+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 77
    Nie zarejestrowany
    Guest

ja też pierdze

co kilka minut taki smród, jak przyloze zapalniczke to mi rzęsy opala, masakra, nawet samochód już prześmierdł. Od jutra głodówka oczyszczjąca i potem dieta, zobaczymy co wyjdzie

Nie zarejestrowany
    Guest
    naprawdę chyba tylko dieta mi pomoże to jest naprawdę krępujące jak bez przerwy pierdzieć się chce a tu nie wypada a jedzonko jest takie dobre. ja zaobserwowałam że na pewno nie mogę jeść słodyczy, nabiału a już przede wszystkim wieprzowiny. tak więc dieta dieta i jeszcze raz dieta

Nie zarejestrowany
    Guest
    niestety tez mam problem z oddawaniem gazów, nie moge jesc jablek, smazonej cebuli, popcornu, kapusty, fasoli... najgorsze jest, ze jak wstrzymuje gazy(bo nie zawsze jestem sama) to potem dostaje wzdec i takich bolesci zoladka ze koszmar...kiedys papierosek pomagal sie wyproznic i bylo git.. od dluzszego czasu nie pale to substytutem jest espumisan, krople zoladkowe i jakos przechodzi pozdrawiam wszystkich pierdzioszkow

Nie zarejestrowany
    Guest
    a ja znalazłem rozwiązanie chociaż dalej nie wiem co jest przyczyną...mianowicie - nie spożywam pieczywa, makaronów, ciast ogólnie mąki! od paru tygodni jem produkty bezglutenowe (znajdziecie nawet w hipermarketach) i sklepach ze zdrową żywnością - fakt nie są tanie chleb zamiast 2 zł kosztuje 6 i smakuje dużo gorzej jednak coś jeść trzeba...
    przetestujcie sami może i Wam pomoże

Nie zarejestrowany
    Guest
    Niestety tez mam ten problem. znajomi uznają mnie za odludka, bo unikam spotkan towarzyskich, przesiaduje w domu. Ale kto ma podobne kłopoty jak ja..ten mnie zrozumie. Uprzykrza mi to życie, jest krępujące. Nie wiem, czy odważe sie na powazny związek z mężczyzną, boje sie ze on tego nie zaakceptuje. Jestem przez to smutna i coraz bardziej tym zmęczona. U mnie to jest chyba z powodu jelita drażliwego, ale jaka jest prawda tego nie wie nikt. Pozdrawiam wszystkich z takimi dolegliwościami..

Nie zarejestrowany
    Guest
    Proponuje zacząć jeść produkty które zawierają dużo błonnika lub błonnik w postaci suplementu.Odsyłam do strony www.wszystkoozdrowiuiurodzie.blogspot.com tam dużo o błonniku i suplementach.

Nie zarejestrowany
    Guest
    wiem o czym mówicie. słysząc to myśli się głupia i śmieszna rzecz a mi zrujnowała kilka lat życia… u mnie problem ten pojawił się w okresie liceum, to było straszne… jeden z najgorszych okresów jaki mógł się tylko trafić, zwyczajnie chciałam umrzeć. przez tą dolegliwość zupełnie straciłam życie towarzyskie, najbardziej czego pragnęłam to wrócić do domu, gdzie czułam się bezpiecznie bez spojrzeń i żartów ze strony innych. na samą myśl o tym okresie drże. problem zaczął się jakoś 5 lat temu i był dla mnie osobistą tragedią. straciłam wszystko, co było w tamtym okresie dla mnie najważniejsze, nie spotykałam się ze znajomymi, nie uczestniczyłam w żadnych wypadach a już na pewno nie w kilkudniowych, zażyłości z chłopakami zupełnie odpadały, straciłam pewność siebie, zwyczajnie nienawidziłam własnej osoby. okropny czas do którego już nie chce nigdy więcej wracać.
    Problem ten był na tyle męczący, wstydliwy i niszczący moje życie, że wybrałam się z tym do lekarza. Nie pomagały wcześniejsze jogurty, brak śniadań a nawet głodówka, potrafiłam nie jeść od poniedziałku do piątku wieczorem kiedy to wracałam do domu po szkole. Konsekwencjami tego było oczywiście po 2 dniach brak siły, zawroty głowy przy szybkim wstawaniu aż w końcu skok wagi, co bardzo w późniejszym okresie mi przeszkadzało. ( na szczęście zrzuciłam i jest ok., wcześniej miałam prawidłową wagę)
    Wracając do wspomnianego lekarza w rezultacie usilnych starań wyjaśnienia tego problemu trafiłam do szpitala na okres do 7 dni (nie pamiętam już dokładnie), oprócz tego że się tam znalazłam nie dowiedziałam się nic, co by mogło wyjaśnić problem, wszystko z organizmem było okej. oczywiście dostałam leki na poprawę perystaltyki jelit, które nic nie działały, o espumisanie nie wspomnę ^^ problem męczył mnie nadal, zawalałam szkołę całe swoje życie. w okresie studiów również mnie ten problem męczył, oczywiście porzuciłam jedzenie jakiegokolwiek śniadania by nie dokopywać sobie bardziej. w tym okresie skupiłam się na zmianie diety: żadnego pieczywa, makaronów, mąki, ryżu, ciastek kruchych, ziemniaków, cebuli, kukurydzy i innych wzdymających warzyw, napojów gazowanych, smażonych rzeczy, jajek, popcornu, orzechów ( działały okropnie). Skupiłam się na jedzeniu bardzo mało różnorodnym by nie obciążać żołądka i jelit przede wszystkim lekkie zupy z dużą ilości marchwi, zielonych warzyw, selera, brokułów, wszystko gotowane, mięso także - tylko chude (tak aby poczuć ze żołądek jest trochę zapełniony, ale nigdy do końca! ), bardzo skupiłam się na rozruszaniu brzucha ( wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna, która poruszyłaby wszystko, co w brzuchu się znajduje. podskoki akurat są mało efektywne więc nie polecam, ale za to bardzo dobre są ćw brzucha. zginanie brzucha tak aby czuć, że dajemy mu popalić i że robi się bardziej płaski, nie mówię o klasycznych brzuszkach bo to za duży wysiłek dla naszego kręgosłupa, a ćw na plecach samym brzuchem, podnoszenie się nawet nie do połowy, mięśnie się poprawiają i praca narządów również). Oczywistym jest, że w momencie robieniu brzuszków ilość uwalnianych gazów będzie znacznie większa, ale spowoduje to opróżnienie brzucha i zmniejszenie jego napięcia. polecam robienie na noc i rano przed śniadaniem na pusty brzuch, odczuwa się wtedy napięcie brzucha, mocniejsza ściana brzucha podtrzymuje wszystko, co mamy w środku i nie czujemy, że jest on rozlazły, jest fajnie podtrzymywany przez napięte mięśnie. Ćw są podstawą wraz z mało różnorodna dietą i dużą ilością wody !!!
    Obecnie jestem na półmetku studiów i problem się na szczęście zmniejszył aczkolwiek w 100% nie zniknął. oczywiście jest to dzięki ćw i diecie o której mówiłam wcześniej. mam ten komfort ze nie muszę siedzieć 6-8 godz między ludźmi a jeśli nawet te 2,3 godz to też nie ma tragedii bo nic się nie dzieje, jedynie jestem głodna burczy mi w brzuchu, co uciszam landrynkami
    problem się stanowczo zmniejszył, tak więc mogę funkcjonować jak człowiek, jestem wdzięczna za tą wytrwałość Bogu ( i za pewne inne rzeczy, które teraz mam a których nie miałam w okresie tej katorgi ! ) obecnie zarzuciłam ćw, ale dietę sfolgowałam. zdarza mi się jeść prawie, że codziennie chleb razowy!, ziemniaków nie, smażonego również nie... ważne jest aby z rana skorzystać z toalety, bez tego nie wychodzę z domu rano bo problem może dać popalić. aby mi to pomogło zawsze pije z rana bardzo ciepły bardzo słodki sok. pozwala mi to czuć się lżej i nie czuć przelewania.
    Mam nadzieje, że choć przynajmniej trochę moja opinia będzie komuś przydatna. Obecnie widzę, że na ten temat się sporo mówi, dopiero teraz po kilku latach zauważyłam, że z tym problemem nie byłam sama… sądziłam, że to dramat, który dotyczył tylko mnie…
    Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Też mam ten problem,smrodek jest taki, że skunks pada.Próbowałam wszystkiego - diet,głodówek itp.itd.Obecnie za radą koleżanki piję rano i wieczorem po 1 łyżeczce ziół szwedzkich i aktimel - smród jakby słabł - już tak nie capi.Ale czy pozbędę się go już na dobre czas pokaże???

Nie zarejestrowany
    Guest
    birma widzisz a ja bym cie ze smakiem przytulił bo mam taki fetyszek zeby dziewczyna puszczała gazy heheh coś pieknego jak dziewczyna pierdzi dla mnie mogła bys pierdzieć non stop

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja staram się jak najmniej mieszać produkty, a najlepiej przejść na dietę niełączenia węglowodanów i białek. Czuję się przy tym lżej.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości