+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
    Nie zarejestrowany
    Guest
    mnie tez boli

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeśli się ruszają to nie jeść twardych rzeczy a i kupić aparat na zęby

Nie zarejestrowany
    Guest
    Boli mnie 6 i 7 ząb.Jutro mi wyrywają 7.Mam dopiero 12 lat.Wyrywanie boli?Mam powiedzieć o 6?

Karolll
    Guest
    No co? Marsz do dentysty. To już bez żartów jak ząb sie rusza. Ja bym nie czekał ani chwili. Mam sprawdzonego w warszawie, uważam, że naprawdę świetnie się sprawdza w przypadku opieki nad pacjentem, a poza tym cenowo wychodzi także korzystnie. Mogę śmiało polecic dentysta-szczyrek.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-05-17 o 09:43

Maja lewandowska
    Guest

Moje zęby

Mam już 9 stałych zębów i rusza się 10 ale mnie to bardzo boli więc ( rada) weź z trzy listki papieru toaletowego złóż go po liniach przerywanych włóż do buzi i ruszaj tym zębem a jak już będzie się bardzo szybko ruszał to przekręcić w ogół własnej osi

salli7
    Guest
    Idź do jakiegos dobrego stomatologa. ja od siebie moge Ci bardzo polecić pana Jurkiewicza stomatolog-kaszuby.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-06-17 o 10:28

Adrianna56
    Guest
    jeżeli tak normalny stały ząb się rusza , to nie jest to normalne .Zazwyczaj to się dzieje jak ma się stan zapalny dziąsła , paradontoza , za mało witaminy c etc etc . Ogólnie takie stany trzeba leczyć , nie wolno tego bagatelizować . raz ,ze zeby moga wypaść , to dwa , z ust jest przykry zapach ;/ Ja na szczeście nie mam paradontozy . Mnie się ruszał ząb czwarty z tego względu ,że miałam ścisk w łuku przez ósemke . Ogólnie to polecam przejść się do dobrego dentysty . jak jesteś z krakowa to polecam gabinet stomatologia Cichoń . godny polecenia i profesjonalny gabinet .

Nie zarejestrowany
    Guest

hm

[QUOTE=Nie zarejestrowany;150778]Ruszajom mi sie jedynki to som stale zemby co robici????[/QU
    Nauczyć się ortografii

Nie zarejestrowany
    Guest
    Najlepiej udać się z tym do profesjonalnego gabinetu stomatologicznego. Od siebie mogę polecić wam Medi Dent w Barczewie pod Olsztynem. Chodzę tam od dawna i stan moich zębów znacznie się poprawił.

Paulina Lis
    Guest
    Jak się ząb rusza to zazwyczaj jest to wina stanu zapalnego dziąseł czyli mówiąc krótko paradontozy . Ja miałam tak jakos ,ze szóstka dolna mi się ruszała , bo był stan zapalny dziąsła przy niej akurat. w dodatku była ta brodawka taka charakterystyczna. Gdzies tam tez dobrze nie doczyściłam no się zrobił Klopot . W każdym razie mój dentysta z Centrum Stomatologicznego Demed na Woli , polecił mi płyn eludril do płukania - tylko uwaga, nie wolno nim płukać dłużej niz 2 tygodnie bo powoduje potem przebarwienie zębów .

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości