+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 70
    Nie zarejestrowany
    Guest

rybia luska

niestety musimy z tym żyć co prawda jak wysoko jest medycyna tu jednak jeszcze trzeba cierpliwości na konkretniejszą odpowiedz na ten temat więc pozostaje nam leczenie sposobem domowym jak to się mówi w moim przypadku korzystam z bardzo dużej ilości słońca jak tylko to możliwe i nawet sztuczne jest dobre kremy wit a, d+ karoten i nie jest najgorzej pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Rybia łuska

Witam wszystkich. Moja 14 letnia córka tez ma rybia łuskę ona się juz do tego przyzwyczaiła ale gorzej z kolegami w klasie. Cały czas jej dokuczają,wytykaja ja palcami. Rozmawiałam juz z nauczycielem ale i to nie dało rezultatu,czasami boje sie że się załamie .Jest czasami tak że nie chce chodzic do szkoły..Dzieci sa okropne nie wiem jak mam juz postapić czy może porozmawiac z rodzicami. Poradźcie mi jak pomóc córce,a jest fajną i ładną dziewczyną żeby tylko nie wpadła w żadną depresje.Dziekuję i pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
    Guest

rybia łuska-rada

Witajcie! mam 63 lata i tą właśnie chorobę.Zapewne chcieliby niektórzy wiedziec jak sobie z tym radzę? Otóż "naturalnie", bez bzdurnej chemii,tyle razy ile mam lat skutkowało to może i komuś się przyda. A więc, kiedy tylko jest taka możliwośc wystawiam ciało(chore miejsca w szczególności) na działanie promieni słonecznych,wiatru innymi słowy plażowanie.Z tym słońcem to oczywiście nie do przesady.Wiem,że reakcje następują powoli ,dlatego należy byc cierpliwym! Polecam -spróbujcie!

Nie zarejestrowany
    Guest

rybia luska

nie martwcie sie bedzie dobze

Nie zarejestrowany
    Guest

.

mam ta chorobę od urodzenia polecam dermovit z witamina a bardzo dobry

Nie zarejestrowany
    Guest

rybia łuska

Czytam artykuł, rózne komentarze.. hmm. Od dziecka włóczyłam sie po dermatologach. Najpierw mnie tam noszono, potem chodziłam juz sama. Jestem alergikiem a dermatolodzy stwierdzali raz rybia łuskę, raz atopowe zapalenie skóry. Dzis w wieku 29 lat po raz kolejny usłyszałam o rybiej łusce z powodu ciekawych pionowych linii, które porobiły mi sie na brzuchu, jakby chciały podkreslić moja kobieca sylwetkę. Nie wyglądaja odrażająco, a dla niektórych nawet sa sexi. Taki naturalny tatuaż Kwestia podejścia.
    Sypie się ze mnie jak z psa (takie określenie przeczytałam) i trudno. Jak mam się bardziej rozneglizować, to prysznic i przyklepanie kremem tuszuja sprawe na kilka godzin. Inaczej nie będzie. Ja to wiem i mój partner też. Kwestia akceptacji, a bywa gorzej. Przeszłam przez szkołę, gdzie wstydziłam się swoich niedociągnięć ale nauczyłam się z tym żyć. Jednego nie wiem. Jaka jest to postać rybiej łuski i w jakim stopniu odziedziczą ja moje ewentualne dzieci. Czy jest "szansa", że u nich wypadnie to gorzej..tego boję się najbardziej.
    Także uszy do góry wszystkim, którzy cierpią. Sa gorsze rzeczy. a co pomaga? Dobry nastórj i pogoda ducha. Przy depresji złuszczanie sie nasila a skóra matowieje. Dłonie mam rzeczywiście jak u starszej kobiety po przejściach, dlatego nie maluje paznokci i czesto witam sie mocnym usciskiem, co skutecznie odwraca uwagę. Poza tym słońce, maść z witamina A, balsamy z mocznikiem i oliwka wlewana do kapieli. A do mycia środki bez mydła. Przy plamach zapalnych związanych z alergią niestety sterydy. Ale tylko do momentu ustapienia objawow. Największa dolegliwośc przy tym wszystkim to koniecznośc czestego odkurzania a tego nie lubię....

Nie zarejestrowany
    Guest

rybia łuska

Witam.Mam 14 lat i mam ta właśnie chorobę jeżdże co miesiąc na wizyty i widze poprawe. Ale o prócz tego mam klase w szczególności chłopcy cały czas mi dokuczają nie traktują mnie normalnie tylko jak człowieka innego nie jestem lubiana.Boję się ,że tak zostanie do końca życia ,że wszyscy będą mnie wytykać palcami.Wyjaśniałam na czym to polega i wogóle, a i tak to nic się nie zmieniło.Od jakiegoś czasu myśle tylko o tym jak jest w szkole jak mnie traktują nie wiem co mam robić.Może macie jakieś pomysły proszę piszcie może coś uda mi się zrobić,będę bardzo wdzięczna ! Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego dobrego Paula29

Nie zarejestrowany
    Guest

Rybia łuska

Jesli ktos chce pogadac o naszej chorobie to zapraszam na gg 1722253

Nie zarejestrowany
    Guest

rybia łuska

moja corka tez to ma stosuje krem lipobase na nia działa

Nie zarejestrowany
    Guest

fajny krem

ja stosowałem i stosuje krem nawilżający nivea jest to krem hipoalergiczny