+ Odpowiedz na ten temat
Strona 14 z 22 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 214

Temat: Swędząca pokrzywka

Nie zarejestrowany
    Guest

pokszywka

zezarlem juz pol apeki wypilem tone wapna i co 2 miesiace powraca i puchnie cala glowa lacznie z twarza

Nie zarejestrowany
    Guest

Też mam pokrzywkę:(

Witam wszystkich . Ja dostałam pokrzywke 7lat temu wtedy wówczas miałam 15lat . Wstydziłan się tego okropnie . Dostałam ją po szczepionce a byłam wtedy chora a pomimo tego szczepili mnie . Myślałam że to przez nich się stało . . Ale widocznie jestem na coś uczulona . Chodziłam do lekarza rodzinnego dostawalam jakieś zastrzyki domięśniowo w pupe , i najczęściej brałam cet alergin i wapno . Czasami mi pomagał a czasami nie . Najczęściej to wychodziło mi na rękach brzuchu i nogach . Na twarzy byłam spuchnieta a oczy miałam tak spuchniete że nic nie widziałam . A usta miałam tak wielkie jak murzyn . Masakrycznie to wyglądało . Ludzie się na mnie dziwnie patrzęli jak na ufoluda . . Męczyłam się z tym ponad 3 lata . Wkurzyłam się i poszłam się pomodlić do kościoła do matki bożej . Modliłam się płakałam . Błagałan ją żeby mi pomogła . Następnego dnia nie wzięłam żadnej tabletki i nie wyszło mi już nic . Cieszyłam się że w końcu mi zniknęła . Wszyscy mówili że to był cud itd . Teraz znowu mi to wyszło 2miesiące temu nie wiem już co mam robić . Pewnie kara mnie spotkała bo nie chodzę czasami do kościoła i pewnie mnie matka boża ukarała za to robiłam różne testy alergiczne ale nic nie wykazało . . Jutro idę z tym do lekarza . W sobotę idę na wesele . Wyobrażacie to sobie jak będę wyglądać ? Mój narzeczony się mnie przestraszy

3. Zgorzel gazowa to poważne, bakteryjne zakażenie Czy to czerniak? Sprawdź jak skontrolować skórę pod kątem czerniaka Czynniki, które mają wpływ na kondycję SKÓRY Swędzenie skóry - co oznacza silne swędzenie skóry?
    Nie zarejestrowany
    Guest

Witam wszystkich ponownie

Byłam dzisiaj u lekarza i powiedziałam jej że mi to znowu wróciło i ona powiedziała że muszę dostać zastrzyk w pupe mocniejszy niż zwykle brałan . Spytałam się jej czy można to jakoś wyleczyć a ona tylko rozłożyła ręce i powiedziała że mi to zostanie do końca życia . Że nawet jeśli to zniknie na jakiś czas to i tak to powróci . Dostałam ten zastrzyk i zapisała mi xyzal i wapno za które razem zapłaciłam 38 zł ! Takich drogich jeszcze tabletek nie kupowałam . Masakra . . Powiedziała mi że to kuracja na 28 dni i potem jak skończą mi się tabletki to nie mam żadnych innych brać przez około 5dni i zobaczyć czy wyjdzie pokrzywka . Ja już tej lekarki nie rozumiem bo mówiła że mi to zostanie do końca życia a mówiła mi potem że może po tym zastrzyku i tych tabletkach mi to zniknie na zawsze . Teraz patrzę że mi to zniknęło . Mam nadzieję że już mi to nie wyjdzie . Jestem ciekawa jak to jutro będzie.w sobotę na wesele idę . Trochę się boję że będę opuchnięta . . Pozdrawiam .

Nie zarejestrowany
    Guest

nietolerancja glutenu

Ja mam wysypkę na twarzy...dokładnie w okolicach ust.Strasznie piecze i swędzi i okropnie wygląda...oczywiście nic nie pomaga. Tylko,że u mnie okazało się że mam nietolerancję glutenu. i teraz nawet po jednym ciastku mnie wysypuje.To jest okropne!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

pokzywka

dzisiaj jest poniedzalek,od srody mam wyspke z bablami czytajac wasze posty po prostu s ie zalamalam!i

Nie zarejestrowany
    Guest

Znowu wróciła :(

Od soboty mam znowu tą pokrzywke ten zastrzyk mi nie pomógł jestem załamana i mam doła na poprawinach miałam też . Masakra . Ale dzisiaj mam tego więcej . Duże bąble swędzące . . Nawet o plaży mogę sobie pomarzyć to jest okropne . Te tabletki nic nie pomagają . Już nie wiem co robić . Niech mi ktoś pomoże proszę was . . Bo się na maksa załamie i będzie już za późno nie da się tego wytrzymam bo tak to swędzi mocno . Nie wiem na co mogę być uczulona , ale podejrzewam że to może być od ciepła . . Już się nie mogę doczekać kiedy będzie 10 stopni u nas a nie prawie 40 . . Muszę siebie obserwować i patrzeć co może mnie uczulac . . A tak poza tym to tą pokrzywke będziemy mieli do końca życia . Musimy nauczyć się z tym żyć ja chce tylko mieć takie leki po których będę miała pewność że mi to zniknie . . Chociaż będę wiedziała że i tak to mi kiedyś wyjdzie współczuję też innym bo wiem jaka to jest męczarnia . . Tylko inni ludzie nas nie rozumieją bo tego sami nie doznali na swoim ciele . . Ale mogli by wiedzieć co to jest za uczucie

Nie zarejestrowany
    Guest

nie mam bąbli

mam pytanie... Otóż.. gdy ukąsi mnie komar nie wyskakuje mi bąbel.. boje się ze może jestem chora.. proszę o pomoc

Nie zarejestrowany
    Guest

Pokrzywka

Witajcie. Też mam pokrzywkę, okropną, co dwa tygodnie na całym ciele.
    Mnie przepisano Xyzal 2x1 (dzisiaj). Ale mam też od jakiegoś czasu aerozol Dexapolcort 2,28mg/g (5,28zł). POLECAM wszystkim!!! Bąble nie schodzą szybko, ale do ok 1/2 godz i ŚWIĄD ZNIKA CAŁKOWICIE.

Nie zarejestrowany
    Guest

:(

Mi wychodzi co dziennie też mi lekarka zapisała xyzal i wapno tylko że ten xyzal mam brać jeden dziennie . I tak wychodzi mi pokrzywka i z dnia na dzień jest coraz gorzej . Wygląda to okropnie i bardzo to swędzi i piecze jak brałan jakiś czas temu jedną rano a jedną wieczorem to miałam tego bardzo mało . Ale ostatnio biorę cały czas jedną . Nie wiem już co mam robić . Cały czas się drapie . Jest to nie do wytrzymania może ktoś z was wie jaka jest metoda żeby to zniknęło na zawsze ? Proszę pomóżcie mi . . Już żadne leki mi nie pomagają

Nie zarejestrowany
    Guest

pokrzywka

witam serdecznie,jestem załamana bo moja córeczka 3letnia dostała od poniedziałku pokrzywkę i jej nie schodzi dostała już 3 zastrzyki ale one pomagają tylko na jeden dzień.nie wiem co mam robić ręce mi opadają

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 14 z 22 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości