+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61
    Nie zarejestrowany
    Guest

Infekcje dróg moczowych - jak uniknąć kłopotu

Dostalam dzisiaj w aptece Pro Uro, czy to dobry srodek? Pani mgr w aptece powiedziala, ze to nowosc i ze ma lepsze wlasciwosci ze wzgledu na zawartosc proantocyjanow z zurawiny i odpowiednia ich dawke. Po jakim czasie zauwaze efekt?

Nie zarejestrowany
    Guest

Pro Uro

Pani mgr miałą rację, sama jestem farmaceutką. Prouro to świetny środek, właśnie dlatego, że zawiera wyciąg z żurawiny standaryzowany na zawartość proantocyjanów. Jedna kapsułka zawiera 36mg proantocyjanów, a to właśnie one wspomagają wypłukiwanie bakterii z układu moczowego. A 36 mg to dość spora dawka, która działa uderzeniowo i dlatego już po paru dniach można odczuć poprawę. Polecam, również do stosowania profilaktycznie

Nie zarejestrowany
    Guest

badania i profilaktyka

Profilaktyka i badania to najlepsze co możemy zrobić dla naszego pęcherza. Jak to juz nie wystarcza to leki.

Nie zarejestrowany
    Guest

Toście mnie nastarszyli

Toście mnie nastraszyli. Ja tak zapalenie pęcherza leczę na własną rękę i faktycznie co jkais czas wraca. A właściwie jak nie ma pieczenia to i tak do ubikacji biegam kilkanaście razy dziennie. Jutro zapsuje sie do lekarza.

Nie zarejestrowany
    Guest

badania

Nie warto ryzykować i leczyć się na własną rękę. Zawsze trzeba zrobić jakies badania. I lekarz zapisze odpowiednie leki.

Nie zarejestrowany
    Guest

Jakie badania?

Jakie badania najczęściej się wykonuje? Czy lekarz daje skierowanie na wszystkie czy jakieś trzeba zrobić prywatnie? Jakie leki?

Nie zarejestrowany
    Guest

usg

Jeżeli wyniki ogólne są niepokojące to robie usg. Zawsze cos wiecej juz wiadomo.

Nie zarejestrowany
    Guest

Jestem już paną w średnim wieku i różne choroby się mnie imają. Klopoty z pęcherzem mnie też nie ominęły. No ale mówią, że po 60 to normalne.

Nie zarejestrowany
    Guest

działanie

Działania profilkatyczne są najważniejsze. Ale na to nigdy nie ma czasu lub pieniędzy. Później pozostaje tylko stosowanie leków. I to właśnie mnie dotyczy. Stosuję vesicare i jakoś sie żyje.

Nie zarejestrowany
    Guest

Uważam, że wiek nie ma już wiekszego znaczenia. Moja młodsza córka Ania, która skończyła 29 lat choruje na pęcherz nadreaktywny. Nie ma reguły.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości