+ Odpowiedz na ten temat
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 190
    Krzysztofa
    Guest
    Mi pomaga Eloderm emulsja do kąpieli -1 zakrętka, żel do mycia tez Elodermu a potem balsam do ciała i krem do twarzy tej samej firmy szamponu tez używam od nich i muszę powiedzieć, że jak się zapomnę to bardzo cierpię bo jednak te emolinty bardzo mi pomagają, Raz albo dwa razy w tygodniu jeśli jest potrzeba robię sobie kąpiel w siemieniu lnianym lub korze dębu. Spróbujcie może Wam tez pomoże.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Polecam Emolium. Szczególnie:

balsam do pielęgnacji skóry ciała. Jest bezzapachowy, ale cudownie się wchłania oraz zostawia skórę nawilżoną.

Emulsje do kąpieli -takie kąpiele warto jest przerpowadzać przynajminej 2 razy w tygodniu ponieważ znacznie poprawiają stan skóry.

Pamiętajcie,ze objawy atopowego zapalenia skóry zależą od wieku pacjenta.Inaczej może się to objawiać u małego dziecka, inaczej u nastolatka a inaczej u osoby dorosłej.
    http://kobietawielepiej.pl/zdrowie/o...wieku-pacjenta
    Ostatnio edytowane przez telika ; 02-11-17 o 08:11

Karola451
    Guest
    Ja mam takie plamy też na rękach od dłuższego czasu, nie wiem co to właśnie szperałam troszkę na necie i znalazłam to adamed.expert/roza-zarazliwa-choroba-skory-objawy-przebieg-i-metody-leczenia/. Miał ktoś może tą chorobę, wszystkie objawy właśnie mi pasują zapisałam się już do specjalisty także zobaczymy
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-10-17 o 23:01

czupaczupa
    Guest

azs

a stosowaliście może kremy z aloesem na problemy z azs? znalazłam ostatnio na stronie benton, że mają naturalne kosmetyki właśnie z aloesem i chciałabym wypróbować. aloes w sumie działa nawilżająco, więc powinno złagodzić objawy choroby...

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Przy Atopowym Zapaleniu Skóry polecany jest Olejek konopny CBD. Łagodzi zmiany i choroby skórne takie jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, egzema, łojotok czy świąd u alergików.Olej jest zalecany do pielęgnacji każdego rodzaju cery: tłustej z tendencją do zmian trądzikowych (reguluje wydzielanie sebum), skóry suchej (intensywnie nawilża), zniszczonej (regeneruje), wrażliwej i dojrzałej.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mój syn ma atopowe zapalenie skóry wiem jak to jest daje mu różne preparaty jednak najlepszy jest liliu na włosy i skórę godny polecenia

Nie zarejestrowany
    Guest

Vitaminy d3 i k2

Witam mój brat tez ma atopowe zapalenie skóry stosuję maści od lekarza jak i również vitaminy z molecular project i jest bardzo zadowolony
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-11-18 o 21:18

Nie zarejestrowany
    Guest
    AZS u każdego objawia się inaczej i są różne stadia choroby. Czasem też może po prostu ustąpić, jak to alergia... Mój synek ma czasem plamki na skórze, które go swędzą, a nawet niekiedy bolą. Objawy bardzo łagodzi emulsja do ciała atoperal.

Nie zarejestrowany
    Guest
    przy azs to da się po prostu łągodzić objawy. emolienty są do tego najlepsze. ja używam atoperalu. jest taki krochmal do kąpieli od nich dla dzieci, ale ja sama to stosuję. no i po kąpieli smaruję całą skórę balsamem od nich, ale już dla dorosłych. przynosi mi to wielką ulgę/

Aśka
    Guest
    U mnie bardzo fajnie działają kosmetyki Atopis z Novaclear. Nawilżają i natłuszczają cerę, łagodzą podrażnienia, eliminują świąd i odpowiednio chronią cerę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości