+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 38 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 371

Temat: Mięśniaki macicy - leczenie

Nie zarejestrowany
    Guest

Mięśniaki macicy - leczenie

Już tak dużo niby wiadomo o mięśniakach, a więc jakimi metodami można je usuwać m.in. laparaskopowo ale jednak kobietom ok. 50 roku i więcej lat nie proponuje się laparoskopii. Dlaczego nie można usunąć tylko samych mięśniaków. Dla mnie sam wiek, jeżeli kobieta jest zdrowa nie powinien być przeszkodą do usunięcia mięśniaków. Przytoczone w tekscie powody dla których usuwa się najczęściej całą macicę jest niezrozumiałe. Dlaczego chce się nas okaleczać za wszelką cenę? Może ktoś się wypowie na ten temat?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-05-13 o 14:11

Nie zarejestrowany
    Guest

mięśniaki

Embolizację wykonują w kilku ośrodkach w Polsce. Czy ktoś posiada wiedzę gdzie konkretnie i ile to kosztuje?

3. Choroby macicy: tyłozgięcie, polipy, rak, endometrioza i mięśniaki Szyjka macicy: nadżerka, stan zapalny, torbiele i rak to najczęstsze choroby szyjki macicy MIĘŚNIAKI MACICY - obserwować czy operować CYTOLOGIA cienkowarstwowa (badanie LBC) i test HPV
    Nie zarejestrowany
    Guest

miesniaki niunia, 05-1-2007 18:50

Embolizacje wykonuja w Lublinie na Jaczewskiego i podobno kosztuje od 2000-5000tys

Nie zarejestrowany
    Guest

embolizacja

wcale nie trzeba płacić trzeba zadzwonić , lekarz wszystko powie w tempie wiatru , ale zawsze można poprosić o powtórzenie i trzeba koniecznie zapisywać co mówi...

Nie zarejestrowany
    Guest

mięsniaki

bylam dziś na badaniu ginekologicznym- mam 56 lat i mięsniaki- lekarz na mnie warknął prawie ryknął, nic nie wyjasnil, powiedział, że tylko operacja-!!!!, bezwzglednie-!!1..żadnych pytan moich nie słuchal, uznal, że żadne metody farmakologiczne nie wchodzą w gre- a mam normalnie miesiączkę.........., usunąć macice- i juz-!!!...menopauza tuz. .. czy jest sens...

Nie zarejestrowany
    Guest

miesniaki

wynik usg macica w przodozgieciu z kilkoma srodsciennymi miesniakami tylnej sciany do sr. 9 mm endometrium ogladkich zarysach gr. 10mm przydatki bez zmian jajniki niepowiekszone

Nie zarejestrowany
    Guest

macica mięśniakowata

nadżerka cz. pochwowej szyjki macicy-lekarz kazał za 2 tyg. na operację .Nie mam wyników badań USG.Macica mięśniakowata to znaczy że jest ich tam wiele. Poszłam do szpitala z przedłużającym się krwawieniem mam 48 lat co robić Mieszkam na podkarpaciu.

Nie zarejestrowany
    Guest

ela

ja miałam mięśniaki 48mm przez 0,5 roku brałam zioła i mięsniaki się zmiejszyły i jak byłam na badaniu to są 25mm i doktór powiedziała żeby za rok przyjść na kontrol ,a też wcześniej chcieli wyciąć macicę. a teraz już nie.

Nie zarejestrowany
    Guest

mięśniaki a zioła

Mam pytanie do Eli, jakie zioła piłaś? U mnie też stwierdzono mięśniaka, mam 28 lat i chciałabym się go pozbyć metodą inną niż operacyjna. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nie zarejestrowany
    Guest

mięśniaki

Ela -wypowiedź z 28.02.2007r Eluniu bardzo cię proszę podaj mi jakie ziła piłaś to barzdo ważne proszę

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 38 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości