+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 84

Temat: Bóle w klatce piersiowej

Nie zarejestrowany
    Guest

bol w kolicy mostka

dzisiaj rano wstalam z lozka i zaczelam kaszlec, tak, ze az mnie w mostku w okolicy klastki piersiowej zaczelo bolec, napisala do mnie kolezanka, ze ma tak samo, ze takze, dopiero rano ja cos wzielo, ze jak kaszle, to ja strasznie boli, czy musze isc z tym do lekarza? czy pomoga leki od kaszlu i przeziebienia?

Nie zarejestrowany
    Guest

Ból

Witam wszystkich. Od jakiegos czasu odczuwam bole w klatce piersiowej, nasilaja sie przy głębszym wdechu, do tego bolą mnie plecy pomiędzy łopatkami, wydaje mi sie jakbym miała co w gardle co powoduje ze moj oddech staje się płytszy. Byłam u lekarza, podobno mam guzki głosowe które powodują że mam chrypke kotra nie chce ustapić.Drugi lekarz stwierdzil ze to niegrozne bole i ze mam sie tym nie przejmowac, Boje sie jednak ze to moze byc cos powazniejszego. Zawsze jestem zmeczona, czasem nie mam nawet siły ruszyć reka. Co mam zrobic skoro lekarze nie pomagaja?;(

3. ANGINA - choroba, która wraca LATEM Zapalenie zatok przynosowych. Objawy zapalenia i leczenie zatok Jak wyglądają PŁUCA PALACZA? Na jakie choroby płuc są narażeni palący papierosy? ZAPALENIE PŁUC U DZIECI - objawy. Jak rozpoznać zapalenie płuc u dziecka?
    Nie zarejestrowany
    Guest

a może...

pisze do wszystkich tych, ktorzy tak jak ja borykaja sie z dziwnymi dolegliwosciami, a badania nic nie wykazują.
    zainteresujcie sie dwoma podstawowymi rzeczami:
    1. kandydoza:
    http://www.eioba.pl/a77701/grzybica_kandydoza_zwana_rowniez_drozdzyca
    2. dieta zgodna z grupą krwi (wpiszcie w wyszukiwarkę i poczytajcie)
    wszystkie choroby zaczynaja sie od brzucha, czyli od tego co jemy.
    oczysccie swoj organizm i przejdzcie na odpowiednia diete, a wszelkie choroby same mina.
    wiem, ze nie jest to latwe, a proces oczyszczenia moze trwac czasem pół do roku czasu, ale czy nasze zdrowie nie jest najwazniejsze?
    co najgorsze, o tych rzeczach w ogole sie nie mowi, a ludzie dowiaduja sie dopiero po latach zmagan, albo w ogole.
    mnie pomogło i może wam też pomoże, a na pewno nie zaszkodzi.
    pozdrawiam serdecznie

Nie zarejestrowany
    Guest

pomocy

moja kolezanke boli juz od 3 dni klatka piersiowa i w sercu tak mocno pika ze nie umie wytrzymac z bolu a lekarze mowia jej ze wszystkie badania ktore zrobila sa okey ale mimo tego dalej ja boli co to takiego moze byc

Nie zarejestrowany
    Guest

ból serca

od kilku dni a własciwie nocy odczuwam podczas snu ból serca ( sciskanie, kłucie) wtedy wybudzam sie i wstaje, boje sie polozyc ze znowu mnie nie zaczeło bolec. próbowalam przyjmowac proszki przeciw-bólowe ale one nie pomagaja. A moze to jakis nerwoból i powinnam wziąsc cos uspokajającego a nie przeiwbólowego??

Nie zarejestrowany
    Guest

bol i przeskakiwanie serca

Ja to juz mam od 3 lat,ciagle bole w okolicy serca,dusznosci,szybkie meczenie,do tego doszly mi skurcze dodatkowe serca ktore strasznie przeszkadzaja w normalnym funkcjonowaniu.Robilam EKG i CHOLTER i nic nie wykazuja.Lekarz stwierdzil ze to nerwica....Mam ju czasami dosc,ciagle mysle o zawale serca,bo moj tato zmarl na zawal dosc w mlodym wieku(50 lat)

Nie zarejestrowany
    Guest

Klatka

Mam ostry ból w klatce piersiowej, a konkretnie w okolicach mostku. Ból ten niekiedy pojawia podczas pochylania do przodu a także gody wstaje rano z łóżka. Dodam też ze ćwiczę na siłowni i gdy wykonuje np. podciąganie na drążku czy pompki to ból jest na tyle ekstremalny ze muszę przerwać trening.
    Mam 22 lata i jestem wysportowanym facetem więc kłopoty z sercem raczej odpadają. Czy może ktoś mi powiedzieć co jest ze mną nie tak?

Nie zarejestrowany
    Guest

okropny ból

Mam 16lat! Była wigilia i od tego się zaczeło dostałam ból okolice serce pod piersią aż musiałam upaść i położyć się na podłoge i terz mam coraz rzadsze ale cholernie boli;(
    POMOCY!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

klatka

może to być elmasie neuralgia międzyżebrowa, która objawia się silnym bólem.

Nie zarejestrowany
    Guest

ból w klatce piersiowej po lewej stronie

Witam wszystkich, z tego co tu wyczytała wielu z Was ma podobne problemy jak i ja. Mam 20 lat, jakis rok temu miałam bardzo silny atak bólu w klatce piersiowej po lewej stronie, szłam wtedy do domu, każdy krok sprawiał mi ból, który nasilał sie z każdym dalszym krokiem. W pewnym momencie zrobiło mi sie słabo, jechałam z rodzicami na pogotowie, miałam duże problemy z oddychaniem. Będąc już na pogotowiu, dostałam 2 zastrzyki przeciwbólowe i na tym tez się skończyło. Pani doktor powiedziała, że na problemy z sercem jestem za młoda. Od jakiegos czasu ból znów powraca, kiedy sie zmęczę, ból występuje po lewej stronie klatki piersiowej, czasami tez serce bije mi dużo szybciej i mocniej ( przy braku wysiłku). Może nadmienię też, że kiedy byłam dzieckiem zrobiłam się cała sina i byłam nieprzytomna, nikt nie wiedział czym było to spowodowane, nigdy tez nie miałam żadnych badań w tym kierunku. Jeśli ktoś może coś na ten temat napisać to proszę o radę. Pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości