+ Odpowiedz na ten temat
Strona 57 z 57 PierwszyPierwszy ... 747555657
Pokaż wyniki od 561 do 566 z 566
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Znam świetnego lekarza.
    Specjalistę chorób wewnętrznych (internistę ) i zarazem lekarza medycyny pracy. Wiem, że zrobił też niedawno studia podyplomowe z medycyny estetycznej na WUM.
    Jeździ on na wizyty domowe do pacjentów, a jako lekarz medycyny pracy też do zakładów pracy i biur (tak go poznałem parę lat temu).
    Leczy on obecnie moją całą rodzinę i jest bezbłędny.
    Poświęca nam sporo czasu, jest grzeczny, cierpliwy, wyrozumiały. Bardzo lubi tłumaczyć i opowiadać różne medyczne ciekawostki.
    Wizyta u jednej osoby trwa ok. godziny a zdarzało się, jeśli była taka potrzeba, że trwała i dwie godziny.
    (bez porównania z doktorami, co to wpadają na 5 minut i przy wejściu myślą jak "wybyć" do następnego pacjenta).
    Doktor nazywa się Jacek Miśkiewicz i ma własną stronę wizytylekarskie org.

Borynka
    Guest
    Nawyki to bardzo duży problem. Odzwyczaić się od robienia jakiejś rzeczy, którą robiło się przez lata tak samo to jest bardzo trudne. Mnie do zmiany nawyków namówiła Pani fizjoterapeutka ze Słomczyńskiego 12, bo chodziłam tam na rehabilitację i oprócz zabiegów i ćwiczeń miałam też instruktarz jak korzystać z kręgosłupa. Wiele rzeczy wydawało mi się na początku, że się nie da zrobić inaczej, ale z czasem okazało się, że nowe sposoby są łatwiejsze i bezpieczniejsze. Teraz poprawiam też dzieci i męża, żeby zaczęli dbać o to zanim będą mieć jakieś problemy z kręgosłupem. Warto znaleźć takiego fizjoterapeutę, który właśnie takie rzeczy nam powie, tak gdzie ja chodziłam to polecam, bo coś takiego właśnie robią. rehabilitacje.org tu jest ich rejestracja.

Nie zarejestrowany
    Guest

Rwa - doraznie

Kochani, jak Was zlapie, to:

- Maksymalna dzienna dawka ibupromu max (2 tabletki),
    - podkurczyc nogi i polozyc sie na nie-bolacym boku,
    - ogrzac dolna czesc plecow i nogi.

Nastepnie do lekarza!

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Może jakaś rehabilitacja. Ja wiem jak mój kegosłup mnie boli to idę na zabiegi i masaże. W Kriosonik gdzie chodzę maja fajny laser wysokoenergetyczny i bardzo mi ten zabieg pomaga.

Tomada
    Guest

Rwa kulszoa

Jezeli ktos ma mocny atak to nie wolno cwiczyc, najlepiej zrobic tomografie oraz MRI rezonans. Rehabilitacja i swiczenia w niektorych przypadkach sa bardzo niewskazane, moga doprowadzic do sporych uszkodzen.
    Ja mam zalecone tylko lezenie do operacji, przepuklina l5/s1 - 16 mm.
    Bol od plecow, poprzez posladek, tyl lydki, tyl uda az do stopy ogromny od 6 tygodni.

Yarpen
    Guest

Pan

Witam, szukam lekarza ktory zrobi mi zastrzyk nadtwardowkowy we Wrocławiu. Pozdrawiam Y

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 57 z 57 PierwszyPierwszy ... 747555657

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości