+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 94 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 939

Temat: Torbiele jajników – groźne czy nie?

Nie zarejestrowany
    Guest

Torbiele jajników – groźne czy nie?

Ja miałam torbiela na jajniku 6 cm,nie wiem czy z tego powodu nie poroniłam w 14tyg.ciazy.Niby zniknąl ale czy ja wiem...

Nie zarejestrowany
    Guest

torbiel

ja mam torbiel i mam okropne bole po miesiaczkowe

3. Zapalenie przydatków, czyli stan zapalny jajników i jajowodów Torbiel jajnika wykrywa się w badaniu USG Zespół policystycznych jajników (PCOS) - częsta przyczyna niepłodności Rak jajnika - rodzaje guzów jajnika. Objawy i leczenie raka jajnika
    Nie zarejestrowany
    Guest

torbiel

wczoraj lekarz wykrył u mnie torbiele jeden 4cm drugi mniejszy przepisał mi tabletki,mam nadzieje ze zostane wyleczona .

Nie zarejestrowany
    Guest

Torbiele

Ja w wieku 17 lat miała usuwane również torbiele. Na prawym jajniku miałam 10 cm torbiel a na lewym jajniku miałam 6 cm torbiel. Tylko ten 10 cm był już kilka razy owinięty wokół siebie i musiałam miećnatychmiastową operacje, bo to groziło mojemu życiu. Później znowu lekarz na kontroli wykrył mi torbiele, ale dało sięgo wysuszyć. Pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
    Guest

Pytanie Na Temat Torbieli...

Witam... Mam pytanie... Czy po wycięciu torbieli jest taka mozliwosc ze kobieta moze stracic płodnosc ? czy oczywiste jest to ze po wycienciu jest juz bezpłodna... ? Bardzo prosze o odpowiedz... Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

torbiele na jajnikach

Dzien dobry.Ja rowniesz mam pytanie czy po usunieciu torbieli kobieta moze normalnie wspolzyc z meszczyzna?

Nie zarejestrowany
    Guest

torbiel

Mam torbiela 4cm.właśnie dostałam skierowanie do szpitala na operacje mam tylko nadzieję,że wszystko będzie dobrze bo okropnie się boję.Jestem po cesarskim cięciu izjada mnie panika...Pozdrawiam i trzymajcie się!

Nie zarejestrowany
    Guest

torbiel

mnie lekarz powiedzial ze jest to cysta wielkosci 10 cm ale chyba jest to to samo 5 dni temu mialam w znieczuleniu zabieg punkcje cysty i usuniety zostal plyn z tej cysty i poddany badaniu a ja sama dostalam leki hormonalne czekam teraz na efekty moze juz bedzie dobrze - czy ktos mial taki zabieg

Nie zarejestrowany
    Guest

operacja??????

A ja miałam kilka lat temu torbiele na obu jajnikach, musiałam byc operowana. Teraz znowu mam torbiel aż drętwieje mi cała noga i biodro, dostałam antybiotyk, mam nadzieję że się uda wyleczyc. Mam dwójkę małych dzieci i strasznie się boję operacji i tego co będzie później.

Nie zarejestrowany
    Guest

torbiel

W listopadzie 2006 roku mialam wycieta operacyjnie torbiel lewego jajnika, zawierajaca tluszcz,wlosy i zab. Brzmi strasznie,ale nie byla grozna.
    W marcu 2007 roku zostal u mnie wyciety stozek macicy "Konizacja" , wynik jest dobry. Systematyczne wizyty u Ginekologa uratowaly mnie przed RAKIEM !

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 94 1231151 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości