+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 94 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 939

Temat: Torbiele jajników – groźne czy nie?

Nie zarejestrowany
    Guest

torbiele

moja córka jest właśnie po operacji usunięcia torbieli .Ma 13 lat.Czy zna ktoś podobny przypadek?

Nie zarejestrowany
    Guest

torbiele

Mam torbiel na prawym jajniku wielkosci 5cm na 5cm,opasuje mnie ból od kegów ledzwiowych do brzucha,boje sie czy lekarz dobrze zdiagnozował czy nie jest cos jeszcze,markery mam 49,moze to nowotwór?Czy ktoś miał podobny przypadek.

3. Zapalenie przydatków, czyli stan zapalny jajników i jajowodów Torbiel jajnika wykrywa się w badaniu USG Zespół policystycznych jajników (PCOS) - częsta przyczyna niepłodności Rak jajnika - rodzaje guzów jajnika. Objawy i leczenie raka jajnika
    Nie zarejestrowany
    Guest

daga

no hej aniu przeczytalam twoje pytanie,ja jestem po 3 zabiegach i jednej operacji na jajniki.moja cysta miala wielkosc 7.5 na 6.5 , chruje na to od 5 latjesli chcesz pogadac na ten temat to napisz na gg 293631

Nie zarejestrowany
    Guest

torbiel

Slawo pozdrowienia dla twojej 13 letniej corki,mam 27 lat i 10 lat temu mialam usunietego torbiela z lewego jajnika i od tamtej pory nie mialam zadnych problemow ,

Nie zarejestrowany
    Guest

Torbiel

Hej. Ja mam 18 lat i wykryto u mnie torbiel, sredniej wielkosci. Zastosowano terapie hormonalna, tabletki wzielam. I, przyznam szczerze, sprawe zaniedbalam, do kontroli nie poszlam. I sie zaczelo... Po 3 miesiacach dostalam silnych bolow, ale nadal do lekarze nie szlam, myslalam, ze to jakies przeziebienie pecherza. Poszlam na badania.. i torbiel do wyciecia.

Nie zarejestrowany
    Guest

Torbiel

15 lat temu z przyczyn medycznych w trakcie cięcia cesarskiego miałam robiony zabieg podwiązania jajników. Od tej pory jeśli chodzi o miesiączki - miałam zawsze bardzo regularnie. Nie miałam też krwawień międzymiesiączkowych, ba - nawet nie miałam upławów (w ogóle - ani "czystych" ani zabarwionych krwią). Ale...... teraz pierwszy raz spóźnia mi się okres o 12 dni. Robiłam testy ciążowe i pokazały wynik pozytywny. Wiem, że to bym mogła być w ciąży jest mało prawdopodobne - przeczytałam na opakowaniu od testów, że przyczyną mogą być właśnie torbiele jajnika. Czy któraś z was miała podobne objawy??

Nie zarejestrowany
    Guest

Torbiel

Ja dowiedzialam sie ze mam torbiela niedawno,bylam na badaniu usg czegos innego a wykryli mi torbiela.Jestem w szoku bo 7miesiecy temu robilam usg i nic.Wiec sie dziwie ze w żródłach pisza ze co roku trzeba sie badac.I co teraz mam zrobic?Pomuszcie

Nie zarejestrowany
    Guest

Torbiel

rOBILAM BADANIE USG WE WRZESNIU TEGO ROKU I NIE MIALAM ZADNEGO TORBIELA , Pod koniec października powturzyłam badanie i okazuje się że jednak mam torbiel na jajniuku, Tak wiec uważam ze badania profilaktychne powinny byc robione minimum co pół roku a nie raz na rok.

Nie zarejestrowany
    Guest

Torbiel

Przez kilka dni bolał mnie jajnik i spóźniał mi sie okres..poszłam do ginekologa po czym okazało sie ze mam 4 cm torbiela na szczescie do wyleczenia farmakologicznie... dostała podwojna dawke tab. antykoncepcyjnych. lekarz nie zastosował antybiotyku chociaż slyszlam ze tak robia...jeszcze 5 dni kuracji i zobacze...

Nie zarejestrowany
    Guest

Torbiele

Mam zmianę litą na prawym jajniku wielkości 4,5cm. Markery Ca 125 wyszły 31,4 wiec też podwyższone. Podobno może to też świadczyć o stanie zapalnym jajnika a nie tylko o nowotworze. Lekarz zalecił obserwację przez usg dopochwowe przez 3 kolejne miesiące.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 94 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości