+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Nie zarejestrowany
    Guest

dieta

w powyższym artykule przeczyatłem czego nie jeść w chorobie wrzodowej... czy ktos mogły mi napisac co zatem jesc mozna? Chyba mało tego jest

Nie zarejestrowany
    Guest

Test z apteki wcale nie wystarczy!!

u mnie test z apteki i badanie krwi w laboratorium dały wyniki negatywne - a jednak bakteria była w żołądku i wrzody rozwijały się w najlepsze.
    Najbardziej wiarygodny jest niestety jeden test - robiony podczas gastroskopii.

Nie zarejestrowany
    Guest

oj boli

Ja również od dwóch lat cierpię .Dokuczaja mibóle brzucha,a także boli mnie w plecach najczęściej po lewej stronie, bywa ,że boli po prawej-czasami .Miewam po dwa ,trzy miesiące przerwy,a potem to wraca! Czekam na trzecia juz gastroskopię!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

żoładek

U mnie jest natomiast czasami wielki problem ze zgaga.Pojawia sie zwykle po kawie,ale na szczescie jeszcze pomaga mi ranigast.

Nie zarejestrowany
    Guest

bakteria

mam takie bakterie i niewiem jak je wyleczyć mam gazy i co jeść żeby mniej kwasu sie wydzielało a po badaniu mi wyszło że mam siny żołądek i blizny po wrzodach!

Nie zarejestrowany
    Guest

Wrzody

Witam.Wrzody mam juz 20 lat,jakoś żyje...pomaga mi controloc i venter..polecam.darek

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dieta przede wszystkim! I nie piszcie głupot; kto miał wrzody, ten doskonale wie, że bez diety trudno jest walczyć z tym cholerstwem!

kowalik
    Guest

wrzodziki

Zawsze w parze sa leki i dieta. Do tego trzeba troszkę zwolnić- mniej stresów przede wszystkim. Wiadomo ograniczamy używki -to jest konieczność. Ja to wszystko robię a do tego wzmacniam swój organizm poprzez różnego rodzaje suplementów ale tylko naturalne .Ja to tak okresowo biorę wszystko wiosna, lato siemię lniane , na jesień zima jem miód manuka. Po pierwsze wzmacnia mnie na zimę a po drugie nie wiem co on ma w sobie ale działa na moje wrzody i jelita.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Polkowice
    Ja kilka lat temu miałam ogromne bóle brzucha. Lekarz mi powiedział, że mam wrzody wielkości pięcio złotówek. Nie powiem, trochę się wystraszyłam.Postawiłam jednak na picie miąższu aloesu i problem zniknął. Obecnie nie odczuwam już bólu.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar merit_poland
    Mieszka w
    Kowary
    Aby uniknąć wrzodów należy pić chude mleko i jeść produkty mleczne, pieczywo pszenne, warzywa gotowane, dojrzałe owoce cytrusowe, banany czy jabłka. Przydałoby się gotować potrawy w wodzie lub na parze, a piec w folii aluminiowej lub specjalnym rękawie. Podstawą jednak powinno być regularne i częste (około 5 razy dziennie) spożywanie posiłków w niewielkich porcjach, a także rezygnacja z palenia tytoniu.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości