+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 134
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ostroga piętowa u osób uprawiająych sport

dziękuje za ten wykład o tym schorzeniu!ŁŁ

Nie zarejestrowany
    Guest

ostroga

ja mam ostrogę z tyłu piety, tę Haglunda, w marcu miałam serię laser+ultradźwięki, pomogło, ale w lipcu wróciło. nie mam siły stać na dworze od 6.00 rano by sie dostać do lekarza po skierowanie do ortopedy i potem tam czekać, na serie prywatnie nie mogę sobie pozwolić, a noga (tył pięty boli), chodzenie jest z bólem. co robić/ co stosować, bo maści i okłady z octu, jajka, terpentyny i gorczycy jAKOś MAłO POMAGAJą. MAM 3 DZIECI I NIE BARDZO MAM OCHOTę Iść DO SZPITALA. proszę o poradę. Ania

Nie zarejestrowany
    Guest

Annula

A masz nadwagę? Zapytaj w aptece o wkładki do butow i staraj sie o wizyte u ortopedy. Bez pomocy fachowca niewiele zrobisz. Pozdrawiam i trzymaj sie

Nie zarejestrowany
    Guest

strasznie boli

Mam ostrogę chyba piętową, bo robiłam rentgen-ale boli również tył pięty, gdy chodzę w butach. Zapisano mi bioprądy- nie pomogło. Połykam tabletki od bólu m,in.ketonal forte- trochę pomaga. Noszę wkładkę z dziurką, ale od niej boli mnie bok pięty. Ważę 68 kg przy wzroście 168- więc chyba nie jestem grubasem , a ostrogę mam. Pewnie skorzystam z rady i pójdę do ortopedy - tylko dlaczego o skierowanie muszę prosić lekarza pierwszego kontaktu- przecież sam powinien mi to zaproponować.

Nie zarejestrowany
    Guest

Ostroga piętowa

Pocieszę was ja tesz mam ostrogę piętową leczyłam sie nato 5 miesięcy chodiłam do różnych lekarzy wkońcu trafiłam na tego który mi pomugł dostałam blokadę i od 4lat mam spokój z ostrogą

Nie zarejestrowany
    Guest

Ostroga pietowa

Mam typowe obiawy ostrogi piętowej. Na razi eboli tylko przy dłuższym chodzeniu. W zeszłym roku schudłam 17 kilo. Utrzymuję wagę. Dlaczego teraz kiedy jestem lżejsza i waże 70 kg mam bóle pięty? Dlaczego nie można iść od razu do ortopedy? Mój lekarz pierwszego kontaktu jest 300 km od mojego obecnego miejsca zamieszkania! Czy można brać jakieś leki prócz przeciwbólowych, które pomogą?

Nie zarejestrowany
    Guest

Ostroga

Jak wy mam podobny problem dostałam już 5 blokad i przeszłam 4 serie rehabilitacji i niestety nie pomogło .lekarz zaproponował mi zabiegi zwane falą uderzeniową będę musiała z nich skorzystać.z tego co się dowiedziałam nie jest to refundowane a cena kształtuje się do 50zł jak pomorze to się odezwę

Nie zarejestrowany
    Guest

ostroga

czytając te komentarze widzę,że trzeba łapać się wszystkiego,bo ból jest dokuczliwy,moja ostróżka zdiagnozowana jest od ponad roku,ultradźwięki nie pomagają,fala uderzeniowa z którą zapłaciłam 170zł,również nic nie dała,zalecają 5 takich zbiegów co tydzień /kogo na to stać/teraz spróbuję blokady,może z tym mi się uda.

Nie zarejestrowany
    Guest

ostroga

a dodając,nadwagi nie mam,nie pracowałam na stojąco,buty na obcasie?czasami,tak spokojnie sobie żyję,no i skąd ten stan zapalny?chyba kara za to,ze lubiłam chodzić boso,
    pytanie do IZOLDY: gdzie tak tanio robią zabieg Fala uderzeniową?ja była w prywatnej klinice w Ciechocinku,nic tańszego nie znalazłam,pozdrowienia

Nie zarejestrowany
    Guest

ostroga i ultradzwieki

Mam podobny problem.Od wcz.oraj zacząłem chodzic na ultradzwieki ,pozostaje mi ufac że zabiegi mi pomogą.Zawsze myślałem że te dolegliwości mnie nie dotkną,a tu proszę.Aktywny tryb życia ,fizyczna praca,wędkarska pasja.Ledwo przekroczyłem 50-tkę a tu taki problem .Szlag mnie trafia,wiem że wyleczyć całkowicie się tego nie da.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości