+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 113 z 113
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Hashimoto -AKUPUNKTURA KRAKÓW

Piszę tutaj z apelem do osób zmagających się z chorobą Hashimoto. Dobry lekarz to podstawa! Tułałam się od lekarza, do lekarza i nikt nie mógł mi pomóc. Byłam tym wszystkim już zmęczona i zła, a choroba sprawiała że byłam coraz bardziej osłabiona, nerwowa, ogólnie towarzyszyło mi chroniczne złe samopoczucie. Nikt nie wiedział co mi dolega. Dopiero kiedy trafiłam do Kliniki Primemedic w Krakowie, pan doktor Wolfinger zlecił mi odpowiednie badania i skierował mnie na odpowiednie leczenie, bo szybko wychwycił, że mogą to być problemy z tarczycą. Dodatkowo leczę tarczycę akupunkturą, a efekty przeszły najśmielsze moje oczekiwania. Czuję się teraz świetnie, bez porównania z tym co było kiedyś. Poczytajcie sobie troszkę o roli medycyny chińskiej na choroby tarczycy.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    To prawda, że dobry lekarz to podstawa. Ja mam na szczeście dobrego specjalistę - to właśnie on zdiagnozował u mnie tą chorobę. U mnei na szczescie nie ma jakiegoś bardzo agresywnego przebiegu ale nie powiem, bo czasem miałam nasilone objawy. Najgorzej dokuczały mi napady senności i zmęczenia no i huśtawka humorów. Czasem sama siebie nie mogłam znieść. U mnie nie ma na szczescie konieczności stosowania mocnych leków. Biorę tylko hashimę forte - to suplement ktory pomaga regulowac prace tarczycy. Działą dobrze bo widze po sobie ze i lepiej się czuje i nie mam tych objawów co wcześniej. No i badania wychodza w normie co bardzo mnie cieszy.

Nie zarejestrowany
    Guest
    hah u mnie żaden lekarz nie zdiagnozował mojej niedoczynności tarczycy, bo stwierdził ze moje podejrzenia są nieuzasadnione, poszłam potem sama do laboratorium diagnostyki zrobić pakiet tarczycowy i całe szczęście, ze go zrobiłam, bo teraz po kilku konsultacjach z lekarzem czuję sie od razu lepiej

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości