+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 88
    Nie zarejestrowany
    Guest

szpiczak

Witam, właśnie przed chwilą padła diagnoza, moja mamusia ma szpiczaka, do tego dwa złamane kręgi kręgosłupa i skierowanie na onkologię(((

Nie zarejestrowany
    Guest

Póżna diagnoza

Artykuł b.dobry, krótki ale zawierający podstawową informację o przykrej i b.bolesnej chorobie,Moją siostrę zdiagnozowano przynajmniej o kilka lat
    za póżno tj. w lutym w tym roku, a leczyła się kilka lat bez rezultatu.Obecnie jest w trakcie leczenia. Ten artykuł winien wiesiec w gabinetach lekarzy
    pierwszego kontaktu. Pozdrawiam z pięknej sądeczyzny

Nie zarejestrowany
    Guest

szpiczak mnogi

Mąż mój jest również chory na szpiczaka, jest 6 lat po przeszczepie i czuje się dobrze.Ma pozytywne myślenie.I tylko co 6 tygodni jeździ na kroplówkę (pamifos). A kiedyś,kiedy zaczął chorować chudł w oczach, cera szara i b.złe samopoczucie.Chorobę wykryto na ortopedii, gdzie trafił z powodu silnych bóli kości. I całe szczęście, że tam trafił, bp lekarz rodzinny leczył na korzonki. Pozdrawiam wszystkich zmagających się z tą chorobą i życzę zdrowia i pozytywnego myślenia.

Nie zarejestrowany
    Guest

szpiczak

Moja mam również chorowała na tę chorobę.Od postawienia diagnozy do najtragiczniejszego dnia w moim życiu były zalednie 3 miesiące.Zmarła po 2 dawce chemii. Najpierw przez kilka miesiecy leczono ją ortopedycznie. To wyjątkowo tragiczna choroba - walczyła z całych sił, ale przegrała. Wam, chorym, życzę długich lat życia z tą chorobą.

Nie zarejestrowany
    Guest

kontakt do hematologa w warszawie

mój tata do nie dawna okaz zdrowia w zeszłym tygodniu po serii badań - diagnoza , ktorej on jeszcze nie zna - szpiczak mnogi , poszukuję kontaktu do lekarza , w warszawie lub poza , który pokieruje dalszą diagnostyką i leczeniem

Nie zarejestrowany
    Guest

szpiczak

moja ciocia zmarła przed miesiącem w wieku 51lat miała biegunki ,wymioty
    myślałyśmy że to zatrucie aż do chwili gdy w szpitalu zrobiono badania i okazało się że to nerki nie pracują.Po dializach słabła i nikła nam tak szybko że dla całej rodziny to był szok w sandomierskim szpitalu nie mogli postawić diagnozy dlaczego tak się stało w przypadku nerek.Dopiero w Lublinie wykryto po pobraniu drugi raz szpiku że to szpiczak mnogi bardzo cierpiała .Życzę wszystkim zdrowia trzymajcie za mnie kciuki bo w styczniu idę na operację mięśniaków i torbieli jajnika
    ewa 36lat

Nie zarejestrowany
    Guest

w 2002 r. miałem pierwszy przeszczep szpiku a w 2006 drugi

mam to szczęście ze trafiłem na doktor Agnieszkę Wierzbowską w Łodzi ,
    to ona nadal mnie leczy i czuje się dobrze, innym życzę by jak ja trafiali na dobrych lekarzy

Nie zarejestrowany
    Guest

szpiczak mnogi

Moja mamusia też choruje na tego cholernego szpiczaka, jeszcze nie wiadomo co będzie, bo wykryto go dopiero w grudniu tego roku, lekarze mówią że jest to już 3 okres, ma "zrzarte" wszystkie kości,łącznie z czaszkową a najbardziej kości prawego biodra. Bardzo cierpi bo jest to straszliwy ból - nawet morfina jej nie pomaga. Dla mnie najgorsza jest bezradnośc, bardzo chciała bym jej pomóc a nie mogę... Nie wiem ile jeszcze będzie żyła. Z jednej strony chciała bym żeby jak najdłużej,bo ją bardzo kocham, z drugiej zaś żeby nie cierpiała... A to wszystko dzięki "kochanej" rodzinnej p.doktor J., która za każdym razem kiedy mama do niej poszła i mówiła że boli biodro,krzyż, ramię, że nie ma apetytu,że chudnie a na koniec jeszcze to złamanie ręki... ta przepisywała jej Ketonal a jak mama wspomniała o szczegułowych badaniach, to p.doktor twierdziła że nie ma potrzeby takowych robic, wystarczą na cukier,bo to napewno cukrzyca Żeby nie inna p.doktor K. , która kazała zrobic wszystkie możliwe badania i na koniec skierowała na Onkologię do Warszawy, to mamusia by pewnie umierała w tym cholernym bólu i nie wiedziała dlaczego. A najlepsze z tego wszystkiego jest to że dr.J. do końca leczyła mamę na cukrzycę (której nie ma) , pomimo wpisu dr.K. o podejrzeniu nowotworu złośliwego (C40)
    CZEKAMY I MAMY NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE DOBRZE

Nie zarejestrowany
    Guest

Nie ufajcie lekarzom pierwszego kontaktu!!!

29.10.09r pisałam o póznej diagnozie mojej siostry przynajmniej o kilka lat.
    Leczona przez lejarza rodzinnego jeden Bóg wie na co, skierowanie do
    hematologa otrzymała od ortopedy gdzie badania wykazały z kim mamy
    do czynienia ale to wszystko za POZNO! ,przeżyła po zdiagnozowaniu i ja

kimś tam leczeniu 11 miesięcy zmarła po tygodniowym po

29.10.09r pisałam o póznej diagnozie (przynajmniej o kilka lat) mojej
    siostry. Leczona przez lekarkę rodzinną jeden Pan Bóg wie na co
    latami i nic pewnie tak musi byc, w 2007r miała samoistne pęknięcie
    kręgosłupa i też bez reakcji ze strony niedouczonej lekarki, dopiero w
    styczniu 2009r ortopeda skierował na badania do poradni hematologicznej gdzie badania wykazały z kim mamy do czynienia.
    Jakoś leczona 11 miesięcy zmarła w szpitalu 28.12.09.
    Szukam pomocy w rozwikłaniu zagadki na co była leczona moja siostra.

Nie zarejestrowany
    Guest

szpiczak

Witam, moja mama wczoraj dowiedziala sie ze ma szpiczaka mam nadzieja ze poradzimy sobie z tym gównem i nie dlugo wszystko wroci do normy pozdrawiam wszystkich nie dajcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości