+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54
    Marylilka
    Guest
    Dużo zdrowia życzę

Co do badań lekarskich to mój bada piersi palpacyjnie przy okazji wizyt. Kiedyś rzeczywiście tego nie robił, musiałam się upominać, ale ostatnio już nie ma z tym problemu. Nawet dostaję skierowania na usg co 2 lata, więc naprawdę nie najgorzej. Na mammografię jeszcze u mnie za wczesnie.
    Poza tym badam się brasterem co miesiąc, no i palpacyjnie. Jestem o wiele spokojniejsza, bo to pozwoli mi na ewentualne wczesne wykrycie jakichkolwiek zmian. A nowotwór wcześnie wykryty daje największe szanse na pełne zdrowie.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Mój były ginekolog też nie badał mi piersi, chociaż się upominałam :/ A jak wyczułam sobie guzek, to twierdził, że wymyślam... Brak słów. Uciekałam od niego w te pędy. Koleżanki mi doradziły, żeby zapisać się do poradni profilaktyki chorób piersi w medycynadab.pl. I tam to dopiero człowieka przebadali. Nie, że małe, nie że to nic złego nie jest. Usg, biopsja cienkoigłowa, na rach-ciach. Wyszło, że to zmiana łagodna, ale mieć tą świadomość, to jak zdjęcie balastu z ramion.
    Badać się kobiety i nie ignorować zmian!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-06-18 o 19:27

Stokrocia
    Guest
    Poruszające... Myślę, że dużo od nas też zależy. Na pewno nie wolno się poddać kiedy się okaże, że mamy raka. Mimo, że świadomość tego że rak to poważna sprawa i jego skutki każdy zna. To mając nadzieje i chcąc walczyć o nasze zdrowie jesteśmy wstanie o wiele więcej osiągnąć. Już nawet jak nas coś niepokoi, dostrzegamy jakiś zmian powinniśmy wykonać chociaż badania genetyczne w MediStore. Dzięki taki badaniom będziemy mogli w razie czego szybko zareagować.

Marianna L
    Guest

FemiGlove

NO trzeba dbać o siebie kobietki... szukałam czegoś co pomoże mi na szybkie rozpoznanie ewentualnych zmian... bo jak się dotykam to nic nadzwyczajnego nie czuje, a ciocia rak, druga ciocia rak, zjada człowieka ten syf... kupiłam rękawicę FemiGlove- taka silikonowa i sobie badam, jeszcze badania USG- pamiętajmy szybka diagnoza jest kluczowa. Polecam tę rękawicę, rzeczywiście ciężko samemu się badać, ale to pomaga wyczuć ciałko i ewentulane "niepasujące" brzydale. Pozdrawiam wszystkie babki.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości