+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 235
    Nie zarejestrowany
    Guest

pokrzykwa :((((

Moja pokrzykwa trwa już 8 lat cały czas wyłazi dziennie smaruję się maścią Polcortolon tylko to mi pomaga. Zawsze jak zaczynam się stresować to mi to pasukctwo wychodzi na głowie, rekach ,nogach , brzuchu.

Nie zarejestrowany
    Guest

pokrzywkaa

od czasu choroby na mononukleoze moje alergie się nasiliły wcześniej mogłam pic alkohol teraz nie mogę ponieważ wyskakuje mi pokrzywka wszystko mnie swędzi, ostatnio zauważyłam ze po kawie też, podczas kąpieli czerwienieją mi nogi, rano budzę się ze spuchniętymi ustami, za trwa to 4ty miesiąc za 30 dni mam wizytę u lekarza ale czuje ze nic mi to nie pomoże. Może ktoś z was miał podobny problem do mojego, w razie czego proszę o kontakt.

Nie zarejestrowany
    Guest

pokrzywka

też mnie to dopadło!
    po ciepłych napojach, kąpieli ,kurzu, może roztocze?
    prawy policzek zesypany
    byłam u lekarza, 100 poszła, po 3 tyg. poprawa i od nowa, bo dużo kurzu na ulicy
    wczoraj robiłam porządki, ludzie ja nie mogę odkurzyć!
    gęba w chrostach!!!!
    co robić?
    pomóżcie
    mam leki, ale widocznie alergen silniejszy!

Nie zarejestrowany
    Guest

CUDOWNE LEKARSTWO NA POKRZYWKĘ 3 warunki

Ja męczyłem się z pokrzywką przez tyle czasu i mówię wam - próbowałem wielu sposobów. Dopadła mnie, gdy miałem 18 lat i byłem w klasie maturalnej. To było fatalne uczucie, coś cię zaczęło swędzieć - podrapałeś się i uruchomiłeś tak jakby całą lawinę świądu. Drapanie potęgowało uczucie świądu. Dramat! Nie było mowy o żadnym skupieniu na nauce, pracy i spokoju. Świąd, wysypka, a w nocy bezsenność i pręgi na ciele.
    Szedłem na medycynę, więc zainteresowany tym tematem próbowałem własnych rozwiązań. Miałem przekonanie, że to alergia, ale wiedziałem też że konwencjonalna medycyna jest wobec tego zupełnie niezaradna. Proponowali leki przeciwhistaminowe - słynny zertyc, który powodował, że pełnego energii chłopaka stałem się zmulonym, wiecznie zmęczonym młodym starcem. Powiedziałem temu dość! Do tego dostałem jeszcze absurdalną listę produktów, które muszę unikać - wszelkie wyroby mleczne, owoce, ziarna zbóż, słodyczne, ryby - dosłownie wszystko.
    Postawiłem na medycynę alternatywną - i wygrałem.
    Pierwszym krokiem jaki uczyniłem było wyeliminowanie z diety wszystkich produktów rafinowanych - słodycze, hamburgery, ciastka, chleb biały, cukier biały, konserwanty. Trochę mi ulżyło, ale nie przyniosło efektu całkowitego.
    Drugi krok, który przyniósł mi ogromne korzyści to przeprowadzenie oczyszczania jelita grubego. Polegało to na cyklu lewatyw - w I tygodniu codziennie, w II tygodniu co drugi dzień, a w III tygodniu co trzeci dzień. Następnie należy wykonywać lewatywę raz w tygodniu - do końca życia.
    Pokrzywka ustąpiła jak ręką odjął. Lecz w kwietniu, gdy zaczęły pylić się pyłki wszelakie, objawy wróciły na nowo, lecz już z mniejszym natężeniem.
    I wówczas dokonałem dzieła zniszczenia pokrzywki - zastosowałem miksturę oczyszczającą. Jej składniki to łyżka 40-proc. roztworu soku aloesu, pół łyżki soku z cytryny, łyżka oleju z pestek winogron. Tak przyrządzoną miksturę spożywa się codziennie rano na czczo. Po tygodniu jej stosowania pokrzywka znowu zniknęła, a jej objawy pojawiają się bardzo sporadycznie z niewielkim natężeniem. Aby całkowicie zlikwidować i te nieuciążliwe już objawy, mam zamiar przeprowadzić oczyszczanie wątroby. Ale to już bardziej zagmatwany proces.

Nie zarejestrowany
    Guest

pokrzywka

od kilku dni mam wysypke na całej twarzy wygląda to jak by mnie ktos wrzątkiem oblał a nadodatek swendzi mnie cała buzia nigdy niebyłam alergiczką i niewiem czy to objawy jakiejs alergiiii pomocy co mam zrobic bo wyglądam okropnie poradzcie mi cosic

Nie zarejestrowany
    Guest

pokrzywka

od praktycznie roku mam pokrzywke.objawy jej to gluwnie sfedzenie i czerwone duze plamy.okropnie to wyglada, zazywam zyrtec i czasem pomaga a czasem nie wytrzymuje juz.tak sfedzi ze nie da sie z tym nic zrobic.teraz zbliza sie lato ani nie mozna isc nad wode a tym bardziej sie rozebrac do bikini. co mam zrobic.?? poradzcie mi

Nie zarejestrowany
    Guest

pokrzywka ;-)

miałam rok temu pokrzywkę na brzuchu.Lekarz przepisala mi lek i zniknela , ale za to teraz mam ją na szyi.

Nie zarejestrowany
    Guest

pokrzywka

choruje od dawna mam alergie na wszystko pokrzywka katar łzawienie oczu nic mi niejest obce ale się nie poddam bo wierze że uda mi się z choroba wygrać

Nie zarejestrowany
    Guest

pokrzywka

mam pokrzywke juz od 4lat najczesciej mne łapie za zmeczenia i tez od zimna i goraca.na mrozie to jest ytagedia wysypuje mi całe ciało poczatkowo są to małe bąble,ale po minutach rozlewaja sie strasznie swedza.teraz biore tabletki alerzina i narazie spokój.

Nie zarejestrowany
    Guest

pokrzywka

Witam! Moim wypróbowanym,sprawdzonym i bardzo skutecznym,natychmiastowym sposobem pozbywania się pokrzywki jest sposób zalecony dawno temu przez doświadczoną śp. ciocię.Polega on na energicznym pocieraniu swędzących miejsc grubą warstwą soli - nie wypuszczam,bo sama tak robię,odkąd tylko pamiętam - a potem trzeba zmyć ciepłą wodą.Skutkuje natychmiast - poszczypie i przestaje swędzieć.Kto wypróbuje i mu pomoże,niech o tym napisze.Pozdrawiam wszystkich alergików...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości