+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Katowice
    Napiszcie o swoich objawach, nawet tych najbardziej nietypowych.

Nie zarejestrowany
    Guest

Boję się

Jak chciałam brać prysznic zobaczyłam że jeden owsik mi pełza po pochwie pierwszy raz takie cos zobaczyłam..od razu go wzięłam i zabiłam...
    Czy moge mieć tego więcej?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Jak chciałam brać prysznic zobaczyłam że jeden owsik mi pełza po pochwie pierwszy raz takie cos zobaczyłam..od razu go wzięłam i zabiłam...
    na pewno masz tego duzo,dziwne,ze cienie swedzialo..

Nie zarejestrowany
    Guest

Cool Nie mów mamie :) po prostu wylecz owsiki.

ja miałam jednego owsika ktory wypelzał podczas mojego prysznica i został utopiony.boje sie ze moge miec ich wiecej a wstydze sie poweidziec o tym mamie bo mam 15 lat
    macie sprawdzone domowe sposoby?
    mam tylko jedna kroste w okolicy odbytu ale to chyba juz tydzien,a odbyt mnie czasami swedzi- mam jeszcze owsiki? boje sie o swoje zdrowie ale nie chce mowic o tym mamie , codziennie zmieniam bielizne i prawie codziennie sie myje(wyjatki to jak jestem zmeczona np po dyskotece itp)
    Nie o wszystkim musisz mówić mamie ale lepiej mów. Ze wszystkim możesz za to iść do swojego lekarza rodzinnego. Owsiki mają wszystkie dzieci, a dorośli łapią od dzieci albo z wodą na basenach. Czosnkiem i innymi głupotami się nie lecz. Owsiki leczy się preparatem, który się nie wchłania z jelita a więc problem wątroby i nerek nie istnieje. Co innego jak się chce przy okazji leczyć glistnicę - ale tego to bym na pewno czosnkiem nie leczył. Na razie roznosisz owsiki. Masz ich mnóstwo. Siedzą w jelicie a świąd pojawia się gdy wychodzą złożyć jaja. Zwykle w nocy. Mamie możesz powiedzieć. To choroba brudnych rąk. Nie weneryczna.

BF (lekarz)

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Na pewno masz ich więcej, radzę zbadać kał.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-01-15 o 16:30

Nie zarejestrowany
    Guest

Rodzinne owsiki?

Znalazłam informacje o tym, jak dbać o higienę w trakcie leczenia owsików: http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowi...nny_34028.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-02-13 o 09:17

Mieszka w
    Warszawa
    mi w walce z pasożytami bezwględnie pomógł Colon Pack, to straszne ile tych małych robaków siedzi w naszym organizmie!

Mieszka w
    poznan
    Żeby pozbyć się pasożytów należy po pierwsze zapewnić im środowisko, w którym nie będą chcieć żyć, a zatem zmienić nawyki żywieniowe, a także dobrze się nawadniać wodą, która daje zasadowe środowisko, dopiero po tym można usuwać je ze swojego organizmu.
    Pozdrawiam Przemysław Andrzejak
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-04-13 o 09:57 Powód: link reklamowy

Nie zarejestrowany
    Guest

wszy

A co polecacie na wszy?
    Przyniosła je moja córka ze szkoły, próbuje wyczesywać to paskudztwo, ale niewiele pomaga...
    Naturalnie zwalczać, czy jakimś preparatem?
    Koleżanka radzi sora forte, teściowa ocet - co lepsze?

Na pasożyty polecam pić olejek z oregano:
    Warto odrobaczać się profilaktycznie co pół roku, duża część społeczeństwa ma pasożyty, jednak nie zawsze wychodzą w badaniu kału.
    W czasie usuwania pasożytów trzeba wykluczyć z diety cukier, ponieważ głównie tym się żywią.
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-07-15 o 15:44

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości