+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 102

Temat: Choroby krtani - objawy i leczenie

Nie zarejestrowany
    Guest

Czy usunąć polipa?

Laryngolog stwierdził u mnie polipa krtani. Poradził mi zabieg. Ale ja się wacham, czy podjąć się tego zabiegu czy nie. Ciekawa jestem, czy polip znów nie odrasta, albo czy nie bedę miała problemów z mówieniem bo różnie to bywa a jak na razie to nie odczuwam większych problemów, nie mam też chrypki.
    Proszę mi doradzić, co mam zrobić?

Nie zarejestrowany
    Guest

Czy usunąć polipa?

Laryngolog stwierdził u mnie polipa krtani. Poradził mi zabieg. Ale ja się wacham, czy podjąć się tego zabiegu czy nie. Ciekawa jestem, czy polip znów nie odrasta, albo czy nie bedę miała problemów z mówieniem bo różnie to bywa a jak na razie to nie odczuwam większych problemów, nie mam też chrypki.
    Proszę mi doradzić, co mam zrobić?

3. Tętnicze nadciśnienie płucne - objawy. Jak rozpoznać tętnicze nadciśnienie płucne? Katar - 7 skutecznych sposobów leczenia kataru ROPIEŃ PŁUC - organiczne ROPNE ZAPALENIE TKANKI PŁUCNEJ Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP)
    Nie zarejestrowany
    Guest

polip

miałam 10 lat temu usuwanego polipa nic nie bolało nic nie wróciło ale dużo pijcie,nie palcie fajek,mówcie mAŁO I NORMALNYM GŁOSEM BĘDZIE OKEJ. ŻYCZLIWA

Nie zarejestrowany
    Guest

operacjia struny głosowych

jak polega operacjia strun co takiego robią bo zabardzo niewiem

Nie zarejestrowany
    Guest

Obrzęki

Lekarz stwierdził u mnie obrzęki strun głosowych czy warto podjąc się operacj.

Nie zarejestrowany
    Guest

polip strun głosowych

Mam polipa na strunach głosowych.Jestem sama i się boję.tyle decyzji będę musiała podjąć

Nie zarejestrowany
    Guest

Do Teresy

Nie bój się! Nie zwlekaj! Będziesz w szpitalu góra 5 dni. na drugi dzień po zabiegu jesz , pijesz i mówisz- oczywiście musisz nieco oszczędzać się przez najbliższy czas. Na pewno nie boli -miałam, wiem))Spokojnie, bo najbardziej niszczy nasz organizm oczekiwanie na zabieg , nerwy robią niemałe spustoszenie...

Nie zarejestrowany
    Guest

do wszystkich

witam mam duzy problem z glosem nie moge nic glosno mowic ani krzyczec pomoze mi ktos bardzo bylbym wdzieczny

Nie zarejestrowany
    Guest

Guz?

6 lat temu usunieto mi z naglosni torbiel wielkosci pileczki pingpongowej.Mialem spokoj az do marca tego roku kiedy to pojawila sie nieprzechodzaca chrypa.Po wymowieniu kilku zdan glos mialem tak zmeczony,ze nie mialem sily mowic.Poszedlem prywatnie do laryngologa,ktory znalazl bialego guza z nalotem pod strunami glosowymi.Pojutrze mam pobieranie wycinka,a moja zona wraz ze mna przechodzi horror.Zyjemy w kraju "za murzynami" czlowiek jest pozostawiony sam ze swoim problemem.Nie wiem jak dalej wytrzymam ten cholerny czas oczekiwania na wyniki biopsji

Nie zarejestrowany
    Guest

Jablko Adama?

2 miesiace temu wyrosl mi nagle goz na krtani.bylam u rodzinnego lekarza i dostalam 2 rodzaje antybiotykow w tym jedne typowe na choroby weneryczne!niestety nie dalo to leczenie rezultatow.nastepna wizyta u lekarza tez nie przyniosla zadnej poprawy.pani doktor przepisala mi sprey do gardla.mija juz 3-ci miesiac a ja mam glos jak z "egzorcysty" a gardlo typowo meskie z JABLKIEM ADAMA! CO ROBIC???

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości