+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 116
    Nie zarejestrowany
    Guest

problem z pco

Hej. Jestem tu pierwszy raz.lekarz stwierdził u mnie policystyczne jajniki jakies 7-8 lat temu , od tamtej pory trzt razy byłam w ciąży , [dwa razy przez jnseminacje , a było ich co najmniej 15 i raz naturalnie] niestety roniłam przed 8 tygodniem. Jestem załamana , w tej chwili biore tylko luteine na unormowanie miesiączki , i tyje. Pomóżcie i poradzcie.może znacie dobrego gin w białymstoku , bo mój lekarz to juz nic nie robi w tym kierunku ;-[[

Nie zarejestrowany
    Guest

spokojnie

Dziewczyny spokojnie! też niedawno stwierdzono u mnie pcos... mam 21 lat i na początku poszłam do ginekologa z NFZ i powiedział mi że mój prawy jajnik jest całkowicie trafiony, a drugi w stanie bardzo nieciekawym. Powiedział, że jeśli chce mieć dzieci to już albo wcale bo leczenie może trwać latami. Przerażona diagnozą i tym co piszą w internecie załamałam się... Z pomocą przyszły mi kobiety mojego domu: siostry i mama znalazły dobrego ginekologa (jednak przyjmującego prywatnie) i pojechałam do niego...Po badaniach potwierdził, że mam pcos, ale że mój prawy jajnik jest ok i że w dość łatwy sposób da się leczyć to schorzenie farmakologicznie i wtedy mam 60% szans na dziecko w przyszłości, a jeżeli to za mało to dzięki operacji laparoskopowej mam do 90% szans na urodzenie maluszka więc statystyki są po naszej stronie, bo nawet zdrowa kobieta nie ma takich szans na dziecko jak my (według statystyk)... A najważniejsze jest to, że mimo tego problemu w 100% jesteśmy kobietami i powinnyście o tym pamiętać!!!! a drogą do sukcesu jest dobry ginekolog, który nie będzie straszył tylko zaproponuje konkretne działanie. Proponuję nie wpadać w depresje tylko być dobrej myśli, a i to co piszę internet brać przynajmniej na pół... Prawdą jest jednak, że im wcześniej zacznie się leczyć tym lepiej!!! Pozdrawiam!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

pco

Mam 30 lat i dopiero od 2 lat wiem ,że mam zespól PCO, bo wcześniejszy lekarz nie miał zielonego pojęcia czemu nie zachodzę w ciążę. Nowy lekarz zauważył juz na pierwszej wizycie co mi jest. Pierw leki ale po roku jak nic nie pomagało miałam zabieg laparoskopowy i wszystko było super,ale niestety mój mąż musiał na długo wyjechać i przyjeżdżał tylko czasem, to niestety nie miałam możliwości zajścia w ciążę i niestety wszystko zaczyna się od początku czyli od leków które brałam przed zabiegiem metformaks i closterbegyt. Teraz lekarz proponuje mi esiminacje ale chcę jeszcze popróbować ''naturalnie''. Jesteśmy już zmęczeni tym wszystkim ale próbujemy wytrwać.

Nie zarejestrowany
    Guest

Załamana

U mnie pani doktor też stwierdziła PCO. Prawy jajnik powiększony z kilkoma pęcherzykami, lewy jest ok, cytując moją panią doktor: "lewy super". Więc się zastanawiam czy możliwe jest zajście w ciąże. To był mój pierwszy cykl kiedy starałam się o dziecko a do gina poszłam tak rutynowo dla sprawdzenia czy wszystko jest dobrze. A u proszę taka informacja. Tylko pani doktor nie wyjaśniła mi czy możliwe jest przeze mnie zajście w ciąze, kazała brac luteine i przyjść za pół roku. A ja wariuje . Może ktoś mi pomoże, udzieli jakiś rad czy wskazówek. Czy będę mogła zajść w ciąże?

Nie zarejestrowany
    Guest

do załamanej

Kochana ja chodziłam co cykl do lekarza ,to dziwie się że twoja lekarka kazała przyjść tak późno. Radzę zmienić lekarza na ginekologa - endokrynologa. Powinnaś wypytać lekarza o wszystkie informacje na temat możliwości zajścia w ciążę. POWODZENIA

Nie zarejestrowany
    Guest

Ratunku!!

Mam 15 lat kilka dni temu lekarz mi powiedzial ze mam PCO... Da się to jakoś wyleczyć ? Pomocy..

Nie zarejestrowany
    Guest

do 15

Kochana jesteś jeszcze młodziutka, to nie denerwuj się. Na wszystko przyjdzie czas.

Nie zarejestrowany
    Guest

pcos

mam 30 lat i od 2 miesięcy wiem ze mam pcos, nie mam dzieci bo zawsze uważałam że jest jeszcze na to czas a teraz wiem że mogę w ogóle nie mieć dzieci. Biorę tylko diane 35 i tyje:-(

Nie zarejestrowany
    Guest

do smutnej

Kochana nie bierz diane 35 bo to nic nie da. Idź do ginekologa - endokrynologa to na pewno spróbuje ci jakoś pomóc.
    Głowa do góry. Ja też próbuje ale nie mam już siły, to chociaż może jakoś pomogę innym.

Nie zarejestrowany
    Guest

Pco

Drogie panie ja też ma PCO 2 lata temu urodziłam córeczkę i naprawde jest to możliwe teraz podjełam leczenie aby znów mieć dzieciątko Kobiety nie poddawajcie się ja też się nie poddaje

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości