+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 371

Temat: Mięśniaki macicy - leczenie

Nie zarejestrowany
    Guest

mięśniaki a zioła

Mam pytanie dla Eli - wypowiedź z 28.02.2007
    Elu jestem również zainteresowana jakie zióła piłaś by mięśniaki sie zmniejszyły
    widzę,że jeszcze nie odpowiedziałaś moim poprzedniczkom, może to poprostu jakiś kit , który narobił nam wielkie nadzieje,

Nie zarejestrowany
    Guest

miesniaki i anemia-co robic??

niedawno dowiedzalam sie ,ze ma miesniaki,mam 45 lat Lekarze sugeruja operacje,ale ja sie boję operacji zrobilsam sobie badanie morfologii okazalo sie ze mam anemię-hemoglobina-6.9 zelazo 10 to duzo po nizej normy,za wszystko odpowiedzalne sa miesniaki ,zdaje sobie sprawe ,ze musze sie zdecydowac na cos ale czy przy anemi nie ma jakiejs innej drogi wyjscia??co mam robic zrozpaczona Patki

3. Choroby macicy: tyłozgięcie, polipy, rak, endometrioza i mięśniaki Szyjka macicy: nadżerka, stan zapalny, torbiele i rak to najczęstsze choroby szyjki macicy MIĘŚNIAKI MACICY - obserwować czy operować CYTOLOGIA cienkowarstwowa (badanie LBC) i test HPV
    Nie zarejestrowany
    Guest

anemia i nie wiem co....

Ja mam 51lat i okazalo się ze mam anemię (FE =120 hemiglobina 8,9),
    Od ostatniej miesiączk boli mnie w dole brzucha - w taki dziwny opasujący spsób ( mam wrażenie, że czegos jest tam zbyt dużo)
    Mam bardzo obfite iesiączki ( ale bez krwawień w międzyczasie i bez upławów)

Prawdę mówiąc boję się sprawdzić czy to nie nowotwów - czy takie objawy to mogą być mięśniaki....
    Czy któras z Was już przeszła przez podobne objawy i co sie okazało?

Nie zarejestrowany
    Guest

errata

fe 12 oczywiście

Nie zarejestrowany
    Guest

już po

miałam kilka mięśniaków usunięto mi wszystko co się dało(mam 48 lat i obędę się bez macicy)zabieg był wykonany przez pochwę ze znieczuleniem w kręgosłup, super metoda oby jak najwięcej robiono tym sposobem operacji bo szybciutko dochodzi się do zdrowia.Wyszłam ze szpitala w trzeciej dobie bez szwów i z ładnym brzuszkiem.Jeśli macie możliwość wybierajcie tę metodę

Nie zarejestrowany
    Guest

Embolizacja – sposób na mięśniaki

Proszę podać szpital który wykonuje embolizację najbliższy Jeleniej Góry

Nie zarejestrowany
    Guest

mięśniaki

mam 39 lat i macice mięśniakowatą. Do tego bardzo obfite miesiączki!!!! 17.09 kładę się do szpitala, a 18.09 mam operację usunięcia trzonu macicy!Czy dobrze robię????????

Nie zarejestrowany
    Guest

do: elewek

Czy nie da się uchronić macicy ? Czy na pewno musi Pani usuwać jej trzon ? Co powiedział Pani lekarz, jak duże są mieśniaki ?

Nie zarejestrowany
    Guest

do : jotka

Czy ten sposób operacji jest wykonywany bezpłatnie ?

Nie zarejestrowany
    Guest

histeroskopia

jestem 4 dni po histeroskopii mięśniaka rodzącego.mam 33 lata.zabieg trwał 20 min.był wielkości 3 cm x 3,5 cm.Zabieg robi się przez pochwę,jest wykonywany pod narkozą. po nim nic nie boli a na drugi dzień wyszłam ze szpitala.Lekarz proponuje zajście w ciążę bo gdy się odrodzi trzeba usunąć całą macicę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości