+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 276
    Nie zarejestrowany
    Guest

kregoslup!

Agato nie martw sie o te zastrzyki.Dostawalam takie w biodro i kregoslup .Dzieki nim jestem na chodzie co prawda pomagaja na jakis czas.

Nie zarejestrowany
    Guest

bardzo boli !

witam wszystkich.ja mam 33 lata i 7 lat mam bule krengoslupa,5 lat temu wypadl mi dysk i od tamtej pory mam obustronna rwe kulszowa,to straszny ból.obecnie lecze sie w anglii(fizykoterapia)niewiem czy pomoze?ale maja tu bardzo dobre leki przeciw bólowe IZYDOL na bazie tramalu,ból calkiem mija,ale wieczorem wraca i najgorsza jest noc,niemoge sie przekrecic na drugi bok.

Nie zarejestrowany
    Guest

mr kregoslupa szylnego

Dziendobry
    Mam prosbe w interpretacji wyniku rezonanzu magnetycznego
    ,,Zniesienie lordozy szyjnej.Na wysokosci C5/C6 niewielka plaska szeroka posrodkowa wypuklina krazka miedzykregowego modelujaca przednia powierzchnie worka oponowego.Zarowno wysokosc jak i sygnal z tego krazka nie sa znienione,Lewoboczna wypuklina krazka miedzykregowego na wysokosci Th2/Th3 ,przewezajaca lewy zachylek boczny.Sygnal z krazka Th2/Th3 jest obnizony-zmiany dehydratacyjne.Na wysokosci Th3/Th4 podejrzenie anomali rozwojowej w postaci bloku kostnego-znaczne zwezenie przestrzeni miedzytrzonowej bez widocznej szpary w czesci tylnej ,zrost wyrostkow kolczystych.,,
    Caly czas jestem na lekach ia kregoslup nadal boli (wizyte mam dopiero za 3 miesiace u neurologa)Niewiem co robic, dodatkowo choruje na cukrzyce typ1,astme,
    dziekuje za poswiecony czas

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do Stokrotki

Najlepiej jeśli to pytania zada Pani ekspertowi. Lista specjalistów znajduje się na górze strony głównej poradnika. Pozdrawiamy.

Nie zarejestrowany
    Guest

kręgosłóp

Mam ból kręgosłópa od wielu lat Ale w tym roku boli mnie kręgosłóp na okrągło Mam małe dziecko i trudno jest mi go nosić Moja doktórka stwierdziła że boli bo mam lekką nadwagę Czy jest to możliwe że może tak strasznie boleć bo jestem otyła? A ból jest nie do wytrzymania żadne tabletki nie pomagają Boje się że z bólu odechce mi się żyć A lekarz nie da skierowania do specjalisty i muszę z tak potwornym bólem żyć Kiedyś się poddam bo nie da się tak dłużej żyć

Nie zarejestrowany
    Guest

moje posladki(Łudo)

Mam 29lat mam zmiany zwyrodniowe przeciożeniowe i dyskopatie choruję od roku jestem więcej w domu niż w pracy boję się że mnie zwolniom z pracy.Chodzę na rechabilitacje i biore leki.Efekty są marne.mam skierowanie MRI,czekam na badanie 9 miesiecy.szybciej by czowiek wykitował niz znalazł by jakiejś fachowej pomocy..wiem co to znaczy ból...

Nie zarejestrowany
    Guest

ANNA "nieustajacy ból"

Przy opisie rezonansu pomylilas się - zapewne chodziło Ci o zmianę "rozrostową" a nie "rozwojową". Taki opis badania MR jest niepokojący, dlatego powinnaś niezwłocznie skonsultować się z neurochirurgiem.

Nie zarejestrowany
    Guest

nieustający ból

Niestety nie pomyliłam się-tak jest napisane.Badanie MR miałam robione w tym roku trzy razy.Jeszcze jedno jakies dokładniejsze mam miec ale dopiero w lipcu i na podstawie tego wyniku podejmą neurochir decyzję,jakie leczenie zastosować.Czy Pan jest lekarzem?Czy może spotkał się z czymś takim jak mam ja?Czy może sam Pan tez na to cierpi?Ja z dnia na dzień czuję sie coraz gorzej,jestem bardzo ograniczona ruchowo,każdy ruch o ból,zaczynam tez popadać w depresję-nie wiem ,jak długo jeszcze to zniosę.Dziękuję i pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
    Guest

kręgosłup

mam 67 lat. z dyskopatią i bólem żyjęm 32 lata. mam wielopoziomową dyskopatię . głowa do góry !!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Dyskopatia

Witam! Mam 16 lat niecały rok temu lekarze stwierdzili u mnie dyskopatię w części lędźwiowej kręgosłupa(dotyczy ona trzech krążków międzykręgowych). Ból czasem jest nie do zniesienia. Nie mogę się wtedy ruszyć. To okropne. Z powodu początkowo niewielkich bóli kręgosłupa zrobiłam sobie mała przerwę w tańcu. Teraz moja kariera taneczna została przekreślona na zawsze. ;(

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości