+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 161
    Nie zarejestrowany
    Guest

badanie ca 125

Dzisiaj sie dowiedzaiłam, że takie badanie będę musiała przeprowadzić. Od 3-my obserwowana i leczona hormonami trbiel ciągle jest. Mam pytanie-jak dlugo czeka sie na wynik?

Nie zarejestrowany
    Guest

do anulka

anulka ja jestem w takiej samej sytuacji co Ty, dzisiaj zrobiłam badanie markera i aż boję się odebrać wynik. mi powiedziano, że wynik moge odebrać tego samego dnia

Nie zarejestrowany
    Guest

C125 to też endometrioza

Podwyższony c125 świadczy też od endometriozie.

Nie zarejestrowany
    Guest

marker c125

nie trzeba obawiać się odbioru wyników tylko trzeba się wybrać na konsultację do onkologa i zytać o wszystko

Nie zarejestrowany
    Guest

c125

mam wrażenie że osoby dorosłe nie mają pojęcia co dalej robić jak już padnie diagnoza!!! i to właśnie mnie bardzo zastanawia ,bo przecież to nie jest koniec świata z tym można walczyć !!! ludzie to nie jest średniowiecze że nie ma na to rozwiązań , medycyna tak się rozwija że nie wiadomo kiedy i jak to nastąpiło ale mamy już na to sposoby. lekarze juz maja takie metody ze nawet większość nowotworów jest zwalczana we wczesnym stadium

Nie zarejestrowany
    Guest

c125

podwyższony marker nie musi zaraz ujawniać nowotworu a czasem jest to jedynie stan zapalny ,który się ujawnia i po prostu podnosi jego poziom

Nie zarejestrowany
    Guest

marker 11,9

Moja mama ma wynik markera nowotworowego 11,9 co to oznacza????
    proszę o odpowiedź

Nie zarejestrowany
    Guest

Ca125

Bałam sie strasznie zrobić markera ca125 ale tak lekarka mnie przestraszyła że wybrałam sie do labolatorium i zrobiłam!! potem,oczekiwanie na wyniki!!! z bijącym sercem ,odebrałam i okazało sie że wynik to 5 i nie wiem czy jest czym sie przejmować??!! napewno coś sie dzieje ale tego dowiem sie dopiero w Poniedziałek od swojego lekarza!

Nie zarejestrowany
    Guest

Ca125

Mam 17 lat i tydzień temu dowiedziałam się ze mam guz jajnika o wielkości 5cm na 3,5 cm i również dostałam skierowanie na badanie markera Ca 125. Wynosi on 12,37 U/ml ... przy czym wartość maksymalna to 35 U/ml. dopiero jutro się dowiem czy to jakieś odstępstwo od normy. Czy wie ktoś może mi coś więcej powiedzieć na temat CA 125?

Nie zarejestrowany
    Guest

Ca125

Czy może mi ktoś coś więcej powiedzieć na temat CA 125* - przepraszam za błąd !

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości