+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79

Temat: Dna moczanowa

Nie zarejestrowany
    Guest
    moj tata ma dne moczanową , kolhicyne czasami bierze , ale z nią tez trzeba uważać ,zazwyczaj bierze milurit i olfen

Nie zarejestrowany
    Guest

gosc

Dna moczanowa

Nie zarejestrowany
    Guest

Milurit a stluszczenie watroby

Witam, czy ktos po kilkuletnim stosowaniu Miluritu w dawkach 200mg i wiecej, robil badanie USG watroby? Chodzi mi czy byly jakies nieprawidlowosci np. stluszczenia w obrazie USG?

Nie zarejestrowany
    Guest

Atak bez obrzęku

Po roku i trzech miesiącach od pierwszego ataku chyba właśnie znowu dna podnosi swój paskudny łeb. Od dwóch dni mam lekki, ale wyraźny ból w śródstopiu. Szczególnie przy chodzeniu. Nie mam przy tym obrzęku ani opuchlizny. Na wszelki wypadek właśnie łyknąłem kolchicynę. Czy dna może dawać takie objawy? W ostatni weekend trochę się poobijałem, ale raczej nie uszkodziłem stopy. Dlatego od razu myśl o dnie.
    Przy okazji - od ponad roku jestem na diecie, piję mnóstwo wody, nie ruszam piwa, kilkukrotne badania pokazywały kwas poniżej 6.0, ale jak widać to wszystko na nic. To i tak wróci. Depresyjne bo jestem jeszcze całkiem młody i trochę bym pożył jak młody człowiek, a nie jak starzec na kromce chleba i kubku wody.

Nie zarejestrowany
    Guest

Atak bez obrzęku

Czy pantoprazol może podnieść kwas moczowy i w efekcie spowodować atak?

Nie zarejestrowany Piotr
    Guest

Głowa do góry

Męka trwała 10 lat z coraz wiekszym nasileniem mimo że jestem dużym silnym facetem aktywnym sportowo chondrokalcynoza powoli mnie pokonywala mimo odwiedzin tabunu lekarzy którzy twierdzili ze ściemniam. Aż przydarzyl mi się wypadek na nartach wymagajacy artroskopii. Lekarz oniemial jak zobaczył łekotke przypominającą muchomora w kropki ziarna kryształów. Diagnoza chondrokalcynoza. Dostałem leki typu rantudil olfen potem anapran które nawet na początku działały ale skutków ubocznych było dużo szczególnie rozdrażnienie i otepienie bylo nie do zniesienia. Teraz jade od roku na naturalnych specyfikach tj czarci pazur sproszkowany 1łyżeczka 2razy dziennie rozpuszczony w zimnej wodzie (ochydny smak ale pomaga) i na dobre samopoczucie YERBA MATE. Powiedzmy że jest OK -znacznie lepiej. Mogę aktywnie pracować i zaczynam uprawiać sport. Zarezerwowalem już ferie na nartkach i wreszcie z uśmiechem witam każdy dzień. Życzę powodzenia!!! Warto spróbować!

Nie zarejestrowany
    Guest

Uczulenie na Milurit - urządzenie Vitafon

Od 3 miesięcy stosuję aparat Vitafon. Głowie na nerki, 15 min 2x dziennie . Pomaga. Mam uczulenie na Milurit i Vitafon jest do mnie ratunek.

Nie zarejestrowany
    Guest

Bella

Na dne chondrokalcydoze polecam wody lecznicze a szczegolnie Zuber!

Nie zarejestrowany
    Guest

dna moczanowa

od 20 lat cierpie na dne moczanową i biorę codziennie 1 tabl.miluritu 100,ponieważ od wielu lat nie miałem ataku,robie badania co pół roku,przestrzegam diety zastanawiam sie czy przestać zażywania miluritu,lekarz nie potrafi udzielić dobrej rady,jakie jest Wasze zdanie

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości