+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
    Nie zarejestrowany
    Guest
    to problem nerwowo-mięśniowy- pomaga ćwiczenie mięśni dna miednicy , a także probiotyki dopochwowe( ja stosowałam invag)

Nie zarejestrowany
    Guest

Lightbulb wysiłkowo

jeżeli jest to problem rozciągniętych, słabych mięśni lub zdarza się wyłącznie przy wysiłku - ćwiczenia ćwiczenia i ćwiczenia. tego nie powie Ci lekarz ponieważ oni znają się jedynie na lekach poczytaj tu lub innych stronach kulkikegla.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-02-17 o 09:51

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Moja żona czasem ma takie problemy z trzymaniem moczu, kupuje urofuraginum, zawsze pomaga od razu. Jest łatwo dostępny więc jak macie takie problemy to te tabletki powinny pomóc, chyba, że problem jest innej wagi.

gosiaczek3412
    Guest

też mam problem

Cytat Napisał Ankol Zobacz post
    Moja żona czasem ma takie problemy z trzymaniem moczu, kupuje urofuraginum, zawsze pomaga od razu. Jest łatwo dostępny więc jak macie takie problemy to te tabletki powinny pomóc, chyba, że problem jest innej wagi.
    Słyszałam właśnie że dużo osób poleca to urofuraginum. Moja ciocia też ma problemy z pęcherzem bardzo często właśnie z tego powodu chodzi do lekarza, zauważyłam że też bierze to urofuraginum plus ma jakieś ćwiczenia

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nie bagatelizujcie żadnych problemów z nietrzymaniem moczu infekcjami pęcherza etc... ja raz właśnie olałam problem i infekcja przerodziła się w coś paskudnego. Zaczęły mnie swędzieć i szczypać wargi sromowe, do tego nie umiałam normalnie uprawiac seksu z moim partnerem, bo co chwila mnie wszystko piekło, no i suchość była straszna, później w aptece natknęłam się na fajne globulki dopochwowe hydrovag, przy których całkowicie pozbawiłam się problemu.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Polecam skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej....
    Problem ten dotyczy najczęściej kobiet, które rodziły siłami natury. Przykra dolegliwość jest konsekwencją osłabienia mięśni miednicy i rozciągnięcia pochwy. Niemożność utrzymania moczu podczas naturalnych czynności, takich jak kichanie, czy kaszel sprawia, że panie rezygnują z życia towarzyskiego, a także spada ich pewność siebie. Z wiekiem krępujące dolegliwości mogą się nasilać, skutecznie ograniczając swobodne funkcjonowanie, dlatego warto zainterweniować odpowiednio wcześnie. Pacjentki, które borykają się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu często nie wiedzą o możliwości nieinwazyjnego leczenia tej przykrej, kobiecej dolegliwości. Dzięki terapii laserowej mogą w krótkim czasie zadbać o swoje zdrowie intymne, bez konieczności rezygnacji z codziennych obowiązków
    https://porady-zdrowie.pl/czym-zajmu...ia-estetyczna/
    Sesja laserowa nie trwa długo i można praktycznie od razu wrócić do poprzednich czynności.
    Ostatnio edytowane przez dariana ; 08-01-19 o 07:51

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Wszystko zależy od natężenia problemu oraz powodów. Po pierwsze - wizyta u lekarza, zawsze. Nawet jeśli popuszczanie jest niewielkie, na przykład podczas kichania czy kaszlenia. Nietrzymanie moczu to dość powszechny problem, o którym jednak rzadko się mówi. Zawsze dobrze jest udać się do specjalisty i sprawdzić, z jaką przypadłością jest to związane (nietrzymanie moczu nie występuje samo z siebie).
    Warto ćwiczyć mięśnie dna miednicy - można robić to nawet w miejscu pracy, na siedząco. Każdego dnia kilkunastominutowa sesja jest wskazana. Jeśli mamy większe problemy, na przykład po porodzie, mogą przydać się kulki gejszy, które wspomagają ćwiczenia dzięki obciążeniu.
    Poza tym trzeba pamiętać, że przy każdym nietrzymaniu moczu trzeba korzystać z wyrobów chłonnych, które zwiększają komfort. Nie z podpasek! Podpaski mogą na chwilę pochłonąć mocz, jednak jest on bardziej rzadki od krwi, dlatego pod naciskiem wypłynie. Przy kropelkowym, lekkim i średnim nietrzymaniu można korzystać z wkładek urologicznych (tutaj znajdziecie te marki Seni https://www.seni24.pl/wkladki-urolog...iet-seni-lady/), które przykleja się do bielizny. Są bardziej chłonne i pochłaniają nieprzyjemne zapachy.

karrina
    Guest
    Zupełnie niepotrzebnie krępujemy się z powodu tej dolegliwości, dla lekarzy to nie jest nadzwyczajnego i oni naprawdę na codzień mają masę takich przypadków. Trzeba iść się leczyć, to jest złota rada. Gdzie? W Warszawie w szpitalu Mazovia, na kilka sposobów zajmują się tam leczeniem nietrzymania moczu. Również skutecznie udaje się zachowawczo, bez operacji czy zabiegów. Są tam bardzo dobrzy lekarze i potrafią obiektywnie ocenić jakie rozwiązanie w danym przypadku będzie najlepsze.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Właśnie też zorientowałam się, że problem wysiłkowego nietrzymania moczu dotyczy bardzo wielu ludzi. I choć głupio to zabrzmi, trochę mi ulżyło. Myślałam, że mam jakiegoś szczególnego pecha, ale faktem jest że zrezygnowałam ze sportu, co było dla mnie bolesne. A jak wyleczyć się z nietrzymania moczu dowiedziałam się w krakowskiej Intima Clinic, konkretnie u pana doktora Tomasza Basty. Polecił mi on zabieg laserem frakcyjnym i w ogóle bardzo dużo ze mna rozmawiał. Summa summarum zabieg zrobił swoje i odczuwam znaczącą poprawę

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości