+ Odpowiedz na ten temat
Strona 45 z 52 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 512

Temat: Nadżerka to nie rak, ale...

Nie zarejestrowany
    Guest

oDp.

Mój ginekolog powiedział, że ten zabieg jest refundowany przez NFZ i nic nie będę płaciła, bo za 2 dni mam mieć wymrażaną nadżerkę. Więc moim zdaniem Twój lekarz chce wyłudzić tylko pieniądzę. Gdybyś prywatnie robiła ten zabieg, to owszem byś płaciła, ale tak to nie ma potrzeby.

Nie zarejestrowany
    Guest

ODp.2

Ja również nie rodziłam. Mam 18 lAt. Więc się przekonam jak to jest za 2 dni dokładnie..

3. Jak powstaje NADŻERKA? Wykrywanie i leczenie nadżerki szyjki macicy Szyjka macicy: nadżerka, stan zapalny, torbiele i rak to najczęstsze choroby szyjki macicy Nadżerka: prawdy i mity o zmianach na szyjce macicy Metody LECZENIA NADŻERKI szyjki macicy
    Nie zarejestrowany
    Guest

pO wymrażance_

Właśnie jestem po zabiegu.. Trwał ok. 10 min. Cały zabieg bolało mnie podbrzusze, aż do teraz, ale lekarz powiedział, że to normalne. Miałam 2 serie tego wymrażania i na początku 2 przez jakąś minutę czułam okropne ciepło ktore przechodziło przez całe ciało, a tego mrozu wgl nie czułam. Lekarz przypisał mi jakiś antybityk jednorazowo i globułki dopochwe chyba 2. Powiedział, że mam stosować podpaski przez 2 miesiące (bo zawsze używałam tamponów) i tez za 2 miesiące na kontrolę. Najgorsze, że po wyjściu z gabinetu prawie zemndlałam i pielęgniarka wzięła mnie do siebie. Teraz jest ok, tylko mam upłwy, tak jakby woda ze mnie ciekła, ale ogólnie nie było najgorzej. Cieszę się ze mam juz to za sobą. i nic za zabieg nie płaciłam jak wspominałam, refundowany.

Nie zarejestrowany
    Guest

Nadżerka 3a

Czesc Niecały miesiąc temu, wykryto u mnie zapalenie grzybicowe, brałam tabletki do ustne i dopochwowe. Po niecałym wyleczeniu, wykryto u mnie nadżerkę stopnia 3a, gdy się o tym dowiedziałam bardzo się przestraszyłam, bo mi powiedziano że stopień już 3b jest nowotworowy. Byłam bardzo poddenerwowana psychicznie, niespałam ani nie jadłam. Byłam dzisiaj u ginekologa na wizycie i powiedziała mi że to jest podwyższony stopień zapalny, i niemam się martwic, przepisała mi tabletki dopochwowe Feminella Vagi C. Po twóch tygodniach mam przyjsc do kontroli, a po dwóch miesiącach na kolejne badanie do wymazu. Chociaż mnie Pani Ginekolok troche uspokoiła, ale i ja tak będe się troche tym przejmowała, lepiej się poczuje jak mi sie poprawi.
    Może wy drogie koleżanki mnie troche uspokoicie, żebym się niemartwiła

Nie zarejestrowany
    Guest

nadzerka

Hej!mam troje dzieci i nigdy nie miałam problemów z takimi sprawami,ale po trzecim dziecku się zaczęło.Mam nadżerkę 3 stopnia jestem po badaniu i wiem że nie mam raka ale to nigdy nie wiadomo jak się może skończyć.Lekarze mi powiedzieli że prywatnie nie mogą mi pomóc,nie chcę iść do szpitala bo mam złe skojarzenia z nim,bym musiała tam zostać aż 5 dni a nie mam z kim na tak długo dzieci zostawić, zwłaszcza że najmłodszy ma 3 latka.Czy jest osoba,która może mi coś doradzić,lub jakoś wesprzeć dobrym słowem.Była bym wdzięczna.

Nie zarejestrowany
    Guest

nadzerka

jestem w 7 miesiacu ciazy i lekarz wykrył u mnie nadżerke.czy może miec ona wpływ ma przebieg ciąży???

Nie zarejestrowany
    Guest

nadrzerka

nadrzerka nie zagraza ciazy a wrecz ciaza powinna w jakims stopniu zaleczyc ja, a jesli chodzi o leczenie nardzerki w zaciszu domowym wystarczy poprosic lekarza o antybiotyki ktore pomagaja i mozna je przyjmowac samodzielnie, nie daje to gwarancji całkowitego wyleczenia ale napewno poprawi stam zdrowia i nie spowoduje zaniedbania co w konsekwencji powoduje nowotwór. pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Pilne!!!

Przeczytaj to uwaznie i nie lekcewaz tego.Nie gadaj ze nie mozesz isc do lekarza bo nie masz z kim Misi zostawic albo ze jest za goraco.

Nie zarejestrowany
    Guest

Laserowa nadrzerka

cześć dziewczyny,kilka miesięcy temu miałam usuwaną nadrzerkę-laserem.Bolało niesamowicie,myślałąm że po zabiegu b ędzie idealnie,a teraz zaczęło się...ogromny ból w pierwszym dniu miesiączki,omdlenia.wymioty...nie miałam tego wzceśniej.Czy to normalne??

Nie zarejestrowany
    Guest

nadżerka mrożona

Miałam dziś wymrażaną nadżerkę i krwawię już z cztery godziny czy to normalne .proszę opomoc .Pozdrawiam sonia.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 45 z 52 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości