+ Odpowiedz na ten temat
Strona 78 z 94 PierwszyPierwszy ... 2868767778798088 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 939

Temat: Torbiele jajników – groźne czy nie?

Nie zarejestrowany
    Guest

torbiel

witam ja bylam w szpitalu stwierdzono ze mam torbiele na jajnikach przy badaniu i czyszzeniu macicy i kiedy lekarz pobieral wycinek zrobilo mi sie zapalenie otrzewnej stan masakryczny teraz niewiem czy to wina lekarza czy nie chciano mi usunac wszystko i macice tez ale w ostatnim momecie lekarz zdecydowal o leczeniu antybiotykami przeszlam meki zadnej iformacji lekarze nie kompetentni nikt mi nic nie chcial mowic bylam na tomografi nikt mi nic nie chcial powiedziec na temat wyniku markery mialam podwyzsszone i to znacznie nie wiedzialam czy to jakies raczysko czy nie masakra traktowanie pacjeta wyciac i po krzyku dla nich to najlepsze prowadzi mnie teraz inny lekarz i wiem wszystko co chce jest dokladny i sympatyczny i chyba nic nie beda musieli mi wycinac bylam dzisiaj na usg jajniki sa czyste torbiela mam za macica jak bym nie byla taka uparta to teraz bylby ze mnie wrak a jednak nie koniecznie da sie leczyc tylko trzeba byc i lekarzem i czlowiekiem takiego lekarza sobie dziewczyny szukajcie zeby kazda traktowal indywidualnie a nie przedmiotowo psychika bedzie zdrowsza pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Do zaby

Tego się nie da czytać !!!!! Ani jednej kropki czy przecinka.

3. Zapalenie przydatków, czyli stan zapalny jajników i jajowodów Torbiel jajnika wykrywa się w badaniu USG Zespół policystycznych jajników (PCOS) - częsta przyczyna niepłodności Rak jajnika - rodzaje guzów jajnika. Objawy i leczenie raka jajnika
    Nie zarejestrowany
    Guest

?

Cześć Dziewczyny!Mam 31 lat ,za sobą...usunięcie pęcherzyka żółciowego(7 lat temu),potem straciłam dziecko,miałam martwą ciąże,mnóstwo zabiegów na zatokach,punkcje,lasery,operacje,potem wypadek samochodowy...skrecenie kregosłupa...złamana ręka irtg,tomografy ,rezonanse .Nie zdawałam sobie sprawy z tego,że torbiel na jajniku może być az tak niebezpieczna...dopóki nie weszłam,na to forum.Dziś zdałam sobie z tego sprawe....dlaczego nie mogę zajść w ciąże....może to też przyczyna...może dowiem się w Srodę...ide do lekarza..Od 2 lat staram się o dziecko i nic...Mam córkę,którą urodziłam jeszcze przed zabiegiem laparoskopii...potem to już tylko żyłam ,bo żyłam.jednak chcę mieć jeszcze maluszka...choć wszystko wskazuje na to,że sie nie uda.napiszcie mi coś więcej o tych torbielach,bo powoli przestaję juz walczyć o siebie...

Nie zarejestrowany
    Guest

endometrioza

Kolezanko wiem co czujesz ,ja mialam takie zalamanie ,ze myslalam ze tylko psychiatra mi pomoze. Mam liczne torbiele na obu jajnikach, zima stracilam upragniana ciaze. Chodzilam od lekarza do lekarza i trafilam do lodzi. Mam endometrioze (POLECAM STRONE WWW ENDOMETRIOZA PL SOS.) Czeka mnie operacja ,a szanse na ciaze znikome , chyba ze in vitro- niestety mnie nie stac. Poszukaj moze jakiejs kliniki leczenia bezplodnosci, ja juz mam tez jedno dziecko a choroba pojawila sie teraz i zostanie ze mna do konca,

Nie zarejestrowany
    Guest

masakra

Dzisiaj byłam u ginekologa bo bolały mnie jajniki- powiedział że mam guza- torbiel na jajniku prawym wielkości jego pięści. Jutro ide na USG dopochwowe-( mam 15 lat)

Nie zarejestrowany
    Guest

do kasi

Zanim podejmiesz jakos decyzje ,nie licz sie ze zdaniem jednego lekarza. Idz na konsultacje jeszcze do innego, Ja bylam u trzech- kazdy mowil co innego.Tez mam torbiele i endometrioze- czyli jesli mi je usuna, za jakis czas bede miec je znow. Znam dziewczyne ktora poszla do jakiegos partaczai usunal jej oba jajniki, ma 22 lat .A moze wystarczylo by isc do fachowca i skonczylo sie by to tylko laparoskopia.

Nie zarejestrowany
    Guest

Torbiel

kurcze jak czytam jakie problemy maja współczesne kobiety tozastanawiam skad to wszystko sie wzieło!!! Niestety ja tez należe do grona kobiet z torbirlem Mam bardzo zaburzony cykl miesiaczkowy kazdy okres to dla mnie niespodzianka bo brzuch boli mnie praktycznie ciagle i nie jestem w stanie wyczuc kiedy nastapi krwawienie lekarz po badaniu usg wykryl na prawym, jajniku 4 cm torbiel przepisal leki na wywolanie miesiaczki a pozniej tabletki antykoncepcyjne choc bardzo sie przed nimi wzbranialam to jednak wole to niz pozniej operacje tak jak tu pisza niektore kobietki! Musimy być twarde drogie Panie Choć czasami nie jest łatwo...

Nie zarejestrowany
    Guest

torbiele a piersi

mam do Was jeszcze jedną małą uwagę, którą zwróciła mi moja dr, a mianowicie chodzi o to, że u kobiet które miały bądź mają torbiele na jajnikach mają również większe "szanse" na pojawienie się torbieli na piersiach dlatego powinno się systematycznie badać piersi i koniecznie robić usg( co pół roku jak dobrze pamiętam)
    i jeszcze takie małe przypomnienie, bo może nie wszystkie z Was wiedzą że w ramach programu mogą sobie zrobić bezpłatnie cytologie(od 25 r.ż.)myślę że warto z tego skorzysta szczególnie gdy trzeba długo czekać na wizytę u swojego lekarza.

Nie zarejestrowany
    Guest

DO emO

Bardzo cenna uwaga z tymi torbielami na piersiach.

Nie zarejestrowany
    Guest

do 15 letniej Kasi

Moja córka też miała w Twoim wieku wykrytą torbiel jajnika wielkości ok. 7 cm i to prawie przypadkiem. Podano jej leki hormonalne i miało by ok., ale ciągle coś się dzieje! Dbaj o siebie i tak jak radzą inne kobiety zasięgnij informacji u różnych lekarzy.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 78 z 94 PierwszyPierwszy ... 2868767778798088 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości