+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 97
    Nie zarejestrowany
    Guest

Grzybica paznokci

przeszłam dwie kuracje w ciągu dwu lat i nic nie dały,doradz co dalej robić?

Nie zarejestrowany
    Guest

Gdzie w Łodzi wykonać można rekonstrukcję paznokcia po grzybicy?

Gdzie w Łodzi wykonać można rekonstrukcję paznokcia po grzybicy?

Nie zarejestrowany
    Guest

orugal to badziewie !

orungal???!!!!! katasrofa ! czyści portfel a nie grzyba. To nie uczciwe naciagć ludzi w potrzebie na cos takiego. To powinno być karane więzieniem.

Nie zarejestrowany
    Guest

a wlasnie ze orungal pomaga!

sama go stosowalam i dosc szybko mi pomogl. wystarczylo systematyczne stosowanie. zuzylam 2 opakowania ale dzieki temu moge wreszcie chodzic w klapach. moze to zalezy od organizmu, u jednych lek dziala szybciej u innych w ogole. dodam ze zaczelam leczenie grzybicy po 10 latach od pierwszych objawow. na poczotku stosowalam tylko masci ale nie pomagaly. pozdr.

Nie zarejestrowany
    Guest

grzybica paznokci

Witam.Pare lat temu zastosowalem ORUNGAL i po 3-pulsach nie bylo sladu po GP,ale od dwóch lat mam to samo,i niestety ORUNGAL juz nie pomógł ani TERBISIL który skonczyłem brać w marcu.Obecnie nie mogę na razie brać tabletek(wątroba)i mam zamiar zastosować lakier do paznokci LOCERYL,ale nie wiem czy to pomoże?Swoją drogą widzę bezsilność mojego lekarza,może zna ktoś skuteczniejszy sposób.Pozdrawim.

Nie zarejestrowany
    Guest

pękające paznokcie

Proszę o informację na temat pękających paznokci, dlaczego tak się dzieje i czy mozna to wyleczyć.Od około 6 lat mam pęknięty paznokieć kciuka prawej ręki. Nie dały rezultatu wizyty u dermatologa ani łykanie tabletek ze skrzypu polnego. Zazwyczaj po dłuższej kuracji paznokieć zrasta się ale na bardzo krótki czas. Muszę go bardzo krótko przycinać i gdy tylko zaczyna odrastać zachaczam nim o wszystko, wtedy boleśnie się nadrywa. Jeden raz paznokieć zrósł się na dłuższy czas, kiedy polizał go mój pies. Wówczas pies sam był poraniony i liżąc swoje rany wyleczył je w trzy dni.Podobno organizm psa potrafi wyprodukować penicylinę w chwili gdy jej potrzebuje.

Nie zarejestrowany
    Guest

Czy maść skuteczna ?

Hej;

Mam pytanie, czy maść o nazwie Undofen będzie skuteczna w leczeniu grzybicy stóp ?
    Znalazłem ją na stronie http://www.grzybica.org.pl i się zastanawiam czy nie spróbować.
    Co Wy na to?

Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Pękające paznokcie

Marysiu, miałam ten sam problem kilka lat. Od 8 miesięcy mam paznokieć cały! Manikurzystka (nie każda, pytaj do skutku) ma specjalny preparat do sklejania złamanych paznokci. Pierwszy raz mi nie pomógł, ale po tygodniu, zrobiła mi ponownie zabieg i sklejony paznokieć powoli odrósł i nie pekł. A przez kilka lat każdy mówił mi że to uszkodzona macierz i nic nie pomoże.

Nie zarejestrowany
    Guest

lakier?

czy taka rekonstrukcje mozna pomalowac zwyklym lakierem do paznokci?

Nie zarejestrowany
    Guest

rekonstrukcje

ile kosztuje taka rekonstrukcja paznokcia?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości