+ Odpowiedz na ten temat
Strona 48 z 49 PierwszyPierwszy ... 3846474849 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 483

Temat: Sposób na rwę kulszową

CZESIEK
    Guest

Rwa,imbir

Cytat Napisał nie zarejestrowany Zobacz post
    mozna ja pracuje , wyleczylem sie imbirem
    w jaki sposó wyleczył się pan imbirem???

Nie zarejestrowany
    Guest

moja historia.........

Witajcie,
    oto moja historia wyjścia z poważnych problemów z kręgosłupem, być może komuś pomogę..... Cztery lata temu podniosłam 6-letniego synka przyjaciółki, poczułam pieczenie w okolicach lędźwiowych, z każdą następną godziną narastał ból, i trwało to przez przez około pół roku. Jeden ból w dzień i w nocy, w tym czasie trafiłam do trzech ortopedów, którzy szpikowali mnie zastrzykami i lekami przeciwbólowymi, zapisywali różnego rodzaju zabiegi rehabilitacyjne, nie zgodziłam się jedynie na blokadę, czego nie żałuję i żadnych efektów tego leczenia...... według lekarzy mój przypadek kwalifikował się do leczenia operacyjnego. Rezonans wykazał przepuklinę o wielkości 15 mm i ucisk na nerw kulszowy, który prawie uniemożliwiał chodzenie W tym czasie korzystałam z opieki osteopatów, masażystów i fizjoterapeutów polecanych z różnych źródeł i NIC ból nadal niezmienny, wydałam na leczenie ogromne poeniądze. Zdesperowana zapisałam się na wizytę przedoperacyjną do Bydgoszczy do doktora Harata. W oczekiwaniu na wizytę ktoś opowiedział mi o Panu Józefie, nie miałam nic do stracenia więc trafiłam do Krępy. Pan Józef ustawił mi kręgosłup miałam wysuniętych 5 kręgów, nie dotknął jednak miejsca gdzie była przepuklina, powiedział że tego nie można ruszać a ustawienie pozostałych kręgów powinno przynieść ulgę i pomóc w leczeniu przepukliny. Zaraz po tym czasie trafiłam również do dr Stengerta w Poznaniu, który leczy metodą McKenziego (ćwiczenia). Po dwóch tygodniach pierwszy raz od pół roku poczułam lekką ulgę w bólu, po miesiącu stopniowo odstawiłam leki. Na wizytę do Bydgoszczy już nie pojechałam. Wychodzenie z bólu trwało kolejnych 6 miesięcy, teraz minęły dwa lata jak nie czuję bólu, ale cały czas wykonuję lekkie nieuciążliwe ćwiczenia. W ten weekend byłam ponownie u Pana Józefa gdyż odczuwałam w części szyjnej kręgosłupa dyskomfort i rzeczywiście jeden krąg był wysunięty, ale zaskakujące było to że przejechawszy palcami po całym kręgosłupie wiedział, że była przepuklina w części lędźwiowej, nie ustawiał w tym miejscu powiedział że musi się goić. Uważam, że ustawienie wszystkich kręgów przez Pana Józefa oraz leczenie u dr Stengerta postawiły mnie na nogi. Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami w leczeniu beznadziejnego przypadku, gdy trzech lekarzy podniosło ręce w bezradności oferując blokadę i operację. Pozdrawiam wszystkich cierpiących i tych którzy czepią przyjemność z oczerniania innych.
    mój adres elzaa1@wp.pl

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wawa
    Leczenie wbrew pozorom nie jest takie trudne i bolesne jak mogłoby się wydawać. Osobiście polecam leczenie rwy kulszowej http://www.rehab.pl/rwa-kulszowa/. Nie warto męczyć się z bólem, a leki przeciwbólowe nie zawsze dają sobie radę...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-03-14 o 11:50

gaba*7987
    Guest
    ja na najlepszego specjaliste od rwy kulszowej trafilam w kreg-clinic w Poznaniu. nazywa sie mariusz posluszny, jest prof, po kazdej wizycie u neigo czuje poprawe. Mam nadzieje ze za kilka zabiegow bede czula sie tak, jakbym nigdy nie byla chora, na razie wszystko idzie ku temu

Nie zarejestrowany
    Guest

tez to mam

Mam 26 lat od jakiegos miesiaca bolaly mnie plecy w okolicy ledzwiowej a teraz od jakiegos tygonia czuje przeszywajacy bol od posladka poprzed udo az po lydke czuje takze lekkie mrowienie jakby dretwienie nogi. Wnioskuje po tym ze tez mam rwe kulszowa. Najbardziej boli gdy leze lub siedze na DU.. poprostu gdy mam nacisk na posladek. Podczas lezenia jestem w stanie tak sie ustawic aby praktycznie nie czuc bolu. Rano jak wstane praktycznie nie moge postawic kroku ale gdy to rozchodze przechodzi. Gdy wystygne wraca jak bumerang. Dzis znalazlem jakies cwiczenia rozciagajace na miesnie miedzy posladkiem a miednica ( nie wiem jak sie nazywaja ) i o dziwo gdy sie pare minut porozciagam czuje wielka ulge. przeczytalem wszystkie strony tego tematu i jestem w szoku, nie wime co dalej bedzie co mam zrobic jak z tym zyc do kogo sie udac. Jestem wysportowany mlody zwinny i nagle takie cos..

Nie zarejestrowany
    Guest

wyleczona rwa kulszowa

To było kilka lat temu, kiedy dopadła mnie rwa kulszowa. Chodziłam do wielu lekarzy, specjalistów, ortopedów. Ciągle leki, leki i leki i nic więcej. W końcu koleżanka zaproponowała mi abym udała się do specjalisty od terapii manualnej (ona leczyła bóle migrenowe) ale mówi do mnie idź na pewno ci pomoże. I tak trafiłam do terapeuty manaulanego Łukasza Garbienia z Wrocławia (ARSMEDIS). Przeszliśmy terapię razem, pan Łukasz naprawdę potrafi podejść do pacjenta i co najważniejsze pomógł mi teraz żyje bez bólu i jestm z tego bardzoooo zadowolona. NAPRAWDĘ POLECAM tego specjalistę.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał gaba*7987 Zobacz post
    ja na najlepszego specjaliste od rwy kulszowej trafilam w kreg-clinic w Poznaniu. nazywa sie mariusz posluszny, jest prof, po kazdej wizycie u neigo czuje poprawe. Mam nadzieje ze za kilka zabiegow bede czula sie tak, jakbym nigdy nie byla chora, na razie wszystko idzie ku temu
    znam i poelcam, bylam tam kilka razy, rzeczywiscie pomagają

greg
    Guest

pomoże Jan Pawlik

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Mój mąż ma rwę kulszową od 7 tygodni .Jest po 20 zastrzykach, łyka non stop tabletki przeciwbólowe,wcieramy maść ,a ból jest stale Boli biodro łydka,stopa -lewa strona.Nie może w ogóle siedzieć ,ledwo chodzi.Co dalej robić?Czy w Poznaniu jest ktoś,kto pomoże nam??
    pomoże jan pawlik. co oda w poznaniu ul metalowa 4. to bioenergoterapeuta z olsztyna

Nie zarejestrowany
    Guest

Rwa kulszowa

Po łacinie - Isiasz - dokładnie - ischias

Nie zarejestrowany
    Guest

pytanie

jestem po operacji przepukliny, ze względu na utrzymujący się ból zrobiono mi kontrolny rezonans. w badaniu widać tkankę litą otaczającą korzeń nerwowy. jestem po uderzeniowej dawce dexomethasonu i ból zaczyna powracać. czy ktoś z Was spotkał się z podobną zmianą i jak to się skończyło?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 48 z 49 PierwszyPierwszy ... 3846474849 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości