+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Susannah
    Przy problemach z zebami niewykluczone ze wezly chlonne sie powieksza,to bardzo czesty objaw. Aczkolwieknie wyklucza to anginy badz innego schorzenia bakteryjnego, zapalenia ucha, czy nawet przeziebienia.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Zawsze trzeb wykluczyć wszystko by postawić trafna diagnozę?!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Przecież to może doprowadzić do jeszcze gorszych powikłań!!

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Susannah
    Ja tez uwazam ze z takimi objawami nie ma zartow. Najlepiej biegusiem do lekarza, bo domowe sposoby na nic sie tu nie zdadza. Ani zadne oklady.

Nie zarejestrowany
    Guest

Powiększone węzły chłonne po urodzeniu dziecka

od 2 lat mam powiekszone wezly chlonne pachwinowe mialam robione badanie krwi i wynik wysazedl dobry lekarz powiedzial ze to z wysilku po urodzeniu dziecka
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-06-13 o 12:46

Nie zarejestrowany
    Guest

toxoplazmoza

Witam.
    Ja miałam też takie objawy czyli powiększone węzły i do tego temperatura około 37 do 37,5 stopnia.Robiono mi badania na wykluczenie nowotworu.Na pewno morfologia, ja miałam jeszcze coś takiego ja: Dehydrogenaza mleczanowa i CRP.Teraz jestem w ciąży i wyszło dopiero teraz że te objawy to jest toxoplazmoza.Więc radzę napawdę iść koniecznie do lekarza i na badania. Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-06-13 o 12:47

Nie zarejestrowany
    Guest
    czy na wezły mozna umzec???????????????????? ops: ops:

Nie zarejestrowany asia
    Guest

Odczynowe guzki w szyi

ja mam powiekszone wezły chłonne z jednej i drugiej strony żuchwy..... zaczeło sie to jakies 2i poł roku temu tez miałam zepsute zeby z dnia na dzien urosły mi guzki na szyi nie jeden nie dwa około 6 poszłam do oólnego kazał wyrwac zepsute zeby (były tylko2) wiec wyrwałam wezły jak były tak sa byłam rok temu na usg powiedzieli ze odczynowe teraz mnie bola od jakiegos tygodnia w srode spadam znow na usg bo mam "czarne filmy" w głowie....
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-06-13 o 12:48

Nie zarejestrowany
    Guest

powiększone węzły chłonne

dzień dobry.odebrałam wynik tomografii komputerowej, w którym napisane jest: węzły chłonne zaotrzewnowe nieznacznie powiększone, pojedyncze po str. lewej na poziomie naczyń nerkowych śr. do 10 mm. Granicznej wielkości dość liczne węzły chłonne korzenia krezki. Proszę o rozjaśnienie

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Radom
    Ja też mam węzły chłonne powiększone ale usłyszałem kiedyś od lekarza, że taka moja uroda... teraz zastanawiam się czy jakoś dokładniej tego nie zbadać!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-09-15 o 15:44

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości