyjna. Jest to trochę twarde i boli mnie. Martwię się

Nie zarejestrowany
    Guest

Problem

Hm. Ostatnio coś zauważyłam. Gdy np leże i daje nogę na nogę to czuje w prawym dolnym boku dziwne uczucie jakbym coś tam miała i mi to przeszkadzało. Trochę to jakby "uwiera" gdy podkurczam prawa nogę (chociaż nie zawsze to zależy jak ją podkurcze). Mam 14 lat. Co to może być?

Nie zarejestrowany
    Guest

Problem

No chyba że to przez to że mam dość duży brzuch xD

Nie zarejestrowany
    Guest

powrót do szkoły

mmm popracuj nad językiem polskim

Nie zarejestrowany
    Guest
    mam10 lat w 1 dzień niepodległości zjadłam śniadanie i zacełam żle się czuć zaczołmnie boleć nie mocno ale człam ten brzóch.poszłam się przejść ok 14 do16 ból się nasilił więc poszłam do domu lecz nagle przestał boleć mnie brzuch a zrobiło mi śię bardzo zimno miałam gorączke ok38 ale wieczorem ok19 zaczeło mnie kuć w dołku tak mocno,że nie mogłam oddychać w nocy tak bardzo bolało,że jak ruszyłam palcem to bolało rano pojechaliśmy do lekaża lekaz powiedział że to nic takiego jak wyrostek ale dał rużne leki i skierowanie do szpitala gdyby ból się nie zmniejszył to pojechać i ból sięnie zmniejszył pojechaliśmy do szpitala zrobili mi krew i mocz wkrwi wyszło podwyszone c r p a w moczu krwinki czerwone ikrwinfi białe wypuśćili mnie ale żeby rano zrobić posiew i ogulniak rano ból przesunoł się do pr boku lekarz nacisną i bolał przyjąmnie po2 dniach wypuśćily mnie ale żeby gdzieś za tydzień zrobić krew a brzuch boli mnie do dziś czy to może być wyrostek

Nie zarejestrowany
    Guest
    Miałam operację wyrostka robaczkowego w wieku 5 lat (obecnie mam 17). I jakoś żyję

Nie zarejestrowany
    Guest

Wyrostek

Ja miałam operacje już 2 miesiące temu i też mam takie zgrubienie po zjedzeniu czegoś ciężkiego lub większej ilości bardzo boli.

Nie zarejestrowany
    Guest

Operacja wyrostka robaczkowego

Po całym zabiegu przez 3 pierwsze dni czujemy się osłabieni a wstawanie jest nam utrudnione, lecz potem nie odczuwa się bólu. Moim zdaniem bardziej bolesne jest same zdejmowanie opatrunku szwu. Za błędy z góry przepraszam.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości