+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
    Nie zarejestrowany
    Guest

Stulejka utrudnia życie

w moim penisie podczas zwodu napletek schodzi wolno ,czasem trzeba mocniej nacisnac ale zejdzie ,lecz podczas gdy nie jest w wzwodzie napletek schodzi normalnie . Martwie sie ,poniewaz przeczytalem tutaj zagrozenia jakie moze wywołać stulejka i prosilbym o porade

Nie zarejestrowany
    Guest

odp

to nie jest stulejka, nie martw sie. Mam cos podobnego , ale przy stosunku nie czuje bolu przy sciagnieciu napletka, pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

stulejka?

Moj 18 miesieczny synek ma przyklejona sokorke do penisa. Lekarka powiedziala ze trzeba smarowac wazelina i mu obciagac i to powinno sie odkleic. Lecz mi sie wydaje ze to nie zejdzie bo ta skorka wyglada jak by byla zrosnieta do penisa. co robic?

Nie zarejestrowany
    Guest

Stulejka

Jestem 2 dni Po operacji Stulejki i mam problem . Głownie chodzi o to ze mialem cwiczyc sciaganie napletka ale gdy to robie dochodze do momentu mniejszej polowy zoledzia i zaczyna sie bol ( a druga sprawa jest obawa ze Sie coss Stanie ( zerwie lub cos innego poprostu Sie nie znam ... JEzeli Moze ktos mi pomoc to bardzo Prosze .

Nie zarejestrowany
    Guest

badanie

Gdzie można zbadać penisa? Czy można to zrobić u zwykłego lekarza?

Nie zarejestrowany
    Guest

Stulejka

Cześć.
    Mam problem tego typu ,że gdy moj penis nie jest w czasie wzwodu moge normalnie sciągać napletek , lecz gdy już "stanie" nie mogę tego zrobic:/ Czy to jest stulejka?? Robilem tez tak ze gdy jescze nie bylo wzwodu sciagalem napletek i czekałem na wzwód wtedy bylo niby wszystko ok ale czasami sam schodzil:/ Prosze mi pomóc... Proszę mi napisac na GG jesli można moj NR to: 2641945

Nie zarejestrowany
    Guest

chciałem jeszcze dodać ze mam 15 lat

Nie zarejestrowany
    Guest

ludzie pomóżcie

mam problem z moim penisem nie mogę wysunąć żołędzia bo jak wysuwam to strasznie boli nie wiem co mam robić mam 16 lat a bardzo boję się operacji i czy jak bym zdecydował się na operację to będę sprawny seksualnie ????pomóżcie

Nie zarejestrowany
    Guest

odp dla dawido

nie pekaj ja mialem zabieg 1.12.09 nic nie boli spisz, a po 1,5godz wychodzisz z kliniki.

Nie zarejestrowany
    Guest

stulejka

mam pytanie mam 15 lat i prawdopodobnie mam stulejke co bede muisal robic po operacji czy to boli podowiecie plss

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości