+ Odpowiedz na ten temat
Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728
Pokaż wyniki od 271 do 276 z 276
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeżeli mieszkacie w okolicach Opola to skontaktujcie się z Reha Vital. Placówka ta znajduje się pod Opolem w Starych Siołkowicach. Zajmują się tam rehabilitacją, fizykoterapią i kinezyterapią. Mi bardzo pomogli.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeżeli rozglądacie się za placówką rehabilitacyjną, która specjalizuje się w schorzeniach kręgosłupa to polecam wam skontaktować się z Ośrodkiem rehabilitacji Fizjomotus. Tam na pewno pomogą wam w powrocie do zdrowia.

Medina88
    Guest
    Bóle kręgosłupa sa po prostu masakryczne. U mnie pojawiły sie po upadku na nartach. Taki miewałam ból bleców że spać nie umiałam momentami. Dlatego zdecydowałam się w końcu na terapię bólową kręgosłupa w RehaExpert w krakowie. Gdyby nie ta terapia to chyba bym zwiarowała. Nie ma nic gorszego niż ból kręgosłupa i nieprzespane noce.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Powodów takiego stanu rzeczy moze być wiele:
    zbyt długie przyjmowanie statycznej pozycji, głównie dotyczy to siedzenia;
    za mała aktywność fizyczna;
    osłabienie siły mięśni, które mają za zadanie stabilizować kręgosłup lędźwiowy;
    zbyt duża eksploatacja mięśni bez szansy na ich regenerację (brak odpowiedniego odpoczynku).

Jeśli odczuwamy bóle kręgosłupa, najlepiej bedzie po prostu wybrać się do lekarza a nie sobie to olewać Zepsuć kręgosłup można bardzo łatwo ale potem bardzo trudno jest go naprawić.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-09-19 o 21:07

Nie zarejestrowany
    Guest
    W pierwszej kolejności trzeba zdiagnozować jaka może być przyczyna takich bólów w kręgosłupie. Upadek, kontuzja, tryb życia/praca, a nawet nieodpowiednia pozycja w czasie snu. Na pewno pomoże w tej sytuacji dobry fizjoterapeuta. I jeśli chodzi o Kraków bądź okolice, z czystym sumieniem mogę polecić OpenMedical, sama miałam okazję korzystać z ich usług.

Poria
    Guest
    W pierwszej kolejności trzeba zdiagnozować jaka może być przyczyna takich bólów w kręgosłupie. Upadek, kontuzja, tryb życia/praca, a nawet nieodpowiednia pozycja w czasie snu. Na pewno pomoże w tej sytuacji dobry fizjoterapeuta. I jeśli chodzi o Kraków bądź okolice, z czystym sumieniem mogę polecić OpenMedical, sama miałam okazję korzystać z ich usług.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości