+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 131
    Nie zarejestrowany
    Guest

Zaproszenie

przy okazji zapraszam na stronę internetowa www.trombofilia-inr.pl oraz na forum Dużo życzliwych osób i cennej wiedzy. pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Zaproszenie

przy okazji zapraszam na stronę internetowa www.trombofilia-inr.pl oraz na forum Dużo życzliwych osób i cennej wiedzy. pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

zakrzepina płucna

mam 22 lata i mam zakrzepine płucną jeśli ktoś coś wie na ten temat toproszę o kontakt mailem poczta113@vp.pl zazywam acenocumarol wzf i nie wiem czy to pomaga. prosze o kontakt.

Nie zarejestrowany
    Guest

Złamany palec a zakrzepica

Złamałem sobie piątego palca u nogi. W Akademii Medycznej w Gdańsku założyli mi gips do połowy łydki. Po czterech dniach noszenia gipsu zdjałem go, ponieważ myślałem że łydka boli mnie od przemęczenia. Diagnoza u lekarza chirurga w przychodni - zakrzepica. Teraz bardziej boli mnie łydka niż palec . Lekarz z przychodni powiedział że gips w tym przypadku był absolutnie niepotrzebny.

Nie zarejestrowany
    Guest

ZAKRZEPICA 25 lat

Ja zachorowalam na zakrzepice w drugiej ciazy.Zrobil mi sie zakrzep w lewej nodze w żyle biodrowej.Do konca ciazy podawano mi heparyne,a po porodzie przeszlam na accenokumarol.Lecze sie juz ponad rok i ciagle nie jest dobrze.Zyłe biodrowa wciaz wypelniaja skrzepliny.Teraz czekam na miejsce w klinice we Wrocławiu celem zrobienia mi badan w kierunku trombofilii(tzn czy nie mam wrodzonej nadkrzepliwosci).Choroba ta jest dla mnie szokiem poniewaz mam dwojke malych dzieci.Jesli ktos ma podobny problem to chetnie pogadam.Piszcie na adres limoneta0502@wp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

Zakrzepica

Mija juz dwa lata i nadal sie lecze na ta podstepna chorobe raz jest lepiej a raz laduje w szxpitalu. Po chprobie nowotworowej wyleczony, skotki naswietlan to zkrzepica bidrowa tam gdzie bylo palone kobaltem.

Nie zarejestrowany
    Guest

zakrzepica

ja tez zachorowalam na ta chorobe w drugiej ciazy mam28lat i zakrzep w lewej nodze zyle udowej objawy mialam w 3cim miesiacu ciazy straszny skurcz i bol w nodze bralam zastrzyki przez 7 miesiecy teraz jesten na tabletkach i badanie krwi co 2 tygodnie i niewiem co dalej

Nie zarejestrowany
    Guest

zakrzepica łydki

W styczniu minął rok od zdiagnozowania zakrzepicy u mnie, jest ona objawem innej choroby. Chciałabym dowiedzieć się jak przebiega ciąża podczas tej choroby. Tyle tylko wiem, że będę musiała odstawić warfarin, który przyjmuje w dawce 8mg na clexen , który przyjmowany w dłuższym okresie może powodować osteoporozę. Czekam na maile: dana.kow@wp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

odpowiedz dla danki

w ciazy musisz brac zastrzyki ja bralan 6 miesiecy w ciazy po urodzeniu tabletki warfarin 7mg codziennie i co 2 tygodnie mam badanie krwi nie jest zle w ciazy jak stosujesz lekarstwo

Nie zarejestrowany
    Guest

Czy to zakrzepica???

Jestem 7tyg ciąży najpierw zatakowało mi lewą noge czułam dziwne takie mrowienie czy niewiem jak to nazwać nieczułam nogi od kolna do samej góry potem to samo na prawej nodze tylko że już całe kończyny dolne zatakowało ledwie chodze mam problem żeby nawet usiąść a jak usiąde to niemoge wstać czy to jest zakrzepica?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości