+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
    Nie zarejestrowany
    Guest

Soczewki kontaktowe

Ja tez nosze soczewki i musze przyznac ze sie do nich strasznie przyzwyczaiłam ,ale i tam mal małe problemy z oczami ,a to ze wzgledu na meczacy sie wzrok i uciazliwy piasek pod powiekami. Moze sa jakies sposoby , nawet farmaceutyczne aby pozbyc sie tego problemu ?

Nie zarejestrowany
    Guest

soczewki

W sumie też się przyzwyczaiłam do soczewek, ale chodzi mi po głowie korekcja laserem. W ciągu dnia mogę zakładać soczewki tylko na kilka godzin, bo jak za długo to moje oczy baaaardzo protestują, a wręcz buntują.

Nie zarejestrowany
    Guest

soczewki fakijne?

może takie specjalne soczewki "na stałe" - fakijne czy jakoś podobnie ? ponoć na kilkadziesiąt lat wystarczają a sam zabieg nie jest zbytnio ryzykowny, może warto zapytać okulistę?

Nie zarejestrowany
    Guest

?

Z uwagi na fakt, że się najzwyczajniej wstydzę chodzić w okularach od kilku lat noszę soczewki. To dosyć wygodne rozwiązanie ale nie na dłuższą metę :/. Co chwila mam podrażnienia, nie mówiąc już o tym co się dzieje kiedy zapomnę zdjąć je przed spaniem...Zbieram się chyba od roku żeby pójść na badania kwalifikacyjne do lasera i po tej lekturze to w końcu się wybiorę.

Nie zarejestrowany
    Guest

soczewki

Ja się nie wstydzę chodzić w okularach, ale po prostu o wiele korzystniej wyglądam bez nich Znowu soczewki toleruje tylko kilka godzin, a potem jest bunt i oczy szczypią niemiłosiernie. Wtedy to już trzeba je natychmiast zdejmować, bo nie idzie wytrzymać. Najgorzej to na wyjazdach, z tymi buteleczkami. pudełeczkami....ech...

Nie zarejestrowany
    Guest

Soczewki

Ja mam dosyć sporą wadę, bo -7 dioptrii do tego wrażliwe oczy i pozostają mi jedynie okulary Przynajmniej do momentu, aż uzbieram na takie soczewki na stałe, wszczepiane, to jest coś!!

Nie zarejestrowany
    Guest

hmm

CZARNA - to może właśnie dla ciebie soczewki fakijne mogą być najlepszym rozwiązaniem, pytanie tylko czy wada jest stabilna? no i trzeba wcześniej dokładnie czy zbadać

Nie zarejestrowany
    Guest

heej

Czy w soczewki sa wygodne??

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ale pływanie to nie jest sport, który soczewki kontaktowe ułatwiają. I wtedy jaki sposób korekcji?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja już nie noszę soczewek - dla mnie to był koszmar. Zresztą nie każdy ja może nosić dlatego polecam wszystkim laserową korekcję. Trzeba na to wydać trochę kasy ale efekt boski Polecam klinikę na Grzybowskiej

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości