+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54
    Nie zarejestrowany
    Guest

ca invasium

,,,ja prawie po miesięcznej diagnozie w CO czekam na rozpisanie chemii przed operacją ( powtarzają jakiś wynik bo nie jest jednoznaczny ),narzekaja na brak patologów.Zastanawiam się, czy zgodzić się na leczenie i cierpieć,czy nic nie robić i spokojnie sobie czekać na KONIEC.Może wtedy bym dłużej pożyła.Pierś pod kontrolą miałam przez 12 lat i nic to nie dało.

Nie zarejestrowany
    Guest

dieta podczas

próbuję znaleźć rzetelne informacje na temat odżywiania po amputacji piersi(po chemioterapii,w trakcie naświetlań)ale czytam same sprzeczne informacje.Byłabym bardzo wdzięczna za konkrety.Sprawdzone.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do anki

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/dieta-w-chorobie/zdrowo-jesc-po-chemioterapii_33923.html sprawdź tu

Nie zarejestrowany
    Guest

do Sylwi

wielkie dzięki!Udało mi się znaleźć to,czego potrzebowałam.Pozdrawiam gorąco!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

raczysko

moja mamusia jest po operacji usunięcia piersi kóra była dla niej bardzooo bolesna i hemioterapii przed nią jeszcze radioterapia którą zaczyna od jutra mam pytanie co do tego co powinna ieść podczas radioterapi a co ograniczyć. Z góry dziękuje

Nie zarejestrowany
    Guest

trzeba wierzyć że będzie dobrze

jestem po mastektomii piersi prawej,po 4 chemiach,20 naświetlaniach i teraz terapia hormonalna przez 5 lat.Przeszłam swoje i wiem co to znaczy,ale
    namawiam wszystkie panie do konsultacji kilku lekarzy i podjęciu decyzji o operacji.Warto zasięgnąć opinii kilku onkologów.Od operacji minęło 10 m-cy
    właśnie 14 ponowna kontrola u onkologa.Narazie jest chyba dobrze,tak twierdził onkolog podczas ostatnirj wizyty.

Nie zarejestrowany
    Guest

maja

witam,jestem załamana.bo moja mama miała robioną mammografię i biopsię.Wynik wyszedł nieciekawy.niejednoznaczny.,potrzebna jest operacja.Mama jest załamana.czy grozi jej amputacja piersi,przecież robila systematycznie badania-i co z tego.

Nie zarejestrowany
    Guest

podstępna choroba

Niestety rak piersi dotknąłl też moją mamę, nie wiem jak będzie, ale wierzę, że będzie dobrze. Narazie miała pobrana biopsję i jest umówiona na hemioterapię, potem zabieg usunięcia piersi i znów hemioterapię i radioterapię. Jej guzek ma 3cm, węzły chłonne sa jak narazie tylko powiększone a po innych badaniach nie stwierdza się żadnych przeżutów. Jestem dobrej myśli, choć boję się, bo wiem jak ta choroba w szybki sposób zabiera nam bliskich. Nie wyobrażam sobie życia bez niej bo moje życie nigdy nie było różowe i ten cios był by o jeden za dużo. Zadaję sobie pytanie czemu ludzi spotykają takie rzeczy?
    Życzę Waszym mamą powrotu do zdrowia

Nie zarejestrowany
    Guest

Co mam mysleć

Wyrok dostałam w polsce przeżuty śmierć rak piersi, a inny kraj dał mi zupełnie inna diagnozę nie ma przerzutów

Nie zarejestrowany
    Guest

rozrusznik

czy rozrusznik serca jest przeciwwskazaniem do mammografii?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości