+ Odpowiedz na ten temat
Strona 36 z 50 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 494

Temat: Sposób na rwę kulszową - jak leczyć?

Nie zarejestrowany
    Guest

bol

witam ja od poniedziałku wlasnie przechodze taki nasilony bol miedzy kregoslupem a posladkami bol sie n sila na boki gdzie utrudnia mi to bardzo lezenie mimo smarowania mascia konna i uzywaniem plastrow rozgrzewajacych bol nie mija juz nie wiem co robic

Nie zarejestrowany
    Guest

leki bez recepty

czy kto może mi powiedzieć jaki dobry lek moge kupic bez rcepty, właśnie mnie złapało, nie moge sie ruszyc w domu miałam tylko apap ale nie pomaga

Nie zarejestrowany
    Guest

mam kłopot z głowy

Cześć wszystkim cierpiącym.21 kwietnia miałam operację dzisiaj wróciłam do domu LUDZIE ja żyję bez bólu i drętwienia nogi coś cudownego.Na rwę raczej nie ma lekarstwa,wiem że operacja to ostateczność ale warto było.Ten ból pooperacyjny to jest pikuś z tym co było wcześniej.Naprawdę jestem szczęśliwa.Wiem że teraz będę musiała uważać na siebie przez jakiś czas ale na prawdę mówię Wam WARTO BYŁO

Nie zarejestrowany
    Guest

moze te troche pomoga......

mnie dolapalo juz trzeci raz, z tego dwa razy ze nie bylem nic w stanie robic, tydzien wyciety z zyciorysu, w chwile obecnej tez, teraz znow ucze sie chodzic. Zdjecie z rezonansu niewiele pokazalo, tylko co boli az tak bardzo. Jesli to komus pomoze kiedy mnie lapie ratuje sie Dicloratio Uno, do pewnego momentu, pozniej robia sie z tego cukierki.Ostatnio trafilem na Zaldiar, Jesli ktos ma dostep do niemieckich lekarstw to polecam Predni M, to steryd ale przy takim bolu niewielkie ma to znaczenie, pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

rwa kulszowa

bardzo madrze opisane.

Nie zarejestrowany
    Guest

Mnie złapała rwa i trzymała kilka miesięcy miałem już mieć operacje ale

jak się okazało to przeziębiłem kregosłup i nosze teraz pas rozgrzewający na kregosłup bardzo mi pomaga nawet spię w nim mam dwie przepukliny ale teraz moge normalnie chodzić radze wszystkim zakładajcie pasy rozgrzewające na kregosłup dużo przypadków rwy jest z przeziębienia kregosłupa wczesniej w to nie wierzyłem

Nie zarejestrowany
    Guest

moja rwa

od ponad 10 lat żyję z przepukliną, przetestowałam wszystkie rehabilitacje.leki przeciwbólowe, nawet podczas pobytu w szpitalu - morfinę teraz mam masaże, coś przecudownego.Ale po nich gimnastyka, gimnastyka i gimnastyka. Nareszcie trafiłam na prawdziwego fachowca. Przyznam, że najgorsza po masażach gimnastyka, którą musiałam, nie CHCIALAM a CHCĘ teraz robić - bo wreszcie zaczynam w miarę normalnie funkcjonować!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Rwa

Witam wszystkich serdecznie!
    Też mam problem z rwą kulszową. Gdy czytam wasze wypowiedzi to boje sie co bedzie dalej gdy przestane sie leczyc. Mam to cholerstwo od 1.5 roku jestem tym zmęczona ból straszny utrudnia mi chodzenie, jutro jade na rezonans magnetyczny i nie wiem co dalej bedzie z moim leczeniem. Boje się operacji i zastanawiam sie czy ona jest konieczna mam dopiero 18 lat i to jest moja pierwsza powazna choroba i boje sie isc pod skalpel. Czy jest jakieś ryzyko tego że mogą mi coś uszkodzć ?

Nie zarejestrowany
    Guest

do justyny

Twoje obawy są słuszne jesteś młoda, ja miałam operację 21 kwietnia i nie żałuję tego,nic mi już nie pomagało żadne leki,zastrzyki i rehabilitacja,teraz czuję ze zaczynam żyć od nowa.Ryzyko zawsze istnieje ale jesli lekarz operujący jest dobry w tym co robi to myślę że nie ma się czego bać.Zyczę Ci powodzenia

Nie zarejestrowany
    Guest

Jak wyleczyć rwe kulszowa

Da sie wyleczyć Rwe kulszowa również Dyskopatie zawansowana jak i wszelki problemy zwiazane z kregosłupem przepukliny , wypukliny sa równez niebezpieczne nie bede sie rozpisywal jak cos piszcie z checia pomoge i doradze mój nr gg 10117422 pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 36 z 50 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości