+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 190
    Nie zarejestrowany
    Guest

Atopowe zapalenie skóry

czy stosowanie specyfiku ziól alveo może wpłynąć pozytywnie na tą chorobę

Nie zarejestrowany
    Guest

Atopowe zapalenie skóry

Szanowna Pani,
    atopia to poważna choroba, wymagająca specyficznego leczenia, a nie tzw. "domowych sposobów". Zachęcamy do przeczytania artykułu "Żyć z atopią" w naszym serwisie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Żyć z atopią

To wszystko jest do d**y. Na tą nienormalną chorobę nic nie pomoże mimo iż na róznych stronach piszą że z wiekiem przechodzi to jest kłamstwo. Kto ma azs wie co to znaczy i wie również że ma przerabane całe życie i nie ma sie co łódzić że będzie lepiej. Jedynie może być coraz gorzej. To są tylko słowa prawdy- czasami lepiej poznać prawdę niż żyć okłamywanym i z nadzieją że może coś się zmieni pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Azs

Wielka prawda mam 20lat i azs złapałem w wojsku teraz zmieniłem otoczenie i nic nie pomaga dalej mam to piekło tego sie nie zwalczy niczym jedynie co to można zmniejszyć ilośc swędzenia. Ja osobiście parwie wyeliminowałem swędzenie co to dało nic dalej mam coraz więcej pryszczy i tak to na co to komu skoro nic nie znika jak sie nie drapie i swędze. Najgorsze jest jak zaatakuje narządy płciowe koszmar ale to juz inny teamt. Nie ma co czytac jak wyleczyc jedynie co to powoduje i co ztego powstaje. Czysta prawda nie łódźcie się ludzie że z tego kiedys wyjdziecie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Atopowe dziecko

Jestem mamą dziecka z atopowym zapaleniem skóry i muszę przyznać, ze to bardzo rzeczowy, jasno napisany artykuł. Szkoda, że wbrew pozorom tak mało jest informacji o tej chorobie. Ja najczęściej korzystam ze strony www.szkola-atopii.pl, gdzie właśnie w mądry i przystępny sposób wyjaśniają jak radzić sobie z tą chorobą, jak dbać o dziecko i jak się nie załamywać przy kolejnych nawrotach choroby.

Nie zarejestrowany
    Guest

lipikar la roche posay jest the best!

ja meczylam sie u naszego Roberta z atopowy od pierwzych dni zycia i o dziwo polozna polecila mi kosmetyki la roche posay z serii lipikar dla atopowcoe i to byl strzal w dziesiatke! moje dziecko ma skore wreszcie normalna, sliczna, bez podraznien i zaczerwienienia. jestem po prostu zachwycona. puka niemowlaczka to wreszcie jest pupka niemowlaczka a nie jakas tarka. polecam ogromnie wszystkim co maja problem z azs! oczywisnie nie mozna zapominac o diecie pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

dobre kosmetyki i dla dzieci i dla dorosłych atopowców

Mój mąż ma atopowe zapalenie skóry i najprawdopodobniej synek tez (tak jak jest napisane w Państwa arktykule - to choroba genetyczna, a pierwsze objway już są). Obydwaj też używają kosmetykow lipikar laroche i muszę przyznać, że nie wyobrażam sobei teraz, co by było gdyby ich zabrakło, tak bardzo poprawił się stan skóry męża i synka.

Nie zarejestrowany
    Guest

azs HELP

AZS -cztery słowa: PRZECHLAPANE NA CALE ZYCIE!!! nic dodac nic ujac
    Produkty przynoszące ulgę:tabl.AERIUS ok.60zl,masc robiona w aptece,produkty OILATUM,LA ROCHE POSAY-sa strasznie drogie oraz krem OCERIN ok.25 zl

Nie zarejestrowany
    Guest

twarsz

a co stosować do twarzy. mam ten problem ale wyłącznie na twarzy i ręcach ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Azs

Przeraziliście mnie tymi wypowiedziami. Mój syn ma 1,5 roku i choruje na to świństwo. Smaruję, dbam, unikam produktów które mogą nasilić objawy. Jest duża poprawa, bo jak tylko się zaczął ten koszmar z jego skórą, zanim znaleźliśmy lekarza który podał odpowiednie leki i maści, to zajęte miał prawie całe ciało. Byłam załamana. Pani doktor powiedziała, że jest duża szansa na to, że wyrośnie z tego. Ja cały czas mam nadzieję. Pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości