+ Odpowiedz na ten temat
Strona 17 z 22 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 214

Temat: Swędząca pokrzywka

Nie zarejestrowany
    Guest

cd

mam16 lat od roku walcze z pokrzywką , nie wiem w końcu czy przyczyna jest alergia , jestem uczulonuny na pyłki , alergeny pokarmowe , kurze itp. ale po lekarstwach zwłaszcza po zertecku przytylem wkurzalo mnie rano tabletka wziewy itd. zacząlem stosować dietę , tabletki tylko kiedy muszę . Ale do czego zmierzam bie wiem czy ta pokrzywka którą mam ( przeważnie po umyciu -twzrz jest czerwona popuchnięta, po jakimś czasie normalnieje , dla mnie toszok to samo ręce i reszta ciała zwłaszcza po potarciu mam bąble) zacząłem leczyć się ziołami chińskimi - czy ktoś z wa próbowal???? Qianbaibiyanpian - zniklo uczucie zapchanego nosa wreszcie oddycham , terza spróbuje coś na tą skórę .
    w diecie ograniczyłem słodycze, zero gazowanego , ciężko ograniczyć ziemniaki i chleb chodzi o naszą pszenicę - ludzie co ja mam jęść ,

Nie zarejestrowany
    Guest

ostra pokrzywka

ja mam pokrzywkę od 2009 zaczeło sięw lipcu pierwszy objaw zaczęły mnie swędzić uszy potem głowa jak przejachałam sobie palcami po głowie to czułam jak bym miała jakieś gózki potem się rozpowszechniło na całym ciele poszłam do lekarza zapisał mi xyzal i był spokój do kwietnia 2010 tak mi wywaliło że miałam tak twarz spuchniętą że wylądowałam szpitalu tam mi zrobili badania i znależli mi bakterię helicobakter i stwierdzili że od tego przepisali mi antybiotyki i to miało mi pomóc no niby zeszło ale w lipcu na nowo mi wyszło brałam lekarstwa pomogło na chwile teraz mam co miesiąc właśnie w tej chwili też mam nie chce mi się już żyć z tym chce iść do pracy ale gdzie ja z takim czymś mam się pokazywać pomóżcie proszę

3. Znamiona: po wakacjach skontroluj pieprzyki i zmiany na skórze u dermatologa Łojotok - choroba skóry głowy. Jak rozpoznać i leczyć łojotok Grzybica: latem łatwiej o zakażenia grzybicze Ziarniniak obrączkowaty - przyczyny, objawy i leczenie
    Nie zarejestrowany
    Guest

alergia

nasz synek ma 3,5 roku przez ten czas ciągle walczymy z alergią, wciąż są inne objawy. jakiś czas była cisza wczoraj znów go wysypało.Najpierw pojawiają się czerwone plamki, które rozlewają się, puchną rączki, nóżki nie może chodzić. Zrobiono mu już tyle badań i niestety nic do tej pory nie ustalono, nie wiemy co tak naprawdę mu jest.

Nie zarejestrowany
    Guest

pokrzywka od 2 dni ...

W sobote bylam z dzieckiem u lekarza, drugie w domu chore, byc moze od tego stresu wyszla mi pokrzywka.
    w sobote wieczorem wyszla mi plama na brzuchu, potem w pachwinach, na glowie,male grudki na glowie przeistoczyly sie w duze bable na karku. Rece tak mi spuchly i tak strasznie swedzialay. Bylam u lekarza. Dostalam zastrzyk , chyba Dexaven i lekarz pezpisal mi Claritine 10 mg , Wapno i Encorton. W niedziele bylo dobrze, wieczorem spuchla mi twarz i zadzwonilam do lekarza, jkazali mi zazyc Encorton, swedzenie uslato, plamy na twarzy znikaja, ale jezyk mi spochl, jestem przerazona co bedzie w nocy. Najgorsze jest to, ze karmie synka i musialam przerwac. Co to za cholerstwo ta pokrzywka. nigdy tego nie mialam.

Nie zarejestrowany
    Guest

uczulenie

A wszystko bierze się z tego, że do żywności dodaje się tyle przeróżnych chemicznych świństw, że stanowią one coraz większe zagrożenie dla naszego zdrowia.
    W samym tylko mięsie jest 50 % mięsa bo jest ono pompowane chemią, wyobraźcie więc sobie ile jest tego świństwa w przetworach typu szynki , kiełbasy itp. produktach.
    Najgorsze są parówki - które, nota bene , dajemy dzieciom - nawet niemowlętom. zawierają one ogromne ilości fosforanów niszczących nam układ kostny bo wiążą wapno. Oglądałam na ten temat fantastyczny program w TVN STYLE - pod nazwą " Wiem co jem ". Polecam wszystkim.
    Ja też jestem alergiczką - zatoki, drogi oddechowe teraz doszła mi skóra rąk z powodu płynów do mycia naczyń i perfumowanych mydeł.
    Na razie walczę z tym maścią pn. ALANTAN, która na jakiś czas uśmierza mi ból i swędzenie.
    Dawniej stosowałam pod opatrunkiem i z dobrym skutkiem LATICORT CH - ale jest to maść sterydowa, niebezpieczna , bo uszkadza kłębuszki nerkowe.
    WYSTRZEGAJCIE SIĘ na dłuższą metę wyjątkowo niebezpiecznych LEKÓW STERYDOWYCH. Nie stosujcie ich u dzieci.

Nie zarejestrowany
    Guest

pokrzywka

A ja zyje juz z pokrzywka 20 lat. Lekarz dermatolog wyprobowal na mnie mase lekow ( nie ukrywal , ze testuje leki na mnie) i nic mi nie pomaga. Pogodzilam sie z ta pokrzywka i jak o niej nie mysle to jakos mam mniej i nie tak bardzo mi dokucza. Wiem jednak, ze jak nic nie jem to mam spokoj, wiec to pewnie od pokarmow. Mieszkam w Austrii i na to wychodzi, ze i tutaj nie ma leku na pokrzywke. Trzeba ja zaakceptowac i polubic to nie bedzie bardzo dokuczala.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam was a ja spotkalem sie z pokrzywką co dziwne nigdy nie mialem w życiu czegoś takiego, okropne to jest , nigdy nie bylem uczulony na nic nigdy nie byłem alergikiem przez 23 lata poszedłem do szpitala 2 zastrzyki recepta na Zyrtec i wapno i do domu przeszło poszło i żyje się dalej .... OOOKROPNE UCZUCIE ble

Nie zarejestrowany
    Guest
    Pokrzywka to coś najgorszego co może być przeszłam ją aż trzy razy a ostatnim razem była najgorsza bo zaatakowała mi twarz nigdzie nie mogłam się pokazać także nie życzę nikomu

Nie zarejestrowany
    Guest
    pojawia mi się od ok. 2 tygodni najczęściej rano swędzą mnie straszliwie dłonie na wewnętrznej i zewnętrznej stronie :evil: natomiast wieczorem pojawia się taka pokrzywka - bąble nierównomierne jak po ugryzieniu komara na przedramieniach lub rozległe czerwone plamy i swędzi straszliwie. Zaczełąm robić zdjęcia żeby ewentualnie pokazać lekarzowi. Kupiłam tez wapno i mam Zyrtec który chyba tez zacznę brać
    Przypuszczam że winowajcą jest proszek do prania (miał byc taki dobry :lol: )

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cześć.ja mam złoty środek .!mi pomaga alertec 1 tabletka co dwa dni...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 17 z 22 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości