+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 77
    jolka99
    Guest

wzdecia

A mnie właśnie od nabiału mnie nie wzdyma, bardziej od fast foodów i strączkowych warzyw No i do tego dochodzą gazy. Jak biorę ulgasim to mijają te nieprzyjemne objawy i mogę cieszyć się jedzeniem Kapsułkę można brać albo przed albo po posiłku, jest niewielka przez co łatwo ją połknąć.

Nie zarejestrowany
    Guest
    patrz bardziej na to, co i w jakich ilościach jesz, a gazy czy wzdęcia nie będą się tak często pojawiać, a może nawet nie będzie ich wcale. a, jeśli mimo dobre i zbilansowanej diety, jednak będą, to polecam tabletki ulgasim z symentykonem, który raz dwa rozprawia się ze wzdęciami.

Nie zarejestrowany
    Guest
    No własnie te paskudne fastfoody mogą różne dolegliwości wywołać. Wyczułam, że dobrze działa flostrum. Po prostu dobry probiotyk jest ważny dla flory bakteryjnej jelit i na dłuższą metę, jezeli unikasz, tego, co wywołuje gazy i zażywasz probiotyk, to problem też znika.

Nie zarejestrowany
    Guest
    polecam wprowadić więcej potraw z błonnikiem do codziennej diety. to pomoże uniknąć wzdęć. teraz można kupić otręby żytnie w takiej fajnej formie chrupek i o różnych smakach. a jak już wzdęcia się zdarzą, to mi objawy pomagają bardzo szybko zwalczać tabletki ulgasim.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dobrym pomysłem na pewno będzie kuracja wyrobem medycznym Intesta. Nie ma sensu łykać jakiś dziwnych specyfików, ale też z naturalnym składem i bez chemii jak najbardziej

Nie zarejestrowany
    Guest
    Aby długofalowo walczyć z gazami i wzdęciami to warto codziennie jeść coś, co ma sporo błonnika: płatki owsiane, otręby, kasze itd. Ale jak masz już gazy, które przecież przyjemne nie są, to według mnie najlepiej brać tabletki z symentykonem, jak ulgasim np.

pampka
    Guest

wdęcia

U mnie gazy idą zawsze w parze ze wzdęciami, oczywiście głównie przez złe odżywianie, wystarczy , że zjem cos tłustego, albo się przejem i zaraz problem się pojawia. Dobrze, że i na mnie działa ulgasim i takich przypadkach zawsze mi pomaga.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości