+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
    Nie zarejestrowany
    Guest

dzięki

Dużo mi sie rozjasmiło po przeczytaniu artykułu - jestem na poczatkowym etapie tych dolegliwosci wiec mysle,ze mogę ćwiczyć wg Waszych wskazówek

Nie zarejestrowany
    Guest

kręcz szyi

u mnie stwierdzono kręcz szyi.pomagają mi tylko zastrzyki z toksyny botulinowej(botox).nie wiem skąd się mi to wzięło,bo jak to mi lekarz powiedział:"trudno tak właściwie stwierdzić skąd to się bierze".z góry dziękuję za jakieś informacje na ten temat .

Nie zarejestrowany
    Guest

dziekuje

od jakiegos czasu zastanawialam sie skad u mnie niewielkie zawroty glowy - myslalam, ze to blednik. Po przeczytaniu artykulu widze, ze kregoslup moze byc przyczyna moich dolegliwosci. Szkoda, ze lekarze nie maja takiej wiedzy (albo nie korzystaja z niej).
    pozdrawiam i oby wiecej tak rzetelnie przekazanej wiedzy :-)

Nie zarejestrowany
    Guest

Bol prawej strony szyi

dzieki artykulowi troche mi sie rozjasnilo w glowie.mam i bole glowy umiejscowione w okolicach czola,jakby migrenowe wlasnie i potworny bol z prawej strony szyi,niestety jak w powyzszych przypadkach lekarze nie maja pojecia ani co to jest ani tym bardziej jak pomoc.dramat.moj lekarz pierwszego kontaktu skierowal mnie do laryngologa ktory nic nie stwierdzil,tylko podsunal pomysl usg szyi.takze krece sie w kolko i cierpie.moze ktos mi podpowie do jakiego lekarza mam sie udac?

Nie zarejestrowany
    Guest

kręgosłup

Witam moja choroba ciągnie się od zeszłego roku zaczęło się od bólu prawego barku.Po rocznej walce z lekarzami badaniami i zabiegiem operacyjnym na bark jestem znów w tej samej sytuacji co rok temu. Robione miałem rtg usg rezonanse barku i kręgosłupa szyjnego na rezonansie kręgosłupa wyszło nie wielkie u wypukliny kręgów szyjnych , pani neurolog nie widzi potrzeby leczenia u niej zostałem skierowany do ortopedy i tu 2 rezonans barku i wyszło zespól cieśni pod barkowej .
    Jestem po zabiegu 8 tydz rehabilitacja w toku ( pole magnetyczne ,laser,krio) nadal mam bóle barku promieniowanie do żuchwy za łopatką i pod pachą . Mój lekarz twierdzi że po 7 tyg to jeszcze za wcześnie aby było dobrze .Pomału mnie szlak trafia bo straciłem pracę potem odebrali mi status bezrobotnego ze względu na ciągłość choroby powyżej 90 dni
    Dziś chcę aby wyzdrowieć w szybkim tempie bo nie mam co liczyć na żadne zapomogi renty i inne dodatki wiem jedno co sam nie zarobię tego nikt mi nie da.Do pracy nie mogę iść , bo jak twierdzi pani z urzędu pracy muszę mieć zaświadczenie że jestem zdrowy , jedyne wyjście otworzyć własną firmę i jakoś pracować ( dziwne że tu nikt nie pyta o zaświadczenie że jest się zdrowym) CHORY KRAJ I PRZEPISY!!!!
    Pozdrawiam Darek

Nie zarejestrowany
    Guest

ból prawego ramienia

Myślałem że to ramię mi padło\zdjęcia\ i wszystko ok okazało się przy okazji że miałem złamane 6 żebro pod pachą.Poszedłem do lekarza.chirurg ortopeda mgr rehabilitacji.Wszedłem po chwili skrzyżowałem dłonie uścisnąłem nimi lekarza i okazało się że to kręgi szyjne.Opowiedziałem o bólu w dolnym odcinku podbrzusza.Szybko zdjęcia szyjnego i lędżwiowego odcinka kręgosłupa i zaczynam leczenie.Zastrzyki B12 i powrót do lekarza.Sumując wszystkie choroby w moim przypadku zależą od kręgosłupa.Sam zamierzam pomóc sobie ćwiczeniami.Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

kręgi szyjne a zmiana pogody

Mam chore kregi szyjne i przy każdej zmianie pogody jestem bardzo czerwony na twarzy - chodziłem do różnych lekarzy i bez zmian . Ju ż niewiem co mam robić - może ktoś ma taki sam problem .Proszę o podpowiedź gdzie się z tym udać

Nie zarejestrowany
    Guest

Dobry artykuł

Ale dziwi mnie że nikt nie poruszył tutaj tematu masażu. Działa on bardzo rozluzniająco na mięśnie i może być bardzo pomocnym, bądz wystarczalnym środkiem do walki z bólem.

Nie zarejestrowany
    Guest

od ponad dwoch miesiecy bolacy bark

mialam 4 zastrzyki domiesniowo,potem jeszcze 2-3 w kark,nic niestety nie pomaga...........lekarz powiedzial,ze miesnie mam jak kamien i pewnie nerw sie w nich skurczyl....ja juz nie mam sily,bolaca reka,dretwiejace pacle a do tego ten bol w barku,kiedy podnosze glowe lub ja schylam,potrafie wskazac palcem ten swidrujacy bol biegnacy do reki.Inny z kolei ortopeda twierdzi ze to lokiec tenisisty .....co mam robicRTG,nie wykazalo nic.

Nie zarejestrowany
    Guest

fffff

często czuje ciśninie głowie i jak czasami wstaje to czuje jak bym cała zdrentwiała i łzawią mi oczy

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości