+ Odpowiedz na ten temat
Strona 41 z 50 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 492

Temat: Sposób na rwę kulszową

Nie zarejestrowany
    Guest

Zaawansowane stadium rwy kulszowej,skoteczna terapia

DR CHinczyka zrobil mi akupunktore polozyl banki i rozmasowal mi plecy i ta noge,przed akupunktura cale cialo mialem napiete i ogromny bol w momencie gdy nasmarowal mi cialo takim olejkiem rozgrzewajacym i powkowal te igly ustawil lampe nad plecami zeby nagrzewala to miejsce przez 25 minut poczulem jak to napjecie i bol splywa ze mnie po tym zabiegu moglem pospac ale tabletki ktore bralem nie prznosily wielkiej ulgi w sumie zjadlem tabletek 284 i lerzalem z bolem ale pewnego dnia rozmawialem z kolerzanka z Polski na Skypie i ona pochwalila mi sie ze ma znajoma lekarke i z nia porozmawia i tak sie stalo lekarka wypisala leki a kolerzanka mi je wyslala do Angli ja tu znalazlem przez internet Dyplomowana pielegniarke zeby podala mi te zaszczyki niemozna samemu tego robic bo to sa bardzo silne leki i wystarczy tylko jaden blad i mozna znalezc sie na ojomie.A teraz podam nazwy zaszczykow itabletek oraz dawki i w jakich ilosciach to stosowac Domiesniowo Dexaven 4mg/ml 1amp co 2-gi dzien i Olfen75mg 1amp codziennie i tabletki Mydocalm 2 razy dziennie po 1 tabletce i Nolpaza 20mg 2razy dziennie po 1 tabletce ochronnie na zoladek to jest ratunek i koniec z bolem po 6 zaszczykach mozna juz dosyc swobodnie sie poruszac a po pierwszych dwuch spalem calom noc co za ulga ale oprucz tego jerzdze do DR CHinczyka na zabiegi akupunktury ,banki i masarz w sumie mialem 4 zabiegi jurz a w domu mam od niego olejek rozgrzewajacy i plastry na plecy na wieczor masarz olejkiem po 5 minutach naklejony plaster koc elektryczny na noge i plecy i nagrzewac albo termoforami takie wygrzewanie daje soper efekt i ulge rano lerzenie w goracej wodzie w wannie i po poludniu to samo a po osuszeniu ciala ten chinski olejek i wmasowac go albo jakas masc rozgrzewajaca ja co drogi dzien wieczorem mam polozone banki na plecy i na nogi przez Malrzonke czyma je przyssane przez 10 do 15 minut one niezaszkodza a efekt po nich jest niesamowity na drugi dzien ogromna ulga one sciagaja ten stan zapalny z nerwu i niemusza byc orginalne banki mozna je zastapic czystymi sloiczkami po malym dzemje wlewa sie deczko spirytusu salicylowego odpala mala pochodnie i nia zapala sie w sloiczku ten ten spirytus i w tym momencie bardzo szybko dociska sie sloiczek do ciala i to cala filozofia wykonania a po zdjeciu tych baniek smarowac po nich jakims balsamem rozgrzewajacym tylko nie zracym to co opisalem powtarzac do skotku terz szukalem pomocy na tej stronie myslalem ze juz z tego nie wyjde nawet z fizjologia niemoglem sobie poradzic a teraz juz chodze miesiac i jeden dzien a gdybym odrazu udal sie na masarz i zastosowal ten zestaw z z zaszczykami to juz dawno zapombnial bym o rwie POZDRAWIAM WSZYSTKICH STRAPIONYCH W BOLU ZYCZE SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA CIESZE SIE ZE MOGE WIELU LUDZIOM POMUC TO JEST MOJA NAGRODA ZA TO CIERPIENIE PA DRODZY BRACIA I SIOSTRY Robert. Po powrocie do zdrowia pamietajcie o ciaglym cwiczeniu miesni kregoslupa zeby ta sytuacja sie nie powturzyla .

Nie zarejestrowany
    Guest

rwa kulszowa

Prosze o polecenie dobrego neurochirurga w Rzeszowie dla mojej cierpiacej na rwe kulszowa mamy. e-mail: evitano17@gmail.com

Nie zarejestrowany
    Guest

rwa kulszowa

ogrzewać można tylko palce stóp,ale nie wolno nagrzewać, ponieważ zablokowane są naczynia w łydce i boli jeszcze bardziej. wiem to bo właśnie jestem chora na paskudną rwę i pomaga masaż odblokowujący;trzeba masować nogę od kostki w dół u nogi i stopę od pięty do palców.ja miałam ból okropny do palców i z powrotem i przyjechała bioenergoterapeutka i jej leczenie razem z tradycyjnymi odpuścił ból zaraz!!! a ponieważ musiała wyjechać wezwałam lekarza homeopatę i reszta bólu jest niszczona.po 3 dniach zaczęłam chodzić do łazienki, a przedtem nie mogłam usiąśćna nocnik na tapczanie, wyłam z bólu na piętę i nogę.teraz biorę 10 dzień lek homeopatyczny i5 razy dziennie idę pochodzić po domu na 5 minut +wyjśia do łazienki. a tabletki nic nie pomagały. wcale się nie dziwię że ludzie leżą pół roku,skoro nie ma na to skutecznych tradycyjnych leków. polecam homeopatów w Poznaniu na ul Miczurina, dr Wożniak przyjeżdża do domu.to są lekarze światowej klasy. życzę wszystkim chorym aby tak jak ja szybko powrócili do zdrowia, co widać bo piszę na kompie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Rwa Kulszowa

Jak czytam te wasze bzdety o sposobach leczenia gdzies u chinczykow czy innych konowalow to mysle ze Polacy sa naprawde PRYMITYWNI!!!!!!! Po pierwsze ! Zadne Banki ,Akupunktura ,i inne bzdety nie pomagaja!! Zadne rozciagania,Skrety itp!!! Podstawa jest zrobienieREZONANSU MAGNETYCZNEGO!!ZADNEGO PRZESWIETLENIA ,PONIEWAZ NIC NIE WYKAZE!!!! NASTEPNIE DO NEOHIRURGA I NA STOL!!! METODA MALO INWAZYJNA POD MIKROSKOPEM LEKARZ USUNIE RDZEN ,I NA DRUGI DZIEN DO DOMU!!! ZOSTAJE MALA RANKA OK. 2 CM!!!! NIC NIE BOLI ,NORMALNIE SIE ZYJE!!!! TAKA JEST PRAWDA!!!! SAM TO PRZECHODZILEM I WIEM CO ZNACZY RWA KULSZOWA,ZADNE BZDETY,MASCIE KONSKIE IZASTRZYKI,TABLETKI KETONALU NIE POMOGA!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Mój sposób na rwe

Mam dwie przepukliny L4-L5,L5-S1 miałem byc operowany ponieważ miałem tak silny ból ale zrezygnowałem z operacji i bardzo dobrze zrobiłem.Silny ból spowodowany był ostrym zapaleniem rwu kulszowego
    serią zastrzyków pozbyłem się go ale częsc została zacząłem pić Kit Pszczeli
    zalany alkoholem-wódką rano na czczo mały kieliszek po pewnym czasie zauważyłem że lekki ból i zapalenie rwy zchodzi.Ta nalewka z kitu pszczelego działa silnie przeciw zapalnie,przeciwbakteryjnie,przeciwwirusowo,przeci wgrzybiczo.Mogą nam ustąpić inne dolegliwosci związane ze zdrowiem tak jak w moim przypadku na początku picia czułem sie żle ponieważ kit zabijał wszystkie szkodliwe związki w organiżmie a teraz jest super kit można kupic na allegro lub u znajomego pszczelarza.Zabija nawet te bakterje z którymi nie mogą poradzic sobie antybiotyki np;gronkowiec poza tym tak się złożyło że mam reke w gipsie przeciętne scięgna i powinienem brać antybiotyki a ja tylko pije kit a rana goii się super ale lekarz wam takich rzeczy nie powie bo nawet nie zna takich metod leczenia radzę sprubować

Nie zarejestrowany
    Guest

andrzej |

To ty jesteś prymitywny . Rdzenia się nie usuwa . A w polsce to operacje są tradycyjne większości tzn inwazyjne . To co pisujesz to endoskopowa tylko narodowy fundusz niechce dotować tych operacji . Nasza służba zdrowia to prumitywy

Nie zarejestrowany
    Guest

Do LORD

Mam prośbę, żebyś podał namiary na tego kręlarza, o którym wspominałeś dla mojego taty. Jeśli nie możesz napisać na forum, to tu podaję mój adres mailowy: reg.inka@wp.pl
    Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
    Guest

Rwa Kulszowa

Nerw Kulszowy nie dawał mi spokoju przez 1,5 roku, stwierdzony postrzał lumbago, przeswietlenie i rezonans nic ne wykazaly :/ miesnie w okolicy L4,L5 zasztywniale. Po niekonczacych sie zastrzykach i tabletkach :/ poddalem sie (postanowilem odpoczac). Nie robilem kompletnie nic tylko drobne prace domowe i chyba to pomogło organizm wrócił do wczesniejszego stanu i odzyskał równowage sam. Polecam wszystkim z podobnymi dolegliwosciami zeby zaczeli sie oszczedzac (dac na luz) i uzbroic sie w cierpliwosc.

Nie zarejestrowany
    Guest

Straszne

Mam 35lat,byłem pełen energii,pracuje fizycznie,jestem elekrykiem samochodowym,zajmuje sie tez mechaniką.Ponad tydzień temu wyrzucałem zwykły papierek do śmietnika i schylilem się i wtedy padłem na kolana.Ból nie do zniesienia.Przeraża mnie to.Byłem po tygodniu u lekarza.Dostalem leki rozluxniające,witamine B i przeciwbólowe.Pracuje na swoim.To dla mnie koszmar.....Nie mogę nawet prowadzić auta bo czuje ból z tyłu prawej nogi.Czytam już nie pierwsze opinie o tej chorobie....Nie poddam się dopuki nie umre ale dlaczego to nas spotyka.Zwykły papierek,paragon....

Nie zarejestrowany
    Guest

rwa kulszowa

Proszę o pomoc, prawdopodobnie moja mama choruje na tą rwe ,była u neurologa a tam przepisano jej tabletki uśmieżające ból które słabo działały później była u ortopedy a i ten jej nie pomógł. Jej ból jest w okolicy dolnej pleców powoduje odrętwienie lewego pośladka i lewej nogi do kolana przez co nie może siedzieć tylko cały czas chodzi prześwietlenie nic nie dało ortopeda kazał jej gimnastykować się ok tylko jak to zrobić gdy nie można podnieść nogi do lekarzy chodzi prywatnie i leki też nie są tanie tylko nie pomagają proszę o pomoc ja nie mogę już dłużej patrzeć jak ona się męczy proszę odpiszcie na adres agas42@wp.pl z góry dziękuje i czekam na listy

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 41 z 50 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości