+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak wyleczysz się z nietrzymania moczu

Niestety, ten problem nie dotyczy tylko starszych kobiet, wiele młodych (mam 32 lata) również się z nim boryka. Po porodzie, po infekcji.... Mnie bardzo pomogły ćwiczenia Kegla i preparat żurawinowy z witaminą C (ProUro), który polecił mi lekarz właśnie po porodzie. A wyszłam ze szpitala z bakteriami w moczu, których nie mogłam jako mama karmiąca wyleczyć antybiotykiem. Polecam, tym które już cierpią i do stosowania profilaktycznie

Nie zarejestrowany
    Guest

nietrzymanie moczu

Hej!!!!!Mam 21 lat i ostatnio zauwarzyłam,że zdarza mi się popuśćić mocz.Bez wkładki higienicznej się nie obejdzie.Czy mogę być chora?

Nie zarejestrowany
    Guest

nie trzymanie moczu

To moja życiowa tragedia. Ktos kto tego nie przeżywa na codzień nie wie o czym mowa. Ciągła kontrola i to skrępowanie. Mam nadzieje, że się tego kiedys pozbędę. teraz stosuję vesicare. Łykam jedną tabletkę dziennie przed snem. Ale to dobiero 5 dni więc nie mogę nic ciekawego pwoeidzieć. Podobno są bardzo skuteczne.

Nie zarejestrowany
    Guest

Nadreaktywny pęcherz

Czy ktoś słyszał o nadreaktywnym pęcherzu? Jak to się leczy?

Nie zarejestrowany
    Guest

pęcherz

Stwierdzono u mnie nadreaktywny pęcherz. Lekarz rzucił pare ogolników a ja byłam w szoku i nie wydusiłam siebie żadnego sensownego pytania. następna wizyte mam z atydzień więc pytam tutaj. Może ktos na to choruje.

Nie zarejestrowany
    Guest

chory pęcherz

Nadreaktywny pęcherz to taki, nad kóry nie masz kontroli. Bardzo często biega sie do toalety. Mam związek z uszkodzeniem układu nerowowego. Trzeba to leczy fakmakologiczne.

Nie zarejestrowany
    Guest

nietrzymanie moczu

mam zalecone branie vesicare przeraza mnie cena sensownośćjego brania gdyż niemam postawionej jeszcze diagnozy

Nie zarejestrowany
    Guest

cena

Ile kosztuje u was vesicare?

Nie zarejestrowany
    Guest

jakie są objawy?

Jakie macie objawy? Ja niestety nie trzymam moczu i zdarza mi sie klikanaście razy dziennie popuścić. Bardzo często też wstaję w nocy. Jeszcze nie byłam u lekarza ale taka sytuacja jest u mnie od jakiś 2 miesięcy.

Nie zarejestrowany
    Guest

temat tabu

Niestety, jeszcze wciąz problem z pęcherzem czy to dotyczy kobiet czy mężczyzn jest tematem tabu. I faktycznie nawt jakos głupio porozmawiac o tym z lekarzem.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości