+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 49 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 483

Temat: Sposób na rwę kulszową

Nie zarejestrowany
    Guest

Sposób na rwę kulszową

dobrze,że jest tak obszerny artykuł na ten temat.Prawdą jest wszystko co tu napisano o przyczynach i postępowaniu w przypadku wystąpienia rwy kulszowej.DZIEKI

Nie zarejestrowany
    Guest

Rwa kulszowa

To dzięki temu artykułowi dowiedziałam się co to jest rwa kulszowa. Lekarz nie potrafil mi tego wyjaśnić. Dzięki!

Nie zarejestrowany
    Guest

"Wredny" ból

Moja mama jest właśnie w trakcie tej choroby-już od 3 tygodni!!! Dostała już 15 zastrzyków,a teraz silne tabletki, niestety dalej jest unieruchomiona w łóżku! Lekarz na razie zabronił masaży,bo w tej fazie choroby mogą podobno zaszkodzić. Czy ktoś może podpowiedzieć jak może sobie ulżyć (np. czy pomaga nagrzewanie poduszką elektryczną,czy raczej też może zaszkodzić?)
    P.S. W pełni zgadzam się z Betą-artykuł wyjaśnia więcęj niż lekarz! Dziex!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Rwa

Mam 35lat od miesiąca jestem na lekach i zastrzykach,niema zbytniej poprawy.Na początku było kłucie w plecach teraz drętwienie i ból uda.Najbardziej boje się że strace prace przy dłuższej nieobecności. Ulge przynosi mi zimny okład. narka

Nie zarejestrowany
    Guest

Rwa

Witam, ja to mam problem nie wiem już nic. Okropny bół ma żródło w pośladku promieniuje aż do kolana mam problemy z poruszaniem się, chodzę jak kaczka. Najgorzej jest w nocy nie mogę zminić pozycji bo paralizuje mnie ból. Boję się kichania bo to też powoduje okoropny ból. To wszystko trwa od 3 lat, czasami są okresy wyciszenia ale niezbyt często. Diagnoza? Nie mam pojęcia rwa wykluczona miałam badanie mr i nic, reumatolog powiedział że mam zwyrodnienie stawów, ortopeda tak nie twierdzi. Leki które są wymienione na łagodzenie bólu nie działają. 1 rok brałam sulfasalazinum en i było ok ale żołądek nie dał rady, aulin też daje ulgę. Ale właściwie co mi jest?

Nie zarejestrowany
    Guest

rwa kulszowa

Mam pytanie:czy ktoś może wie czy jak złapie rwa kulszowa to potrzebna jest hospitalizacja?czy można leczyć ją w domu?

Nie zarejestrowany
    Guest

rwa kulszowa

witam serdecznie jestem 4 lata po pierwszym zabiegu ,6 miesięcy męczyłem sie z tym strasznym bólem i nic mi nie pomagało ,dopiero operacja zaradziła na ten straszliwy ból wszyscy lekarze u których byłem mówili jedno no niestety ale operacji pan nie uniknie .Powiem tak nie warto sie męczyć to straszliwy ból ....tylko stół i tyle wiec niestety szpital jest konieczny ..pozdrawiam w razie pytań służę pomocą .... rrjozefczyk@poczta.fm

Nie zarejestrowany
    Guest

Ok

świetny i kompetentny artykuł. Dzięki

Nie zarejestrowany
    Guest

rwa kulszowa

Artykul jest swietny. Mam te dolegliwosci dopiero trzeci dzien. Bol jest obrzydliwy. Pierwszy zlapal mnie w nocy i obudzil. Biore paracetamol, Ibuprom i smaruje zelem Ibuleve. Pomaga na krotki czas i potem bol wraca, jak bumerang. Lzy same plyna mi po twarzy. Co to za diabelstwo. Pierwszy raz tak cierpie a mam 51 lat. Wspulczuje wszystkim, co przez to przeszli lub przechodza.

Nie zarejestrowany
    Guest

Moja terapia

Witam! Ja rowniez cierpie na rwe kulszowa. Zaczelo sie 2 lata temu kiedy zaziebilam nerw kulszowy. Przeszlam 3 miesieczna terapie - bioprady, cwiczenia, masaze i leki. Niewiele mi to wszystko pomoglo. Po jakims czasie okazalo sie ze najbardziej pomaga zrezygnowanie z obcasow, rozchodzenie (ktore rozgrzewa miesnie) i rozciaganie - polecam joge. 3 km dziennie rownym krokiem i 15 min rozciagania. Powodzenia i zeby az tak strasznie nie bolalo!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 49 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości