+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
    Nie zarejestrowany
    Guest

powiekszone wezly

Cytat Napisał Filipos Zobacz post
    Ja też mam węzły chłonne powiększone ale usłyszałem kiedyś od lekarza, że taka moja uroda... teraz zastanawiam się czy jakoś dokładniej tego nie zbadać!
    Dzisiaj odebrałam wynik badania czyli rezonans i napisali mi ze mam powiekszone dosć dużo węzły chlonne zaotrzewnowe bardzo się martwię bo wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie a wczesniej chorowałam już onkologicznie jeśli jest ktoś mądry w tym temacie to błagam o pomoc w wytłumaczeniu bo szukam odpowiedzi w internecie ale nic nie mogę znależć/

Nie zarejestrowany Sylwek
    Guest

guzek

Mżesz napisać, czy wyjaśniła się sprawa z Twoim guzkiem. Bo mam podobny problem i bardzo się martwię.

Nie zarejestrowany
    Guest

dentysta

Zęby potrafią dawać bardzo dużo objawów i mnie na przykład bolały zatoki strasznie a okazało się własnie, że to od zęba wszystko idzie, na szczęście w lubident Pan dr Porwolik szybko i profesjonalnie zajął się problematycznym zębem a ja jednocześnie mogłam się pożegnać z bólami zatok

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Oczywiście,ze tak. Jest to dość popularny objaw zakażenia jakie toczy się w organizmie. Sugeruję nie bagatelizować problemu poniewaz powiekszone węzły chłonne mogą sygnalizować wiele chorób . Warto jest skontaktować się z lekarzem rodzinnym, który po prebadaniu węzłów chłonnych palpacyjnie skieruje ewentualnie na jedno z badań. Badnaie krwi albo dla ostatecznego potwierdzenia na badanie usg węzłów chłonnych....
    http://wezlychlonne.info.pl/
    Ostatnio edytowane przez dariana ; 03-05-17 o 10:33

Nie zarejestrowany
    Guest

Mam to samo

Nie leczylem zeba dolnej lewej siódemki dopiero jak zaczela ropiec poszedlem wyrwac glupi bylem i tez wyczulem tam guzka powiedzialem to dentyscie powiedzial ze owszem sa i moga sie cofnac ale nie musza i moga tak zostac i musze wyleczyc wszystkie zeby a jeszcze kilka do leczenia jest i poki nie wylecze moge zapomniec o tym zeby sie cofnely... pozdro bez paniki mazdy wkreca sobie raka spoko ludziksa bez panikiiii ))

marinna
    Guest
    U mnie było identycznie.. Zauważyłam, że węzły chłonne mi się powiększyły i zaczęłam panikować. Od razu umówiłam się na wizytę do Medident Tabor i powiedział w czym problem. Obejrzano mnie i od razu stwierdzili, że ewidentnie przyczynił się do tego ząb. Polecam po prostu nie bać się i ruszyć do stomatologa.

agatazarycka911
    Guest
    U mnie tak właśnie było. Któregoś dnia wyczułam, że mam ewidentnie powiększone węzły chłonne. Na początku nie kojarzyłam tego z bólem zęba, jednak po wizycie w Dentalu na ul. Lwowskiej - sprawa była jasna. Od razu dostałam informację od dentysty, że to właśnie ząb przyczynił się do takiego stanu rzeczy. Nie ma co zwlekać - idź do stomatologa i będziesz miała czarno na białym co i jak. Szkoda traci nerwy .

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości