+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Temat: HCV atakuje

Widok mieszany

Nie zarejestrowany
    Guest

HCV atakuje

od lutego tego roku choruje na ostrą białaczke szpikową, jakby tego było mało dowiedziałam sie ,że mam wzwC pani doktor powiedziała ze najprawdopodobniej zaraziłam sie przez transfuzję krwi, która brałam co najmniej kilkanascie razy. Prosze mi powiedzieć czy w mojej sytuacji będę mogla mieć przeszczep szpiku. Dziękuję

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do Ewy

Najlepiej, jeśli wyślesz to pytanie bezpośrednio do specjalisty. Lista ekspertów znajduje się w prawym górnym rogu strony głównej poradnika i na stronach działowych. Pozdrawiamy.

Nie zarejestrowany
    Guest

leczenie w domu czy w szpitalu?

Mam HCV, czy leczenie wymienionymi wyżej lekami ( te kilka tygodni) odbywa się w domu czy w szpitalu?

Nie zarejestrowany
    Guest

Wzw c

ja leczylem sie rok interferonem i rybawryna ale choroba stoi. w miejscu czekam az skoncze 17 lat i podobno maja cos nowego .. ;/

Nie zarejestrowany
    Guest

Wzw "c"

Również jestem po leczeniu interferonem i ryboflawina ale bez rezultatu ... Liczyłem się z tym ponieważ tylko 10 procent leczonych można wyleczyć ale warto było spróbować. Liczę że innym zakażonym ta kuracja leków pomoże, Pozdrawiam .

Nie zarejestrowany
    Guest

HCV typu C

Jestem po leczeniu,leczeniu przerwanym w 9 miesiącu, z powodu złego stanu zdrowia, pogorszył mi się stan zdrowia przez leczenie lekami interferonem . Doszedłem już do formy i oczekuje na dalsze leczenie innymi lekami, i mam nadzieje że wkońcu zostane wyleczony z HCV typu C.Warto zawalczyć z wirusem, znam przypadki całkowitego wyleczenia.Nie podawajcie się w leczeniu wirusa,pozdrawiam wszystkich .

Nie zarejestrowany
    Guest

Hcv

22lata temu syn miał transfuzję krwi, prawdopodobnie wtedy został zakażony HCV, ale dopiero w ubiegłym roku choroba dała o sobie znać. Początkowa wiramia była wysoka 16875000,zaczęto go leczyć interferonem i rybawiryną, ale po 15 tygodniach przerwano leczenie -powód liczba kopii nie spadła tak jak powinna.Czy to oznacza, że już nic nie można zrobić? Przecież on ma dopiero 23 lata!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

bezpieczeństwo

Cześć mam pytanie czy sex z użyciem prezerwatywy jest w 100 procentach bezpieczny??

Nie zarejestrowany
    Guest

wzw

jestem nosicielem juz 10 lat ilekarze niechca mnie leczyc ;badania pcr wychodzom ujemne w pracy jak sie dowiedzieli to mi podzienkowali

Nie zarejestrowany
    Guest

Leczenie

Dowiedziałem się o zakażeniu HCV w wieku 19 lat w 2008 roku. Potem wiele innych badań, przy czym wiremia w 2008 roku wynosiła 4.600 000 kopi. Biopsja nie wypadła tak źle-S1, G2. W marcu tego roku zostałem skierowany na leczenie. Wtedy ponowiono mi badania HCV RNA i wiremia wynosiła 6.800 000 kopi wirusa. Dziś dowiedziałem się że po 11 zastrzykach mam wynik ujemny, zero kopi wirusa. Leczenie jest kontynuowane. Biorę pegasys oraz Copegus. Mimo złego samopoczucia i wielu skutków ubocznych warto było walczyć. Chciałbym by wszyscy zakażeni wyszli z tego cało z wynikiem ujemnym. Przedemną jeszcze 7 miesięcy leczenia. Mam nadzieję że dotrwam do końca. Powrotu do zdrowia! Nawet jeśli pierwsze leczenie nie przyniesie skutku to głowa do góry! Leczenie będzie ponawiane po jakims czasie. Są badania nad coraz nowszymi lekami i bioinżynieria idzie do przodu.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości