+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70
    Nie zarejestrowany
    Guest

rybia luska

moj narzeczony choruje na rybia luske jezasta,chcielibysmy zalozyc rodzine, ale wiem ze to choroba genetyczna. jakie jest prawdopodobienstwo zachorowania, na rybia luske arlekinowa?

Nie zarejestrowany
    Guest

utrapienie

mój maż 51 lat ma od urodzenia rybią łuske jest to denrwujące bo sypie sie z niego jak z psa jest to u nich genetyczne ma on 1 z5ciu rodzonych braci iciotecznych 3 mamy 2 córy i jest ok

Nie zarejestrowany
    Guest

luska

te utrapienie fajnie to porownalas sypie sie jak z psa ciekawee czy by fajnie ci bylo jak by ciebie tak poruwnali zastanow sie ja mam ta chorobe od urodzenia mam 22 lata mam ja na calym ciele nadodatek moja skura jest lekko czerwona rece mam jak u starego czlowieka moja mam znalazla taki lek jak neotigason to jest tabletka p tym mam skure normalna tylko czesato sie robi tak jakby mi opalenizna zlazila reszt ok znkla mi z glowy i sie nie sypie ze mnie jedebn efekt uboczny podobno watroba sie niszczy przy tym pozdro dla wszystkich chorych na ta chorobe

Nie zarejestrowany
    Guest

nareszcie pogodzilam sie z moja choroba.

Man od urodzenia rybia luske(46 lat). n aprzestrzeni ostatnich 18 miesiecy zmienilam swoje podejscie do choroby i nauczylam sie ja lubic! wspaniale bylo to gorace lato gdy chodzilam bardziej naga niz ubrana i jesli komus to przeszkadzalo to jego klopot!!!!!!!! moje doswiadczenie jesli chodzi o opieke nad skora to kapiele w wodzie z sola morska, mycie olejami do kapieli i smarowanie masciami a takze kremami do ceru wrazliwej iuczulajacej sie , typ AA albo anty alergic. ludzie !nie zalujcie skorze masci i kapieli! pozdrawiam Was mocnoacha,mam czworo zdrowych dzieciakow!

Nie zarejestrowany
    Guest

Rybia łuska

Ponoc to choroba dziedziczna,z tym ze w mojej i meza rodzinie nikt nie choruje na rybia luske a moj 10 letni- mlodszy syn ma ja od urodzenia,starszy nie ma.

Nie zarejestrowany
    Guest

Czym nawilżać??

Czym nawilżać dziecko (ma rybią łuske) ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Sprawdzone sposoby

WItam!mam 19 lat i od urodzenia męczę się z tą chorobą ale znam kilka dorych sposóbów dzięki którym moja skóra wygląda lepiej.Przede wszystkim dieta:zero czekolady,cytrusów i ostrych przypraw.Wystarczy kostka czekolady,żeby na kilka tygodni zepsuć swój wygląd.Więc warto sobie odpuścic.Ogólnie mniej słodyczy.Od jakiegos czasu stosuję capivit hydro control+tran i naprawde widzę poprawę.Jeśli chodzi o zabiegi to polecam kąpiel w wodzie z krochmalem(z ok.2łyzej mąki ziemniaczanej)Skóra jest delikatniejsza a przede wszystkim nie swędzi.Do wody dobrze jest dosypac sól,ale nie kuchenną tylko z morza martwego albo wlać trochę emulsji do kąpieli "Oillan"(tansza wersja niż Oilatum".Od zawsze smaruję się maścią z wit.A i D3 na eucerynie,dobrze natłuszcza.Bardzo dobry jest też krem"Physiogel".Kosztuje ok 40zł ale jest bardzo wydajny bo wystarczy niewielka ilość zeby posmarować cała twarz.Dobrze się wchłania.Nie używajcie zwykłego mydła!!Wysusza;/ lepiej stosować mydło glicerynowe.Jeśli macie jakieś pytania albo swoje sposoby chetnie o tym porozmawiam.Moj e-mail: moniq60@vp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

rybia luska

dziekuje ze istnija takie strony jak ta ,moj chopak jest na to chory i nie wiedzialam jak zmniejszyc ta chorobe jest na jego ciele .............. tylko nie wiem jak to teraz wdrorzyc w praktyke ......nie chce go urazic

Nie zarejestrowany
    Guest

rybia luska

mam rybia luske od ur 21 lat nie wyobrazam sobie zebym mogl zalorzyc rodzine i normalnie z tym zyc i bardzo mnie zastanawia jak wlasnie ludzie piszacy tu maja rodziny i dizeci jak reagowali na to wasi partnerzy?ja zawsze balem sie powiedziec otym moim dziewczyna i niestety musialem zerwac ;/ prosze o jakas porade

Nie zarejestrowany
    Guest

Andrzela

Też na to cierpię od urodzenia mam 40 lat. Raz jest gorzej raz lepiej.Ja stosuje maść robioną lanolina z parafiną i krem ochronny z wit. A . i do tego w kąpieli ścieram to z siebie tak jak skrobie się rybę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości