+ Odpowiedz na ten temat
Strona 38 z 38 PierwszyPierwszy ... 28363738
Pokaż wyniki od 371 do 375 z 375
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Diagnozę zawsze można potwierdzić posiewem z pochwy ale skoro masz wydzielinę o nieprzyjemnym zapachu to ginekolog widocznie ma rację. Zastosuj przepisane leki, koniecznie kup probiotyk najlepiej dopochwowy invag w celu regeneracji mikroflory, działa natychmiast po aplikacji. Zadbaj o higienę intymną, zrezygnuj ze sztucznej, obcisłej bielizny na rzecz bawełnianej, ogranicz w diecie słodycze i unikaj ryzykownych sytuacji - basen, sauna, publiczne toalety.

Nie zarejestrowany
    Guest
    porada dobra ale ja sobie nie wyobrazam zrezygnowac z basenu i sauny... a kiedys mialam czeste problemy z infekcjami intymnymi i juz sie nad tym dobrze zastanawialam, na szczescie trafilam na super lekarza, ktory wyleczyl infekcje pochwy, a po tym kazal brac probiotyk ginekologiczny provag i nie przez kilka dni ale pelna, 20dniowa kuracje, potem jeszcze ja powtarzac co jakis czas (robilam co kilka tygodni) bo jak mowi ciagle tracimy te dobre bakterie z pochwy ktore wlasnie chronia nas przed nawrotami infekcji, a probiotyk to najlepsze zrodlo do ich uzupelnienia, ten ma akurat polskie szczepy bakterii za co poleca je tez Polskie towarzystwo ginekologiczne

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Sama również nie wyobrażam sobie rezygnacji z sauny. Niemniej zdarzało mi się łapać grzybice w takich miejscach. W takiej sytuacji nie ma się co wstydzić i warto jest od razu wybrać sie do lekarza po odpowiednie leki. Nie wiem jak niektóre kobiety moga się wstydzić tkaich sytuacji oraz nie leczyć się.... Sama długo z takim swędzeniem bym nie wytrzymała.Zwykle kupuję sobie w aptece jakąś porządną maść.

A jeśli infekcja się przedłuża to idę do lekarza.
    http://kandydozy.org.pl/
    Ostatnio edytowane przez dariana ; 03-05-17 o 09:29

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dwa razy w tygodniu chodzę na basen i do sauny. Przed wyjściem na pływalnie zakładam invag, który skutecznie chroni przed problemami intymnymi. Kapsułka szybko działa, utrzymuje w pochwie niskie pH i hamuje namnażanie patogenów. U mnie taka profilaktyka wystarczy.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Przed wyjściem na pływalnie zakładam invag, który skutecznie chroni przed problemami intymnymi.
    ciekawe czy ten invag mozna stosowac na codzien :/ Ja bardzo czesto lapie infekcje, nawet jak na basen nie chodze :/

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 38 z 38 PierwszyPierwszy ... 28363738

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości