+ Odpowiedz na ten temat
Strona 55 z 55 PierwszyPierwszy ... 545535455
Pokaż wyniki od 541 do 543 z 543
    Emers
    Guest

...

U mnie ból potrafi ciągnąć się tygodniami. Czasem dochodzi do tego,że nie jestem w stanie wogóle funkcjonować przez co muszę brać l4 z pracy. W walce z bólem bardzo pomagają mi masaże lecznicze a ze względu na to, że z bólem nie mogę nigdzie jeździć dlatego do mnie do domu przyjeżdża fizjoterapeuta z Medikar Home Care. Dwie sesje po godzinkę czasu i po bólu. Czasem zdarza się tak, ze jeszcze jedną dodatkową zamawiam.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ,,By pojawiła się rwa kulszowa wystarczy jeden nagły ruch: dźwignięcie, pochylenie się, potknięcie czy zerwanie z łóżka. Gdy w takiej sytuacji nagle czujesz w plecach ostry ból, który jest tak silny, że nie możesz się ruszyć, to pewnie właśnie złapała cię rwa kulszowa. Podpowiadamy, jak sobie poradzić z atakiem rwy kulszowej.''

Linki do przydatnych artykułów: RWA KULSZOWA. Jak sobie radzić z atakiem rwy kulszowej?

Ćwiczenia na rwę kulszową - jakie ćwiczenia zapobiegną atakom rwy kulszowej?

Fatka
    Guest

...

O tak! Masaże lecznicze są rewelacyjne jeśli chodzi o łagodzenie bólu przy rwie kulszowej. Tez zawsze chodzę na takie jak mam problem z plecami do pana Krzysia z Rehamedu Ulga nieziemska tym bardziej, ze przy bólu pleców ciężko jest normalnie funkcjonować.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 55 z 55 PierwszyPierwszy ... 545535455

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości